Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 22:34



Отговори на тема  [ 139 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Тестова апликация ,,Fusion TV,, за телевизори LG? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 30 Сеп 2015 21:10
Мнения: 6
Отговори с цитат
6-месеца по късно. Приложенито още го няма, А LG вече се готвят да пускат webOS3 ..... Хайде бе хора, размърдайте се малко. И ние сме хора, и ние с LG-ta ви плащаме заплатите


22 Апр 2016 22:24
Профил

Регистриран на: 08 Юни 2012 19:01
Мнения: 154
Отговори с цитат
neykov_t написа:
6-месеца по късно. Приложенито още го няма, А LG вече се готвят да пускат webOS3 ..... Хайде бе хора, размърдайте се малко. И ние сме хора, и ние с LG-ta ви плащаме заплатите


Г-н Нейков, платили сте си за тв LG, незнам чия заплата плащате в Булстаком с това? Много сте сбъркали в разсъжденията си по темата.


22 Апр 2016 22:48
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Яну 2015 18:34
Мнения: 60
Отговори с цитат
mizzo написа:
neykov_t написа:
6-месеца по късно. Приложенито още го няма, А LG вече се готвят да пускат webOS3 ..... Хайде бе хора, размърдайте се малко. И ние сме хора, и ние с LG-ta ви плащаме заплатите


Г-н Нейков, платили сте си за тв LG, незнам чия заплата плащате в Булстаком с това? Много сте сбъркали в разсъжденията си по темата.

A и защо изобщо трябва Булсатком да прави приложения за всяка марка телевизори?Какво пречи да гледате на LG-то с бок-са на була.Интересно ми е изобщо абонат на fusion,ползва ли приложението за да го гледа на приемника си в къщи,а не с бокса.


23 Апр 2016 09:48
Профил

Регистриран на: 22 Фев 2016 17:21
Мнения: 5
Отговори с цитат
blsabb написа:
mizzo написа:
neykov_t написа:
6-месеца по късно. Приложенито още го няма, А LG вече се готвят да пускат webOS3 ..... Хайде бе хора, размърдайте се малко. И ние сме хора, и ние с LG-ta ви плащаме заплатите


Г-н Нейков, платили сте си за тв LG, незнам чия заплата плащате в Булстаком с това? Много сте сбъркали в разсъжденията си по темата.

A и защо изобщо трябва Булсатком да прави приложения за всяка марка телевизори?Какво пречи да гледате на LG-то с бок-са на була.Интересно ми е изобщо абонат на fusion,ползва ли приложението за да го гледа на приемника си в къщи,а не с бокса.


Г-н mizzo не г-н Нейков се е объркал а вие... Ако не се бъркам за да имаш регистрация и да може да използваш приложението трябва да си клиент на Булсатком за да се регистрираш с кода от приемника си, следователно всеки клиент какво плаща с месечната си такса...... заплатите на служителите в Булсатком. ;) А сега да ви попитам пак ли продължавате да твърдите че не плащаме заплатите на Булсатком? Г-н blsabb това е екстра с която се привличат клиенти няма значение на коя телевизионна компания плащаме за телевизора си, и ние си плащаме месечните такси за телевизия и интернет. Даже това ваше изказване може да се приеме за дискриминация на хората които са си купили телевизори GL.


25 Апр 2016 09:21
Профил

Регистриран на: 08 Юни 2012 19:01
Мнения: 154
Отговори с цитат
Логиката ти е грешна. Имам предвид за това, че купувайки си дадена марка телевизор с това плащаш заплатата на служителите на Булсатком. В допълнение ще кажа, че доколкото е написано във форума - Булсатком са предоставили за одобрение приложението към LG, защо те се бавят и не го приемат и проблем вече към LG, а не към Булсатком. Пишете на тях. Защо Самсунг и Панасоник го одобриха и пуснаха, а LG не иска? Незнам - но и вината не е в Була. Поздрави.


25 Апр 2016 22:21
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
Вие плащате месечната такса и те Ви предоставят телевизия на определени от тях устройства (приемници и боксове). Дали ще Ви предоставят възможност да гледате на още устройства безплатно, това, което сте платили, си е изцяло тяхно решение. Същото важи и за какви устройства да имате възможност да гледате. Дали ще пуснат приложение за LG телевизори или не, си е изцяло тяхно решение. Може и нищо да не пуснат за никого и само на боксовете да гледате. Ходете се оплачете на селския кабелен оператор, че няма приложение за смарт телевизори!


26 Апр 2016 05:59
Профил

Регистриран на: 22 Фев 2016 17:21
Мнения: 5
Отговори с цитат
Здравейте.
Съгласен съм, че може и да не го пуснат това приложение но искам да ви кажа, че това си е маркетингова стратегия както примерно за друг такъв оператор е превъртането напред и на зад на телевизиите, youtube достъп и т.н. Предполагам, че там тези които са с LG няма да получат услугата.
Не искам да критикувам никого просто ако може да има малко осведоменост какво се случва.
Да аз започнах да пиша на LG и попитах тук за някакъв входящ номер или нещо конкретно за приложението за да попитам какво се случва с него........ все още нищо от никого. Независимо ,че няма да получа информация за чуждо приложение, но поне да знам, че съм опитал.
Другият вариант е след няколко месеца да си избера друг кабелен оператор, поне ако нямам тази екстра да се възползвам от екстрите на другите оператори.
Поздрави.


