Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18 Авг 2019 21:59

Отговори на тема  [ 241 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
РАЗНИ 
Автор Съобщение
Аватар

Отговори с цитат
vanderel написа:
В третия гейм при около 19 точки, Пранди трябваше да извади Розалин, и сега щяхме да сме олимпийски финалисти. Другата решаваща грешка - в края на този трети гейм след ас на Цецо и мачбол, треньорът трябваше да му извика при втория сервис да не рискува, но не ...
Всички които гледаха мача с мен ме признаха, че го разбирам много този спорт, защото Розалин в последствие в тайбрека на този трети гейм, направи цели 5 решаващи грешки, а Цецо би в аут ! Да го питам аз Цецо, кого през живота си е правил два поредни аса на класен национален отбор/не на някои клубни леваци/, та изпълни втория сервис по такъв безумен начин. Докато топаше топката крещях - не, не , не ... :( Вярно е че при флот противника има много по-голям шанс да организира атака, но тогава има шанс за блокадата ни и за посрещането ни. А така един удар, един риск и отидохме на майната си.
Сега довиждане, язък за всичко !!! Започва петия безсмислен за нас гейм !

РР: По-точно за играта на Розалин Пенчев - при 18:18 след негова грешка, крещях на Пранди да го извади. Той разбира се не ме чу, но и не усети нещата :evil: В последствие Пенчев сбърка лично и даде на бразилците точки 24, 27, 28, 30 и последната 32 .

Това е волейбола :(
Горното започнах да го пиша веднага след третия гейм, докато бях ядосан. Пък и бях сигурен че правилото в тениса ще се спази - ако поведеш с 2:0 и не спечелиш с 3:0, падаш с 2:3 :!: Така че нямаше смисъл да гледам повече и имах време да пиша :D
Та мисълта ми беше, че аз/един прост зрител/, видях дупката, а светилата във волейбола - не :( След края на мача, всеки може да каже кой къде е сгрешил, но слабия ден на малкия Пенчев го видях при 18:18, т.е. далеч преди 32:30 :wink: А при този дълъг и късащ нервите до край гейм, ни трябваше една единствена грешчица по-малко ! Ако пък България има само 6 волейболиста и Розалинчо нямаше с кой да бъде сменен, то тогава значи справедливо сме отпаднали. Къде ще ходим с 6 човека :(
Розалин Пенчев е волейболист на световно ниво. Нямам нищо против него, още повече че нямаме голям избор на топ играчи, но понякога човек няма ден, като в случая. Затова обаче отборите имат екип от треньори, да извличат във всеки момент максимума, което ми се струва, че не бе направено ...

А оня мърльо Казийски, нека да гледа отстрани :evil: Не го интересува олимпиадата, ами Данчо Лазаров ! Простак ... :!: Докато хората разиграват олимпийските медали, той да хвърля геле, ... с Радостин :evil:

13 Авг 2019 18:21
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 241 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17