Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 16 Окт 2018 01:24

Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Защо не се прави нищо по въпроса с HD ? 
Автор Съобщение

Отговори с цитат
Заяков глупaк ли е та се инати и не пуска HD ??? :cry: :cry: :cry:

04 Юни 2018 21:05
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Положението даже стана по-лошо от времето преди спътника. Вместо нови честоти и то предимно с висока компресия, Була си икономиса един транспондер, като наблъска каналите от него на единствения и сега S2 такъв.

04 Юни 2018 22:13
Профил
Аватар

Отговори с цитат
minion16 написа:
Заяков глупaк ли е та се инати и не пуска HD ??? :cry: :cry: :cry:

Нема пара

04 Юни 2018 22:33
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Ама има купчина желязо обикаляща в космоса . :lol:

05 Юни 2018 07:04
Профил
Аватар

Отговори с цитат
:wink: Световното ще се предава от държавната телевизия. С тази телевизия преговорите са много по-лесни, да не кажа никакви. Имам в предвид, че ги няма евентуалните парични и др. претенции на частните канали, освен нормалните изисквания. И Була видите ли и това не може - толкова са умрели, че не могат да прекратят за един месец договорите/ако имат такива/ с Хоби и Хистори, след като нямат място на транспондера.

:idea: Това последното с мястото го повтаряме вече 4-5 години, при всеки голям спортен форум. Сега при положение, че имаме собствен спътник, да говорим пак за липса на ресурс е твърде глупаво, но след като е факт, как по друг начин да го кажем :(

:!: Убеден съм вече, че Була НЕ СЕ ИЗЛАГАТ ! Излага се човек или фирма, които държат на себе си, но са сгафили с нещо. Това да повтаряш една и съща грешка в продължение на години не е излагане ...

05 Юни 2018 11:41
Профил

Отговори с цитат
А аз съм убеден, че Була е като БСП, разчита на отмираща инертна маса хора, за които промяната в какъвто и да е вид представлява житейска трагедия. Фактът, че Була не среща осезаема конкуренция по отношение на качеството (а и на цената) на сателитните ТВ оператори в България,
води до ленивото до безотговорност представяне. Була представляваше много малка хапка за хищните зъби на Теленор БГ, но е възможно чехът, закупил Теленор БГ, да я пожелае. Дори и това да стане, при ниската летва на конкуренция, едва ли може да се очаква съществено подобрение. За чий му е да харчи пари, като може и така. А и излъчваният от телевизиите материал в повечето случаи е нискокачествен.

05 Юни 2018 13:44
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Тотал написа:
А аз съм убеден, че Була е като БСП, разчита на отмираща инертна маса хора, за които промяната в какъвто и да е вид представлява житейска трагедия. Фактът, че Була не среща осезаема конкуренция по отношение на качеството (а и на цената) на сателитните ТВ оператори в България,
води до ленивото до безотговорност представяне. Була представляваше много малка хапка за хищните зъби на Теленор БГ, но е възможно чехът, закупил Теленор БГ, да я пожелае. Дори и това да стане, при ниската летва на конкуренция, едва ли може да се очаква съществено подобрение. За чий му е да харчи пари, като може и така. А и излъчваният от телевизиите материал в повечето случаи е нискокачествен.

На мен ми се върти в главата, че собствениците на Була от няколко години се надяват да ги купи някой чужд инвеститор.

05 Юни 2018 20:16
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ]