Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 21:38



Отговори на тема  [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 32  Следваща
РАЗНИ 
Автор Съобщение

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
zdravkos написа:
А защо не излъчват в момента обръщението на Путин към нацията?
Защо българските телевизии да го излъчват??? :shock: Това не е предназначено за нашите уши. Ние българите не сме НАЦИЯТА, към която се обръща Путин. Напротив, Путин каза доста нелицеприятни истини за натовските лакеи и мекерета, които вървят подир Вашингтон и грухтят като свини, в надежда да им се подхвърли някой друг долар. За такава обида Бат`Бойко трябва веднага да изгони всички руски дипломати.

https://www.youtube.com/watch?v=TEUa0egp3aQ


21 Фев 2019 14:02
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Тъй като стана дума за байрам ТВ, аз престанах да гледам изобщо каналите им преди около 5-6 години, когато тия боклуци излъчваха турски сериал в праймтайма на трети март, докато останалите телевизии - тържества за националния празник.
Колкото до обръщението на Путин към руската нация, нас трябва да ни интересува точно толкова, колкото обръщението на Тръмп към живеещите в САЩ(американска нация няма) и е много тъжно, че продължаваме да вярваме в дядо Коледа, в сучая - дядо Мраз.


21 Фев 2019 15:37
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
На обръщението попаднах съвсем случайно, исках да чуя новините за деня - ntv е частен новинарски(документален) немски свободен канал. В същият момент се сетих за диспута за бств и оплакванията на хората, че по телевизията дават само безсмислици и пропаганда...
Естествено нито една бг телевизия не е длъжна да го излъчва, още по-малко национална тв... Те продължават да си лъчат телешопинг и какво ли още не...., та затова, иначе и мен не ме вълнува :lol:

Никак не е лошо ако децата все още вярват в дед Мороз или Santa Claus :lol: а в момента, в който спрат да вярват означава, че вече са пораснали и най-безгрижните им години са отминали - а с тях идват горепосочените "нови герои" - Путин, Тръмп и Боко :mrgreen:


21 Фев 2019 16:38
Профил WWW

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Никак не е лошо ако децата все още вярват в дед Мороз или Santa Claus :lol:


Обаче Тръмп не мисли така :D . Разваля коледната магия на 7-годишно момиченце.
https://www.24chasa.bg/novini/article/7216438


21 Фев 2019 20:08
Профил

Регистриран на: 05 Май 2019 10:25
Мнения: 3
Отговори с цитат
Да не изпуснете днес Ливърпул - Барса. Ако е като първия мач, ще е голямо шоу...


07 Май 2019 10:29
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 21:50
Мнения: 100
Отговори с цитат
И никоя ли Педалска БГ телевизия не се сети да купи правата за Световното по хокей на лед ?!


10 Май 2019 16:12
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
19.2Е предават всички срещи на живо. Руснаците отново почват ударно, а Финландия готви неприятности на Канада

Изображение

Изображение


10 Май 2019 19:03
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
d_bozhkov написа:
И никоя ли Педалска БГ телевизия не се сети да купи правата за Световното по хокей на лед ?!

В България има 7 или 8 официални спортни канала. Поправете ме, ако греша. С малки изключения, програмата им включва от дебилщина към идиотизъм. Тук няма да говоря за гигантите Sky, Bein, Canal+. Да погледнем албанските СуперСпорт канали, хърватските АренаСпорт или румънските ДигиСпорт - ами те излъчват буквално всяко интересно спортно събитие - от индивидуалния спорт до колективния. За руските и украинските спортни канали няма да споменавам. А за турчолята пък хич.
Вярно, че сме малък пазар, но хърватите и албанците са още по-малко.

Аз също харесвам хокея и чат-пат гледам регионалните първенства.


11 Май 2019 10:45
Профил

Регистриран на: 21 Юни 2019 17:17
Мнения: 1
Отговори с цитат
Пуснах реклама на моя екип - хамали софия по Диема и чакам да видя дали ще има резултат. Имате ли опит с ТВ рекламата? Ще са ми от полза всякакви съвети.


22 Юни 2019 16:15
Профил WWW

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:11
Мнения: 18
Местоположение: БГ
Отговори с цитат
VSM написа:
Пуснах реклама на моя екип - хамали софия по Диема и чакам да видя дали ще има резултат. Имате ли опит с ТВ рекламата? Ще са ми от полза всякакви съвети.

Цитат:
5+ години опит. А сега геренерираме дори по- голям ръст.

:mrgreen:


22 Юни 2019 21:16
Профил

Регистриран на: 15 Апр 2019 09:53
Мнения: 23
Отговори с цитат
Wanderer написа:
d_bozhkov написа:
И никоя ли Педалска БГ телевизия не се сети да купи правата за Световното по хокей на лед ?!

В България има 7 или 8 официални спортни канала. Поправете ме, ако греша. С малки изключения, програмата им включва от дебилщина към идиотизъм. Тук няма да говоря за гигантите Sky, Bein, Canal+. Да погледнем албанските СуперСпорт канали, хърватските АренаСпорт или румънските ДигиСпорт - ами те излъчват буквално всяко интересно спортно събитие - от индивидуалния спорт до колективния. За руските и украинските спортни канали няма да споменавам. А за турчолята пък хич.
Вярно, че сме малък пазар, но хърватите и албанците са още по-малко.

Аз също харесвам хокея и чат-пат гледам регионалните първенства.

10 са българските спортни канали.
Max Sport 1-4, Diema Sport 1-2, NOVA Sport, RING, F+, Sport+


22 Юни 2019 23:03
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Сега ако им изброиш и програмата ... top job


22 Юни 2019 23:31
Профил WWW

Регистриран на: 15 Апр 2019 09:53
Мнения: 23
Отговори с цитат
няма какво да изброявам - диемите и нова цяло лято повторения и тук-там мач на лудогорец, максовете си имат съдържание, RING също от време на време, Sport+ и F+ без коментар


23 Юни 2019 18:58
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
В третия гейм при около 19 точки, Пранди трябваше да извади Розалин, и сега щяхме да сме олимпийски финалисти. Другата решаваща грешка - в края на този трети гейм след ас на Цецо и мачбол, треньорът трябваше да му извика при втория сервис да не рискува, но не ...
Всички които гледаха мача с мен ме признаха, че го разбирам много този спорт, защото Розалин в последствие в тайбрека на този трети гейм, направи цели 5 решаващи грешки, а Цецо би в аут ! Да го питам аз Цецо, кого през живота си е правил два поредни аса на класен национален отбор/не на някои клубни леваци/, та изпълни втория сервис по такъв безумен начин. Докато топаше топката крещях - не, не , не ... :( Вярно е че при флот противника има много по-голям шанс да организира атака, но тогава има шанс за блокадата ни и за посрещането ни. А така един удар, един риск и отидохме на майната си.
Сега довиждане, язък за всичко !!! Започва петия безсмислен за нас гейм !

РР: По-точно за играта на Розалин Пенчев - при 18:18 след негова грешка, крещях на Пранди да го извади. Той разбира се не ме чу, но и не усети нещата :evil: В последствие Пенчев сбърка лично и даде на бразилците точки 24, 27, 28, 30 и последната 32 .

Това е волейбола :(


11 Авг 2019 23:07
Профил

Регистриран на: 27 Яну 2009 13:14
Мнения: 310
Местоположение: София
Отговори с цитат
Така е, не се ядосвай. Жалко че, изпуснахме питомното, сега ще гоним дивото! :) Едно време водехме на ГДР 13:5 и го загубихме - тогава се играеше да 15т.


12 Авг 2019 23:35
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 32  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®