Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Сеп 2018 02:46

Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Какво каресвам и какво не в този форум? 
Автор Съобщение
Аватар

Отговори с цитат
Здравейте читатели и писатели във форума на Булсатком. Тук съм от малко време, има-няма 10 г. Изчел съм доста, изписал съм доста, бил съм трит доста, имах и бан и т.н. Реших да пусна тази тема-анкета, но не за да отговаряте на определени въпроси, тъй като няма как да обобщя всичко. Моля Ви не бъркайте форума с компанията, когато изброявате + и -! Логично като автор на темата започвам пръв.

харесвам

1.опростената визия, която е без реклами
2.редовните помагащи потребители /за мое съжаление те намаляват/
3.винаги получаваш отговор на въпросите си, 95% от които ти решават проблема
4.рядко има негативно отношение към теб, макар и да си новорегистриран
5.въпреки многото трусове, форума остана/явно все пак на някой във фирмата му тече мисъл/ :lol:
6.годишните анкети за най добър потребител/помагач на неуки за сат тв(там се информираш кой да слушаш - може би) :D /
7.раздел в който можеш да обсъждаш различни неща от обичайните за форума/вече ги има и в други форуми, но преди не беше така/
8.липсата на титли/рангове
9.за времето което посещавам форума /-+10г/ е падал не повече от 3-4 пъти (такива са ми спомените)

не харесвам

1.многото изтрити полезни теми
2.за дългите години няма промяна във визията/за мен не е проблем, просто споделям минусите/

ПП:със сигурност съм изпуснал нещо, но ... не е болка за умиране, Вие сте

19 Юни 2018 20:42
Профил

Отговори с цитат
Хората,ХОРАТА правят форума добър или лош .Потребители
Благодарение на всички съфорумци и въпреки усилията на ръководството форума е добър !
А има една група потребители на които мога само да се поклоня.
те си знаят кои са ;)

20 Юни 2018 10:31
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Харесвам:
- Добрият тон, като цяло.
- Взаимното уважение между потребителите, с малки изключения.
- Грамотността на потребителите що касае родния език.
- Много бързата и адекватна реакция при решаване на проблем. Знаем кой е No. 1 в този случай.
- Допускането на различни гледни точки, в неособено приятни за оператора теми.
- Отсъствието на каквито и да е реклами.

Не ми харесва:
- Сухият и малко скучен скин. Липсва ми тъмна тема.
- Липсата на редовен участник, официално представляващ оператора респ. почти нулевата обратна връзка с отговорно лице в Булсатком.
- Малкия брой активни потребители.

20 Юни 2018 11:36
Профил

Отговори с цитат
Най-полезният форум за в България сателитна TV, а в последно време и за IPTV . Форумът се посещава и ползва и от абонати на други оператори, които по една или друга причина не поддържат форум. Липсва обратна връзка от оператора, но благодарение на активните участници проблемите се решават бързо. Фалшивите новини са сведени до минимум. Напускащите оператора,
поради известни причини, продължават активното си участие. Ако форумът се закрие, това ще бъде изключително голяма загуба. Нека специалистите да помислят за резервен вариант за прехвърляне при необходимост (опасност от закриване) на форума, временно или постоянно, на друго место.

20 Юни 2018 13:15
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Какво харесвам:
1. Отзивчивостта на повечето потребители.
2. Информираност и професионализъм в отстраняването на проблемите. Питай патило а не старило.
3. Правилния български на изказа. Бидейки от старото поколение се дразня от растящата неграмотност.
4. Непроменения скин. Работя на място с мнооого слаб нет. Скинът е лек и бързо се отварят темите.
5. Разнообразието на темите. Можеш да пишеш за всичко. От любимия ,,Ливърпул" до технически подробности за нет и сателит.
6. Липсата на реклами. Гоолям плюс е това.
7. Както казаха преди. Хората правят този форум. Никакви екстри няма да помогнат ако хората не са отзивчиви.

Какво не наресвам:
1. Най-вече липсата на официален представител на фирмата. Макар че, ако имаше щеше само негативи да отнася.

20 Юни 2018 14:18
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Единственият познат за мен форум, официален, собственост на самия доставчик, в който свободно се обсъждат и критикуват недостатъците, обиждат се служителите, разобличават се все по-намаляващите официалните изказвания и реклами, и прочее :!: Всичко е открито и всеки може да си прецени за себе си дали да се възползва от някоя от услугите. Не като при оранжевите например, подписваш понеже братовчеда бил доволен от тях и после на всяка фактура трепериш какви непоискани "екстри" са ти начислили!

Освен това, тук е най-високото съотношение на полезни изказвания от опитни и грамотни потребители, спрямо общия поток от писания! Визирам ДТВ като основен антипод, също и дата, калдата и дори кодибг!

23 Юни 2018 20:04
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 6 мнения ]