Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 16 Сеп 2019 06:24

Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Фюжън и каналите които имаше 
Автор Съобщение

Отговори с цитат
Здравейте, отдавна се каня да се регистрирам пак, понеже преди имах регистрация но не си помнех паролата.
Това ,което искам да подхвана като тема са каналите,заради които станах абонат при стартирането на Фужън 2015-16 година, още в тестовия период.
Тогава имаше канали Deluxe Music Hd ,Deluxe Lounge Hd, Jukebox, RCK TV, iConcerts, Duck TV, RTL, RTL2, Super RTL, RTL Nitro, VOX, N24, Eurochannel, Tv1000 руско кино и още няколко други.
Разнообразието в Чалга каналите е бая,само че имаше други музикални,които си струваше да се гледат.
Като цяло тогава Булсат първи пускаше нов канал в платформата си още при стартирането му и то в HD варианта ,ако има.
Сега освен ,че гореизброените канали някак спряха незабелязано преди година,ми прави впечатление че изобщо не се пускат и новоизлизащи канали.
Epic Drama, Nicktoons, BTV-тата (Comedy, Cinema, Lady) в HD вариант, Kitchen TV и др.
Това е нещо,което другите 2 големи оператора дори и със забавяне , но все пак пускат.
И знам,че оператора е в криза, но по същия начин по който ме спечелиха за абонат, сега евентуално ме губят. Понеже съм ТВ маниак 2,3-5 лева в повече за пълен пакет не биха ме спрели да имам всички канали предлагани в БГ (тоест всички по горе изброени спрени канали).
Благодаря за вниманието!

05 Юни 2019 11:46
Профил

Отговори с цитат
Някои от каналите за които говориш все още се излъчват,само че са в IPTV пакет и са на IPTV приемници.

Иначе да и аз не знам защо Comedy Central изчезна въпреки,че не е в IPTV пакета..

NickToons стартира днес и няма как да започнат да го излъчват веднага нали се сещаш..

05 Юни 2019 15:22
Профил

Отговори с цитат
Ами аз говоря точно за този IPTV пакет - с Фюжън приемника. И не, няма ги изброените канали,отдавна нито един от изброените, а бяха добри, особено музикалните. . Имаше ги преди време.
Nicktoons го дадох точно за пример. Преди 2 години Булсат пускаха тв канал дори и в тестов период на канала, преди официалния му старт.

05 Юни 2019 16:06
Профил

Отговори с цитат
mcm82 написа:
Nicktoons го дадох точно за пример. Преди 2 години Булсат пускаха тв канал дори и в тестов период на канала, преди официалния му старт.

Ъплинкът на Nickelodeon каналите е към Виваком и е нормално канала да тръгне първо при тях...

Може и да не е на сателит,но и Булсатком ще го пуснат (според мен)... Поне на апликацията и на IPTV приемниците...

Пък и е нелогично да излъчват Nick и Nick Jr.,a NickToons не...

08 Юни 2019 17:40
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ]