Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 21 Апр 2019 16:57

Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Чакам за замяна на приемник малко повече от 3 месеца 
Автор Съобщение

Отговори с цитат
Здравейте,

---Начало на фактите---

Направих заявка за замяна на приемник на 04.01.2019.
След като мина малко повече от месец и половина се обадих.
След това последваха отговори, че би трябвало:
- до края на седмицата
- до 1-2 седмици
- до няколко дена
след всяко такова уверение се свързвах ЕДНОКРАТНО (СЛЕД като мине указания период) и получавах друго уверение. По някое време получих отговор, че вече съм се свързвал "многократно" и прекъсване на сесията (чат).

---Край на фактите---

Моля публикацията да не бъде изтрита с цел удобство, защото ще трябва да я публикувам в други форуми.

09 Апр 2019 12:02
Профил
Аватар

Отговори с цитат
За триене, няма защо да се трие. Но и да остане темата, няма да е нещо ново, за съжаление !
Единственото, което аз мога да ти кажа е, че не са виновни тези служителки. И на тях не им е лесно, с години наред да казват - "другата седмица". И да се появи от някъде някой върнат или рециклиран приемник, защото нови не се произвеждат, в повечето случай заминават за подмяна на дефектирали. А дефектирали, колкото искаш. Твоето е - замяна. Т.е. операция с по нисък приоритет :( за съжаление още веднъж !

09 Апр 2019 18:37
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Ванди, ти като по... човек, защо не предложиш/на голямото няма как/ но поне на локалното ръководство, и да се надяваме че ще "препишат" от вас останалите. Компанията дава толкова пари за глупости, а спокойно може да почне да изкупува приемниците от нета! Хем няма да ги прехвъля, хем ще имат за нови и стари абонати. А докато пишех това ми дойде друга идея. Спокойно може да се подхване кампания по изкупуването им. Примерно неработещ сд 10, работещ 15 лв. Хд-тата двойно. Това ще бъдат най добре похарчените пари на компанията. Тогава и вълкът сит и агнето цяло! :D

09 Апр 2019 19:17
Профил
Аватар

Отговори с цитат
:D 10 лв и сега ги дават, но на служител извзел не плащан дълго време приемник. Стимулират си хората, защото да тръгнеш да конфискуваш приемник от човек, който не е много съгласен, си е мъка. Виж да плащат на абонатите е идея, но пък е равносилно на унижение !
Аз им предложих да им заредя всичките над 240 офиса в страната с по 100 дистанционни, с мои средства, но не поемат ... :?

09 Апр 2019 19:40
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ]