Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Ное 2018 06:37

Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
смяна на приемникът. 
Автор Съобщение

Отговори с цитат
Здравейте.Казвам се Христо и живея извън България.Ползувам Булсатком от 11 години.В момента имам технически проблем.Ползвам два HD приемника.Този,който е с вътрешна карта ( няма директен достъп до нея ) се повреде.В това съм абсолютно сигурен.Устройството е в момента в България и е направена заявка за ново.Понеже съм ограничен с времето ,а от офиса в Ловеч,отговарят ,че все още не е доставено.Имам следното питане.Понеже,сестра ми има работещ HD приемник и не го ползва ,мога ли да сменя картите и да го ползвам,бедз други настройки? Благодаря за отговора.

18 Авг 2018 13:07
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Не може да се сменят само картите, но може да се сменят целите приемници. Приемникът на сестра ти да стане твой основен, защото си мисля, че именно повреденият е твоя основен. А твоят да иде на нейно име. Приемникът на сестра ти обаче трябва да е активен - трябва да му платите един икономичен пакет + такса включване. При смяната ще се сменят и таксите. Т.е. няма да загубиш нищо - икономичния пакет ще влезе на повредения тунер, а на твоя ще влязат таксите, които си си платил в момента. Така сестра ти може да подаде заявка за авария :D

18 Авг 2018 14:04
Профил

Отговори с цитат
Благодаря за изчерпателния отговор. :wink:

18 Авг 2018 15:31
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ]