Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 21:34



Отговори на тема  [ 537 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Следваща
ПОЛИТИКА 
Автор Съобщение

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
vanderel написа:
Защо Европа не им избие от каталунските чутури , че след обявяване на независимост, ще си живуркат като богати европейци и ФК Барса ще играе във френското първенство, както се надяват. Само да ги заплашат с изолацията на футбола им, ще е достатъчно да ги накарат да си седнат на каталунските гъзове ! Но не - европейските лидери бездействат и подхранват надеждите на сепаратизма ! Защо ???
Прав си vanderel, да задаваш тези въпроси. А се получава така защото европейските лидери са лицемери, двуличници, всичко мерят с двоен, даже с троен аршин. Когато им изнася, сепаратизма е нещо добро, когато не им изнася - е нещо много лошо. Когато Косово се отдели от Сърбия - това е добре, "дай да ги признаем", главорезите от UÇK са "борци за независимост", а сепаратистите от Донбас не са борци за независимост, те са "терористи", макар че в отличие от UÇK не са продали нито един бъбрек взет от военнопленници. Когато Грузия излиза от състава на СССР, това е чудесно, а когато от своя страна Абхазия и Южна Осетия излизат от състава на Грузия, те са "сепаратисти", тях няма да ги признаем. Грузия навремето влиза в състава на СССР без Абхазия и Южна Осетия, (тъй като те са си Русия от векове). Впоследствие Сталин, (защото е грузинец) незаконно ги "пришива" към Грузия. Когато си тръгваш от гости, ще си изнесеш само своите куфари, тези с които си дошъл, няма да хващаш и да влачиш и куфарите на хазяина.


29 Мар 2019 09:33
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Петър написа:
А се получава така защото европейските лидери са лицемери, двуличници, всичко мерят с двоен, даже с троен аршин.

Евробецът - Станишката, в ролята си на премиер тогава, не беше ли един от първите, които признаха Косово? Защо все някой друг трябва да е виновен?


29 Мар 2019 11:03
Профил WWW

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Петър написа:
А се получава така защото европейските лидери са лицемери, двуличници, всичко мерят с двоен, даже с троен аршин.

Евробецът - Станишката, в ролята си на премиер тогава, не беше ли един от първите, които признаха Косово? Защо все някой друг трябва да е виновен?

Така е, на същото мнение съм и не разбирам защо "блъскаш в отворена врата"? Спориш с мен за нещо в което те подкрепям? Станишката да не би да не е Евролидер, всичко казано се отнася и за него. Първи призна Косово и първи изпрати Кристиан Вигенин в Киев да ближе г@за на Порошенко, да го увери, че България никога няма да признае Крим за руски. Сега това евроГейче ни натриса джендърската истанбулска идеология. Първанката пък ни вкара в НАТО - А при бай Тошо същото това копеленце, като комсомолски секретар е водил подчинените си комсомолци да хвърлят камъни по американското посолство в София, като ги е подучвал да си носят камъни от къщи, защото на асфалта пред посолството камъни няма. Просто сега няма свястна партия за която да гласуваш. Сидеров е "фурнаджийска лопата", Войнски съюз "Васил Левски" и БНО ''Шипка'' пък се водят от едни прости и тъпи старшини и сержанти (в казармата им викахме "фатмаци"). Има един Костадин Костадинов, ама на него никоя медия не му дава достъп до микрофона. Изкуфялата старица-клептоманка (крадла на козметика за подмладяване) Елена Поптодорова не слиза от екрана, обиколи всички телевизии, но за Костадин Костадинов не може.


29 Мар 2019 12:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Сори, че така излиза...
и аз като теб споделям същото мнение и се ядосвам за същите неща. Може би причината да представям нещата така е, че съм се отвратил от политиката... и от всички облизващи се около нея ...
Някой ближат сладолед за удоволствие, други задни и предни части. При сладоледа ближещия получава наслада, при другите - единия наслада, другия облага!

Не съм се стремя към спор, виждам че постоянно може да изкарваме безброй примери за Евро(за всякакви) боици....

Петък е ден на майстора, пък и вече е време

Наздраве Ванди


Последна промяна zdravkos на 29 Мар 2019 16:00, променена общо 2 пъти



29 Мар 2019 12:44
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
:D Наздраве на всички взели участие в тази тема и да заповядат други. Споделяйте мненията си без притеснение, че ще обидите някого. Главите са си ваши, мненията също :wink:

Да се завърнем в българия - БСП е втора политическа сила, с близо 1 мил. избиратели. Забелязал съм отдавна, че тези 1 мил. гласуват за БСП, но ги е срам да си признаят. От какво идва този срам, ми е въпроса :?: Вярно че вотът е личен и е таен, но все пак срамът и неудобството което изпитват тези хора са факт !


29 Мар 2019 14:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Венди не е срамно да гласуваш за тях-срамно е да няма за кой да гласуваш! И въпреки всичко трябва да се сменяват нали и нас така ни съветват на една работа от 3-5 години че омръзва/а те се уяждат с власт и пари/!!


29 Мар 2019 16:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
:D Аз не съм определял дали е срамно или не. Казвам фактите - хората гласуващи за БСП се срамуват от вота си. Вътрешно със сигурност изпитват удовлетворение, но външно много трудно ще накарате някой да си признае, камо ли го каже без да го питаш.

:idea: :D Ще ви разкажа как на едни избори преди 10 год. не отидох да гласувам. Бях си на село и за да гласувам трябваше да измина 30 км до Плевен и обратно. Тогава габровското говореше още в мен и за да си спестя тези пътни разходи, викам на дядото : - Дядо, ако ти не идеш да гласуваш и аз няма да ходя до Плевен. Ще си продължа работата тук. Но ако ти идеш, зарязвам всичко, паля колата и заминавам.
- Дядото беше умен човек. Веднага схвана, че гласовете ни ще се убият и полза за партиите няма да има, но ние щяхме да загубим като нямаше да си свършим работата, която бяхме започнали :lol:
За бабата и жената предварително знаех тогава, че няма да гласуват, но като видях стареца да се готви да излиза, му поставих дилемата. Та само тогава в тази патова ситуация не съм ходил да гласувам :wink:

Моля да ме извините :D


30 Мар 2019 00:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Хитро :lol: Ама моя старец се гласуваше за Атака та нямаше как да го правя този номер-аз органично мразя тези дето се бият в гърдите че са патриоти! За мене истински патриот беше Божо Димитров!! Лека му пръст


30 Мар 2019 07:24
Профил
Аватар

Регистриран на: 16 Мар 2010 15:54
Мнения: 67
Отговори с цитат
За Божидар Димитров съм съгласен. Познавах го лично и мога да кажа, че македонските му афоризми бяха ненадминати. Но в съвременната политика патриоти няма. ЕС и САЩ държат нашите под чехъл. А са гъкнали, а са казали на кого в коя банка колко има. Представете си ако има негативен вот какво ще стане. Парламента ще се опразни. Винаги съм казвал, че ще гласувам до живот за този който вкара в затвора предшествениците си. Но за това се иска дупе и неподкупен прокурор и съдия. Но в БГ такива няма. Може и негативно да изглежда, но в България перспектива няма. За нормалния гражданин ( и селянин) говоря. За бога братя, бягайте. Ако имате и най-малката възможност не стойте в това подобие на държава.


30 Мар 2019 11:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Ако всички избягат, кой ще направи промяната? :D


30 Мар 2019 12:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Тя ще стане автоматично.
Европа ще започне да преразпределя новите "европейци" в зависимост от демографската ситуация в даден район-област-държава :wink:


30 Мар 2019 12:49
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
А братята роми де ги девате! Те са хато хлебарките ще оцелеят и след ядрен взрив че ще има много ръждесало железо па дори и радиоактивно :lol:


31 Мар 2019 20:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
https://www.vbox7.com/play:ba469483a0

Петицията за отмяна на процедурата по член 50 от Лисабонския договор и за отмяна на Брекзит събра повече от шест милиона подписа, пише днес британският вестник "Гардиън", цитиран от БТА.


01 Апр 2019 16:38
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Губещите от Brexit са британците!
1/3 от "City of London" вече е в "Financial Centre - Frankfurt Main Finance" :!: - Frankfurt am Main


01 Апр 2019 20:19
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 03 Авг 2011 11:47
Мнения: 102
Отговори с цитат
другите 2/3 в Дъблин, да им е честито....


01 Апр 2019 23:59
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 537 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®