Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Юни 2019 08:40

Отговори на тема  [ 242 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Следваща
БСТВ 
Автор Съобщение
Аватар

Отговори с цитат
5 страници за тая боза... Ако ще я добавят, да си плащат за излъчване, тия поне пари имат бол.

13 Яну 2019 13:31
Профил

Отговори с цитат
Rambo написа:
Ако ще я добавят, да си плащат за излъчване, тия поне пари имат бол.
"Пари бол" имат всички партии, (най-вече тия дето сега са на власт). Доят българския народ, вдигат данъци, винетки, застраховки, вода, ток, парно, а ние само блеем като овце.

13 Яну 2019 15:13
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Има доста канали така че всеки има избор ,а пък и канала все още го няма

иначе като гледам има лица от Bit ,което за начало е добре

13 Яну 2019 16:35
Профил

Отговори с цитат
Milen_84 написа:
иначе като гледам има лица от Bit ,което за начало е добре
Да, наистина е добре и като всеки телевизионен канал си има плюсове, има си и минуси. Но още преди БСТВ да тръгне, се изля много помия (цели 5 страници :D ). Напомня ми времето на тоталитаризма, на цензурата. Тогава, като излезе книгата "Архипелаг Гулаг" на дисидента Александър Солженицин (забранена за четене в България, Иван Гарелов я прочете на гръцки език и изпадна в немилост, Кеворк го предаде на "шестаците" от ДС). Та тогава по-видните писатели, поети и културни дейци на България ги привикваха един по един в ЦК на БКП-то и ги караха да подписват декларации: "Книгата на Солженицин НЕ СЪМ ЧЕЛ, но категорически я осъждам и я заклеймявам защото е проводник на буржоазния капитализъм".
Сега звучи така: БСТВ не съм гледал, но категорически я осъждам и я заклеймявам като проводник на комунизма :D .

13 Яну 2019 17:10
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Rambo написа:
5 страници за тая боза... Ако ще я добавят, да си плащат за излъчване, тия поне пари имат бол.

И аз така мисля......трябва да плащат.
Гледам вече са на Hellas,но при А1 :lol:

13 Яну 2019 19:28
Профил

Отговори с цитат
Rambo написа:

Не си прав. Само при мисълта, че ще гледам другарката Нинова в 4D настръхвам!!!

13 Яну 2019 21:28
Профил

Отговори с цитат
hd-fen написа:
Само при мисълта, че ще гледам другарката Нинова в 4D настръхвам!!!

Споко, дишай дълбоко, няма да гледаш другарката Нинова. Тук пише, че телевизията не е партийна:
Цитат:
"Телевизията ще разказва честно и почтено за новините такива, каквито са. А през уикендите ще преобладават развлекателните програми и хубавите филми."
http://www.bgnes.com/bylgariia/obshchestvo/4632976/

14 Яну 2019 12:13
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Пешо, ти да не си PR на телевизията, че си толковa активен? :D

14 Яну 2019 15:30
Профил

Отговори с цитат
Rambo написа:
:D Не съм, не съм, даже мразя БСП-то (писал съм по-горе, че са шизофреници) и никога не гласувам за тях, но много се надявам, че БСТВ (Любомир Коларов) ще вкара чиста свежа струя въздух в спареното (вонящо на септична яма) българско медийно пространство, окупирано от триадата БНТ-БТВ-НОВА. Просто се надявам на нещо ново, свежо. Ще приветствам и десните ако пуснат ДЯСНА ТВ. Както е казал Мао Дзедун: „Нека цъфтят 100 различни цветя, червени, сини, зелени, жълти, за всички има място под слънцето."

14 Яну 2019 16:43
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Че те ГЕРБ си имат телевизия - ТВ Европа. :)

14 Яну 2019 21:12
Профил

Отговори с цитат
Петър написа:
Rambo написа:
:D Не съм, не съм, даже мразя БСП-то (писал съм по-горе, че са шизофреници) и никога не гласувам за тях, но много се надявам, че БСТВ (Любомир Коларов) ще вкара чиста свежа струя въздух в спареното (вонящо на септична яма) българско медийно пространство, окупирано от триадата БНТ-БТВ-НОВА. Просто се надявам на нещо ново, свежо. Ще приветствам и десните ако пуснат ДЯСНА ТВ. Както е казал Мао Дзедун: „Нека цъфтят 100 различни цветя, червени, сини, зелени, жълти, за всички има място под слънцето."

Петре, желанието за тази телевизия твое ли е или на жена ти и нейната майка (твоя тъща). Като си спомня колко рева заради тях във форума за пускането на btv lady ...
Колкото до това колко "независима" ще е БСТВ - тя не само ще е червена, но присъствието на Любомир Коларов ще е направи тъмно червена. Трябва малко да прочетеш къде е оформен характера на този човек. Ще ти дам малък жокер - десетилетия (в т.ч. и преди 1989г. ) е обучаван и живял в най-голямата по територия държава. Остава само да се сетиш коя е.

14 Яну 2019 21:25
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Пешо много ме кефи! Начи вика против тия съм ама даймата сипва и се надява на нещо добро от тях?!

Колко свободна телевизия могат да направят свободните хора не съобщили за аварията в Чернобил... Свободна свободна, колко да е свободна?! Интересно ми е "шапката" на рекламите дали ще е: Внимание говарит Москва!

14 Яну 2019 21:36
Профил

Отговори с цитат
dodimarkov написа:
Интересно ми е "шапката" на рекламите дали ще е: Внимание говарит Москва!
Точно затова наричам БСП-то шизофреници. В България се правят на големи "русофили" (и Цвъцко Цветанов им помага в това). Заблудените бабички по селата си мислят, че БСП това е "Говарит Москва", но в Европарламента копелетата на Станишката от ПЕС най-силно искат подновяване и първи вдигат ръка, за удължаване на санкциите срещу Русия. Десните са къде-къде по-умерени.

14 Яну 2019 22:24
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Офтопик: Поздравявам всички с: https://youtu.be/6OL7FToO-FY

14 Яну 2019 22:27
Профил

Отговори с цитат
Специално за Петър и за всички, които мислят че в България има политически партии и политическа класа. Обърнете внимание на думите на другарката Татяна Дончева в интервюто в "Тази Сутрин". Най-показателни са те с начало от 14 мин. и 38 сек. 30 години след така наречената промяна, БКП и ДС утвърдиха на 100% прехода от политическа към икономическа власт...https://www.youtube.com/watch?v=Mb7ZYPwpTGE

14 Яну 2019 22:45
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 242 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Следваща