Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 23 Мар 2019 08:56

Отговори на тема  [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
технически проблем - няма сигнал 
Автор Съобщение
Аватар

Отговори с цитат
Няма проблеми да го върнеш после - Гаранции и връщане на стоки в ЕС, което от своя страна е малко некоректно, но ако ще го ползваш веднъж на няколко години?
Моят сатфиндер го купих 2007 и все още ми върши отлична работа. Често съм го преотстъпвал срещу някоя бира на приятели :D

17 Мар 2019 14:18
Профил WWW
Аватар

Отговори с цитат
thanealex написа:
vanderel написа:
По е удобно да се настройва през индикатора, защото там излиза и фека. Затова thanealex, изключи от контакта и като включиш отново и се разблокира дистанционното иди веднага на сигнал-индикатор - 12271 Н . Той няма да изчезне, на 907. Ще имаш възможност да търсиш сигнала по тази честота. Намериш ли сигнал с фек 7/8 оставяш на Канал1 за няколко часа ! Това е !

Не става. Блокирал е приемника, разбира се, по съвета на vanderel търся на 907, 12271Н, но нулите стоят. Обаче не мога да приема, че вече съм го настройвал неведнъж само с помощта на dishpointer, а сега не дава. Ще трябва май да купувам сат файндър.
С HD приемника, който имаш и аз ще се затрудня, особено ако не виждам пряко индикатора. Сто пъти съм казвал в този форум, че с този приемник сигналът се хваща само на късмет или с много въртене и здрави нерви.
Вчера може да си настроил една антена, днес може да се затрудниш с друга.
Проблемът ти е в наклона. Него като не си уцелил, може да въртиш покрай посоката на Дишпойнтера без резултат. Надявам се че поне конвертора не си разместил.

Предната ти тема, още не е изтрита. Виж си наклона на снимките. viewtopic.php?f=17&t=19453&p=213539#p213539

17 Мар 2019 19:47
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4