Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 16 Окт 2018 11:10

Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Левски отпадна от отбор от Лихтенщайн 
Автор Съобщение

Отговори с цитат
Пълен резил :lol:

17 Юли 2018 20:39
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Докато "ПЕРУКАН" е в средите на българския футбол ще е така за съжаление :!:

17 Юли 2018 21:48
Профил WWW
Аватар

Отговори с цитат
Никой, в това число и Боби Михайлов не е виновен че футболистите на левски не могат да играят! Да левскар съм, но не съм от сектантите. На нас българите във всяко едно отношение друг ни е виновен, но ние никога! Докато е така ще сме на това дередже.

17 Юли 2018 22:23
Профил
Аватар

Отговори с цитат
@pepy1
Е феновете ли са виновни, или както винаги няма виновени?
pepy1 написа:
Никой, в това число и Боби Михайлов не е виновен че футболистите на левски не могат да играят! Да левскар съм, но не съм от сектантите. На нас българите във всяко едно отношение друг ни е виновен, но ние никога! Докато е така ще сме на това дередже.

Не са само футболистите на левски. Нивото на целия български футбол е такова. И при това от години. То не бяха вали мури, тампере, и една камара други позори. Националният прави равен с Люксембург, сега отпадане от Лихтенщайн...и това ако не е срам!

Е кой е виновен за това???

Ако ти си главен мениджър в една фирма и от назначаването ти рушиш репутацията, работиш деконструктивно и нямаш успех - борда на директорите или акционерите ще те търпят ли и ако да колко време? Без резултати си аут....

17 Юли 2018 22:47
Профил WWW

Отговори с цитат
todor2015 написа:
Пълен резил :lol:

За това и са евроидиоти правят нови географски открития :lol: Вадуц играе дори във втора дивизия на Швейцария :)

18 Юли 2018 06:27
Профил

Отговори с цитат
Първо да кажа че съм от ЦСКА. Недейте/някои/да злорадствате върху чуждия резил. Цска и Левски бяха като скачени съдове едно време и не можеха едни без други. Сега и двата отбора трябва да дадат отпор на "чисто"българския отбор на Лудогорец. В първия мач беше само Светльо във втория не го гледах май двама. Е как да се развие БГ футбола. В Цска и Левски същото. Аз направо с умиление си спомням за Цска във В група. Е това беше най добрия БГ футболен отбор в България. Ако разчитаме на школите/ама да работят/и никакви чужденци след 5-10 год. ще има резултат. Да да ама не. И пак призовавам затворете тая тема те и без това трябва да изгонят италианеца иначе ще има опело :(

18 Юли 2018 09:59
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Моето мнение е, че честата смяна на треньори е една от причините за слабо представяне на един отбор. Всеки треньор си има начин да води един отбор. Резултатите никога не могат да бъдат мигновени. Освен това за да има резултати трябва заплатите да са им по 500 лв за месец + големи премии при резултати.

18 Юли 2018 11:03
Профил
Аватар

Отговори с цитат
iuri2 написа:
Първо да кажа че съм от ЦСКА.

И аз съм така, но вече не знам кой е "моя" ЦСКА! За момента гледайки припознатите не изпитвам никакви чувства.
pepy1 написа:
Освен това за да има резултати трябва заплатите да са им по 500 лв за месец + големи премии при резултати.

1+ абсолютно......за съжаление обаче е мисля невъзможна

18 Юли 2018 12:19
Профил WWW

Отговори с цитат
Не аз просто исках оня Цска с всичките футболисти българи сега да е в А група и сигурно пак щеше да е втори но само с българи но както и 500 те лева е мисия невъзможна. Който се е уял няма да пусне кокала :( :lol:

18 Юли 2018 12:28
Профил

Отговори с цитат
Е Левски реши част/огромна/ от проблемите изгони си некадърния треньор. Сега иде трудното :lol:

18 Юли 2018 18:21
Профил

Отговори с цитат
iuri2 написа:
Е Левски реши част/огромна/ от проблемите изгони си некадърния треньор. Сега иде трудното :lol:
Сега трябва да се изгонят и некадърните играчи, та работата най-накрая да потръгне :D .

18 Юли 2018 19:12
Профил

Отговори с цитат
Ти, от кога вярваш в чудеса? :)

18 Юли 2018 19:32
Профил

Отговори с цитат
Ми ако са с малко акъл в главите ще почнат от чужденците.И колкото и да ми е неприятен Наско Сираков заради една фраза отдавна/Пожелавам успех на всички наши отбори без Цска/той може да ги пооправи.Но кои сме ние да им даваме акъл!! Ха наздраве! :lol:

18 Юли 2018 21:31
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Ако ще ми падат в третия кръг от Дожа Уйпещ, по-добре да паднат още в първия от отбор-джудже. Иначе ще се живее с мисълта, че нещо е свършено. Ако съм им президент във вътрешното първенство, победа с 1:0 няма да я считам за победа. 3-те точки - да, но без премии.

Ще ви кажа нещо от мен, което не сте го чували и не сте го чели още никъде. Всички любители на футбола в БГ, вкл. и левскарите тази година трябва да сме за ЦСКА. За истинското ЦСКА, което ще играе в Б група. Искам да завършат първи и да влязат в А група. Да го видим тогава путката заспала Михайлов на къде ще се огъва с две ЦСКА.

Една рецепта пак от мен, за това как може да се отървете от ЦСКА, Левски и всички БГ смешници. Заплювате си един отбор от Европа. Сега всички мачове от големите първенства се предават всяка седмица, така че няма да изпуснете нищо от любимия нов отбор. Така лесно спирате да се интересувате какво става в БГ футбола ! ... и се наслаждавате на играта :wink:

18 Юли 2018 23:36
Профил

Отговори с цитат
vanderel написа:
Ако ще ми падат в третия кръг от Дожа Уйпещ, по-добре да паднат още в първия от отбор-джудже. Иначе ще се живее с мисълта, че нещо е свършено. Ако съм им президент във вътрешното първенство, победа с 1:0 няма да я считам за победа. 3-те точки - да, но без премии.

Ще ви кажа нещо от мен, което не сте го чували и не сте го чели още никъде. Всички любители на футбола в БГ, вкл. и левскарите тази година трябва да сме за ЦСКА. За истинското ЦСКА, което ще играе в Б група. Искам да завършат първи и да влязат в А група. Да го видим тогава путката заспала Михайлов на къде ще се огъва с две ЦСКА.

Една рецепта пак от мен, за това как може да се отървете от ЦСКА, Левски и всички БГ смешници. Заплювате си един отбор от Европа. Сега всички мачове от големите първенства се предават всяка седмица, така че няма да изпуснете нищо от любимия нов отбор. Така лесно спирате да се интересувате какво става в БГ футбола ! ... и се наслаждавате на играта :wink:

Големите първенства и българското са в SD ! Ти ще плащаш ли 7лв. за SD Диема екстра ?!

18 Юли 2018 23:46
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща