Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 21:58



Отговори на тема  [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 86  Следваща
Футбол и .... 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
От думите ти лъха толкова много песимизъм :shock:

Звучиш малко като млад тинейджър, на който са му предсказали дълголетие...а той се притеснява излишно! :lol: :D :lol:

П.С. Явно си реалист :wink:
Толкова си могат, не разполагаме нито с детски школи, нито с играчи, нито с треньори, няма никакъв план, идея, нищо....нада, ниенте, зеро, нихтс... пардон - има - татуировки, чалга, връзки, далавери и самочувствие без покритие!!!
С такъв матр'Ял толкова :!:


11 Юни 2019 13:48
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
+1 ВЯРНО ЛОШ МАТРЯЛ едно време търчахме цял ден подир топката сега търчат по друго! И да дрът съм и няма да доживея :lol: :lol:


11 Юни 2019 17:43
Профил
Online
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Първо - статистиката : от шампиона на БГ, участие в този мач взеха ЕДИН футболист /А.Недялков/ :(
От вице шампиони - НУЛА футболисти. От третия по сила отбор в БГ - един футболист/Ив.Горанов/

Продължавам със статистика - последно участие на СП - миналия век. Последно участие на ЕП - 2004 год.

Случайно или не, точно след последното ни участие на европейско през 2004 год. - 2005 год президент на БФС става Борислав Михайлов. Т.е. Михайлов е президент цели 15 год. - период през който нямаме и частичен успех, да не говорим за организацията в клубовете, първенството и пр.
Вчерашния мач, не беше просто една загуба от по-малка държава, а отпадане от поредния футболен форум. И за пореден път виновни няма. Да, вината не може да се персонализира 100 %-тово, но след като си начело на една не работеща система, какво по-нормално от това да кажеш: - Опитах всичко, не мога повече, подавам оставка.
Но мръсници като Данчо Лазаров и Боби Михайлов използват несъвършенството в системата - от една страна са държавни дружества, от друга са на изборна длъжност и не се назначават от държавните органи. И премиерът тази вечер каза, че той не може да се меси в работата на клубовете. От държавата могат да се финансират само детските школи. При мъжете си е чист бизнес и там контрол не може да бъде упражняван. И Лечков след мача се прави на ощипан - вината не била в БФС. Ами като не е в БФС, кажи къде е ! Кажи кой да я поеме и кой трябва да даде оставка. Докато не посочиш виновник, не отхвърляй вината в себе си :evil: Като е кал и каша и помия, ами вървете си. Нека други да дойдат и да се изцапат те. Нали сте можещи и кадърни - изкарвайте си прехраната по друг начин. Ама не - никой не помръдва от "помията" Мръсници долни ... :evil:
Феновете са намерили начин на противодействие на феодалите в БФС - не ходят на мач, не се интересуват от БГ футбол/като мен/, но през това време ония си ядът и хич не им пука за етика и морал. И законово никой не може да ги пипне, еби му м***а ...
Вината в такива случаи е на журналистите. Те са тези които трябва да ги разкръстят. Не трябва да им дават мира, докато държавните служители не поемат вината за проблемите с държавния тим. Два три въпроса - Лечков им се озъби и край. Перуката пък даже и не можаха да го хванат. Оня избяга по пистата с държавния джип, без да му се налага да отговаря на държавни въпроси.
Само за бягството му трябва да го направят на луд. Ама не ! Дай им да пишат за беглеца от Нови Искар, за беглеца от Каспичан ...
Ние си излива гнева по форумите, но нямаме право да ходим и да задаваме въпроси на Михайлов или на който ще да е. Журналистите обаче имат право, но предпочитат да не влизат в конфликти и си живуркат само покрай криминалните хроники.
Стига съм се ядосвал ... :D Само Ливърпул :!:


11 Юни 2019 23:19
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
zdravkos написа:
От думите ти лъха толкова много песимизъм :shock:

Звучиш малко като млад тинейджър, на който са му предсказали дълголетие...а той се притеснява излишно! :lol: :D :lol:

П.С. Явно си реалист :wink:
Толкова си могат, не разполагаме нито с детски школи, нито с играчи, нито с треньори, няма никакъв план, идея, нищо....нада, ниенте, зеро, нихтс... пардон - има - татуировки, чалга, връзки, далавери и самочувствие без покритие!!!
С такъв матр'Ял толкова :!:

Малко късно се включвам,но.... И така -Отгледахме ЧАЛГА общество и берем ЧАЛГА плодове !!! :cry: :cry: :cry: 94 бях в Кипър и от тогава съм си все навънка . Тази гадна члгаджииница ме кара да не и да не си помислям и да се връщам ( невъзвращенец) не знам дали сте я чували тази дума . :( По добре да викам за Румъния , вчера биха с 4-0 тук . Уважавам Балъков ,но какво може да направи ......То няма един сносен играч излязъл или поискан някъде по БЕЛИЯ свят !!! Не знам КАКВИ БЪЛГАРИ Юнаци ! Може би ЧАЛГА Юнаци !?!? По добре Тотнам , Ливерпул , Барса , Аякс ......


12 Юни 2019 01:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Ванди,
еднакво мислиме ...това съм го писал преди година!
Изображение

Мнението ми за ПЕРУКАН го знаете - с риск да се повторя: " Докато е в средите на българския футбол НИЩО ХУБАВО НИКОЙ НЯМА ДА ВИДИ. НИТО ЦСКА, НИТО ЛЕВСКИ, НИТО НАЦИОНАЛНИЯТ...може би само Венци и Домуса" :oops:

и още едно мнение
viewtopic.php?p=229482#p229482

P.S.
Камене, не си единствения "невъзвращенец" за съжаление :wink:


12 Юни 2019 02:29
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Мисля Десподов (може и някой друг национал да беше)каза пред Тони Близнакова нещо "много интересно" - в Италия не можело да се закъснява на тренировки, не можело да се отбива номера, не можело да се обикалят заведенията нощем, яко трениране и дисциплина, не като в България. Това е достатъчно показателно.
Моето скромно мнение е, че Краси Балъков(за мен най-добрият ни футболист за всички времена) трябва да освободи всички настоящи национали, без изключение и да сглоби отбор от 17-18 годишни момчета, с които да бъде оставен да работи достатъчно дълго време. Очевадно е, че с тези "национали" не се получава.
Самият Балъков намекна, че физически не издържаме. Ами не става да пушиш и да пиеш, а после да тичаш. Не става! Лично съм пробвал :lol:
Вчера Босна загуби от Италия, но тия момчета - бошняците не дадоха заден до последната секунда. Нашите окапаха още на полувремето. В момента българският национален отбор по футбол е на нивото на Гибралтар и Фарьорските острови. Люксембург и Северна Македония са по-способни от нас.
А колкото до Перукан - той няма да бъде махнат скоро. Както и бездарният му син.


12 Юни 2019 13:42
Профил
Online
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Да не говорим за Турция - Франция :D Турския коментатор по TRT Spor много викаше. Седнах уж за малко да ги погледам и не можах да стана. Егати мача, егати атмосферата, егати коментатора ...
По нищо не можем да се сравним с турците.
Като няма да се класираме, най-добре е да сме на последно място, та така някой да види че има проблеми в този спорт. Иначе ако сме трети, ще се залъгваме, че всичко е наред и ще търсим причини единствено в шанса !
Дадох ви пример с Торицов, че като оздравее, ще го пратят в Германия/да търка пейките/, а на негово място ще вземат един черен. И ето ти 100 хил. лева марж.

Вчера Стойчо Стоев обява целта на Лудогорец за новия сезон - и тя е влизане в групите на ШЛ или ЛЕ. От там идва всичко - в групите трябва да се влезе тази година, а не догодина или след три. Затова се вземат готови футболисти, за тази година. Не може да се чака и разчита на юноши за след няколко години. Дефакто мъжките отбори са средство за изкарване на пари, а не спортен клуб с всичките му гарнитури. Има юноши, но от там ако случайно се появи нещо, ще е бонус към бизнеса !


12 Юни 2019 14:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Едно време имаше потомственост/военни полицаи/ а сега футболисти! Ми като" няма" други тия ще ритат хубави лоши това е. Тате му връчил някой друг милион на 16, ти чакай да стане футбалер а не чалга икона по заведенията! Ама и ние се ядосвам! Наздраве за първото място :lol: Отзад естествено :lol:


12 Юни 2019 15:56
Профил
Online
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Много труден жребий за българските отбори, според родните ни спортни журналисти :D
А не се усещат, че дори не могат да им изговорят имената на отборите-противници :lol: Толкова са известни и силни ... ! Но пък от друга страна са прави - за нашите отбори вече няма слаби противници :( , такива които на 200 % да сме сигурни че ще прегазим :wink:


19 Юни 2019 10:22
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
Жалко за тези, които са били много малки или неродени, когато срещу такива отбори си оправяхме головата разлика.


19 Юни 2019 10:30
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Венди след Косово не си прав! Труден е труууден жребия :lol: :lol: :lol:


19 Юни 2019 17:31
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Четох хубав лаф! Ако не се явим на мача с Англия служебната загуба е САМО 3:0 :lol: Струва си размисъла :lol:


19 Юни 2019 20:31
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
По РИНГ тръгна АФРИКА къп ! :D Изненадващо не бяха го обявили ! Преди години го излъчваха Евроспорт , но в последно време нищо (освен по френския и мисля Португалския и UK ) Снощи Анисе от Лудогорец вкара за Мадагаскар изравнителния гол с/у Гвинеа . Днес и трите мача ще ги дават . Само ,че в програмата ги няма !? :roll:


23 Юни 2019 10:49
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
LiveOnSat com но и там не винаги са всички срещи. И аз се загледах вчера в Африка Къп :D
А испанския Евроспорт 2 дава Копа Америка.


23 Юни 2019 14:55
Профил WWW
Online
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Някой знае ли защо Мане не е в отбора на Сенегал :?


Последна промяна vanderel на 25 Юни 2019 11:51, променена общо 1 път



25 Юни 2019 11:23
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 86  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®