26 Апр 2016 08:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Яну 2015 18:34
Мнения: 60
Отговори с цитат
Bizi написа:

Другият вариант е след няколко месеца да си избера друг кабелен оператор, поне ако нямам тази екстра да се възползвам от екстрите на другите оператори.
Поздрави.

Здравейте,нещо изглежда не съм разбрал Bizi.....Да разбирам ли ,че сте абонат на була който на LG- то не може да гледа fusion защото няма разработено приложение?Ако сте абонат на була не виждам причина да гледате fusion през приложение...
Колкото до екстрите на другите кабелни оператори....близу предлагат тази услуга ,но е платена и то за 5-6 канала.Виваком имат тази услуга,но е светлинни години от була.Така,че сам си избираш кой да те кла.ти :wink:
П.П. Ако и тoлкова държите да гледате fusion LG проверете в LG Store имате ли КОДИ(ако го няма може да питате защо го няма :wink: )
или вземате си едно боксче с андроид и......си ти.Гледаш си с твоя акаунт в була.
Предполагам,че повечето които пишем и четем този форум смятаме ,че е добре да получаваме нещо безплатно от була и за това споделих,че никой, най-малко була са длъжни да правят приложение за всяка марка телевизори :D Даже смятам,че була сгрешиха позволявайки ползването на екстрата да е от потребители който не са абонати на була.....,но това си е тяхна стратегия.


26 Апр 2016 19:03
Профил

Регистриран на: 22 Фев 2016 17:21
Мнения: 5
Отговори с цитат
Здравейте.
При мен има един такъв момент, че имам 2-ри телевизор на горният етаж трябва да прекарам кабели и 2-ри приемник, по-добре ми е ако пусна телевизия през wi-fi, чисто и просто тази екстра на булсатком ми допада най-много. Ако трябва да правя тези еквилибристики за кабела и 2-рия приемник по добре да мина на друг оператор и при прекарването те ще ги изпълнят, това е варианта да си остана на Булсатком. Сега съм на таблет през HDMI но детето ми мрънка всяка вечер, че иска да играе на таблета.
Сестра ми в чужбина има същият проблем.


27 Апр 2016 08:35
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
За LG телевизорите имаш три възможности:
-Да си вземеш някакъв твой свободен бокс с Android от някъде и да му инсталираш и конфигурираш Kodi;
-Да си вземеш Fusion бокс;
-Да използваш, както сега, външно устройство за други цели като таблет.
За първите две можеш да сложиш много боксове, стига скоростта ти да е достатъчна за всички, както и да са на един IP адрес (т.е. към един рутер със собствен DHCP сървър). Лимита на Булсатком е да гледаш на толкова устройства, колкото приемници имаш. Но ако устройствата са на един външен IP адрес, няма проблема да и много повече. Тук вече идват ограниченията на интерфейсите и използваната технология, софтуер и хардуер. А пък ако избереш първия вариант, няма нужда и да плащаш допълнителна месечна такса.


27 Апр 2016 13:45
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Яну 2015 18:34
Мнения: 60
Отговори с цитат
Bizi написа:
Здравейте.
При мен има един такъв момент, че имам 2-ри телевизор на горният етаж трябва да прекарам кабели и 2-ри приемник, по-добре ми е ако пусна телевизия през wi-fi, чисто и просто тази екстра на булсатком ми допада най-много. Ако трябва да правя тези еквилибристики за кабела и 2-рия приемник по добре да мина на друг оператор и при прекарването те ще ги изпълнят, това е варианта да си остана на Булсатком. Сега съм на таблет през HDMI но детето ми мрънка всяка вечер, че иска да играе на таблета.
Сестра ми в чужбина има същият проблем.

Предполагам сте чували за powerline като прекерването на оптичното кабелче е проблем.Вземате си едно боксче като втори приемник от була и всичко е решено. :wink:
П.П.Личното ми мнение за гледане на телевизия през през wi-fi е негативно.....ползвай си лан и ....те така


27 Апр 2016 17:53
Профил

Регистриран на: 22 Фев 2016 17:21
Мнения: 5
Отговори с цитат
Благодаря за инфото, ще го измисля някак си. Сега се пробвам да нагрея тези от LG. ;) Писах по в Web os форума, чатих си с някаква мадама в сайта им тя ми даде емайл и там писах...... надявам се да по раздвижа нещата. :)


17 Май 2016 09:51
Профил

Регистриран на: 30 Сеп 2015 21:10
Мнения: 6
Отговори с цитат
А бе незнам в кой е вината и за какво и си мисля, че точно аз ти плащам заплатата с моята таксичка всеки месец. Е вече, не. В България има предостатъчно оператори, за да стоя и да се мояла на един точно определен да ми даде, това за което си плащам...


15 Авг 2016 09:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Авг 2007 20:16
Мнения: 10
Местоположение: plovdiv
Отговори с цитат
Има ли смисъл с тая ниска резолюция, 360р


15 Авг 2016 15:29
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
За гледане на телевизор разбира се че няма смисъл със 360p.Те умишлено свалиха резолюцията за да им взимат хората боксовете. На телефон със 5" екран е отвратително за гледане а да не говорим за по голям диагонал каква е пумия. ОТТ услугата във тоя и вид не става за нормално ползване на каквото и да е у-во.


15 Авг 2016 16:30
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 139 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®