Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 14:11



Отговори на тема  [ 514 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 35  Следваща
MAX Sport 4 идва! 
Автор Съобщение

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
redchampions написа:
Еми човека явно е от тези, които са се бетонирали за булсата (знаеш там - страх от договори, ала-бала) и от 10 кладенци вода носи във всеки пост. Поне помага на другите такива с настройки и т.н.
Хвала... на такъви... абонати :)

Форума е предимно за абонати на Булсатком, и именно на такива vanderel е помагал и ще помага. Интересно ми е ти какво правиш в този форум. Пиши си във форума на твоя оператор. Навярно и при него не всичко е О.К. А за абонатите на Була не мисли. Ако някой е недоволен ще се махне.
П.П. Внимавай за правописа. Изглеждаш доста претенциозен, а с граматиката си доста зле.


13 Фев 2019 18:37
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
Правописът и граматиката ми са перфектни! :)
Тук съм, за да изследвам докъде може да стигне човешкият мазохизъм.


13 Фев 2019 18:45
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
vhr написа:
за тези които твърдяха че МАКС 4 е излишен

Макс Спорт 1 20:30 Тенис: ATP 500 Ротердам, на живо
22:30 Тенис: ATP 500 Ротердам, на живо

Макс Спорт 2 22:00 Футбол: Шампионска лига, Рома - Порто, на живо

Макс Спорт 3 22:00 Футбол: Шампионска лига, Манчестър Юнайтед - Пари Сен Жермен, на живо

Макс Спорт 4 23:15 Футбол: Копа Либертадорес, Атлетико Минейро - Данубио, на живо

Аз съм от тези, които са убедени, че МАКС 4 е напълно излишен. Примера, който даде, е може би един от малкото, когато има пряко излъчване по четирите канала. И какво - ще ги гледаш едновременно ли? Нека ти припомня, че в добрите години на Булсатком (преди другаря Заяков да тръгне да го унищожава), двата му канала (през уикендите и трети - ТВ+) предаваха по обем и качествено разнообразие, в пъти повече спортна програма. Спортовете в тях бяха най-гледаемите и най-скъпите за плащане на права. И нямаше недоволни. Политиката на А1 ми е ясна. Много канали - повече пари от абонатите за тях. И сега те са доста скъпи за стандарта в България, а нататък...


13 Фев 2019 18:57
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
redchampions написа:
Правописът и граматиката ми са перфектни! :)
Тук съм, за да изследвам докъде може да стигне човешкият мазохизъм.

ТакЪви абонати като нас разбират от правопис. А границите на човешкия мазохизъм не ги търси тук, а навсякъде. Българите наистина сме мазохисти, след като позволяваме да се гаврят с нас вече 75 години (45 + 30) последователите на Карл Маркс!


13 Фев 2019 19:07
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
Почти цялото това изречение е един "лаф" на Георги Мамалев, когато се правеше на катаджия в "Клуб НЛО" :D
Там беше "Хвала.. на такъви... граждани!"


13 Фев 2019 19:10
Профил
Аватар

Регистриран на: 03 Авг 2011 11:47
Мнения: 102
Отговори с цитат
redchampions написа:
Еми човека явно е от тези, .....
Правописът и граматиката ми са перфектни! :) .....

... човекЪТ явно е от тези,.....

до тук с "перфектни" ... :wink: :wink: :wink:


13 Фев 2019 20:04
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
Правилно, така е, всички можете да забравите за момент мазньоча и липсата на Макс Спорт 4 и да си отдъхнете победоносно :-)

Изпратено от моят Siemens C25 с помощта на Tapatalk


13 Фев 2019 20:08
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
dimitar59 написа:
vhr написа:
за тези които твърдяха че МАКС 4 е излишен

Макс Спорт 1 20:30 Тенис: ATP 500 Ротердам, на живо
22:30 Тенис: ATP 500 Ротердам, на живо

Макс Спорт 2 22:00 Футбол: Шампионска лига, Рома - Порто, на живо

Макс Спорт 3 22:00 Футбол: Шампионска лига, Манчестър Юнайтед - Пари Сен Жермен, на живо

Макс Спорт 4 23:15 Футбол: Копа Либертадорес, Атлетико Минейро - Данубио, на живо

Аз съм от тези, които са убедени, че МАКС 4 е напълно излишен. Примера, който даде, е може би един от малкото, когато има пряко излъчване по четирите канала. И какво - ще ги гледаш едновременно ли? Нека ти припомня, че в добрите години на Булсатком (преди другаря Заяков да тръгне да го унищожава), двата му канала (през уикендите и трети - ТВ+) предаваха по обем и качествено разнообразие, в пъти повече спортна програма. Спортовете в тях бяха най-гледаемите и най-скъпите за плащане на права. И нямаше недоволни. Политиката на А1 ми е ясна. Много канали - повече пари от абонатите за тях. И сега те са доста скъпи за стандарта в България, а нататък...



аз пък съм убеден че не е излишен...
логиката ти е тотално грешна... това че дават на живо спорт по всички канали не означава че трябва да гледаш всичко
а че зрителя има право на избор и гледа това което му е интересно
ако си фен на тениса гледаш тенис футбол не те интересува но същия фен ако не може да гледа тениса заради футбола то това е проблем за него

таксата не зависи от броя канали а от съдържанието
така че политиката на А1 изобщо не ти е ясна и 4лв дори за стандартите в България не е висока цена за предлаганото съдържание


13 Фев 2019 21:10
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
vhr написа:
това че дават на живо спорт по всички канали не означава че трябва да гледаш всичко
а че зрителя има право на избор и гледа това което му е интересно
ако си фен на тениса гледаш тенис футбол не те интересува но същия фен ако не може да гледа тениса заради футбола то това е проблем за него


Адмирирам това. Навремето когато булята лъчеше Формула1 съсипаха по груби спомени два или три старта, защото трябваше да дават някакъв пенис - извинете тенис.


13 Фев 2019 21:22
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
vhr написа:
така че политиката на А1 изобщо не ти е ясна и 4лв дори за стандартите в България не е висока цена за предлаганото съдържание

Появата на МАКС СПОРТ 4 доведе до повишаване на цената на спортния пакет с 25% (ДВАДЕСЕТ И ПЕТ процента). Знаеш ли какво означава това ПРОЦЕНТНО увеличение в белите държави?! Но...аз забравих, че ние сме нация, която, както по-горе писах, се оставя вече 75 години (45 + 30) да бъде мачкана от последователите на Карл Маркс. За нас тези проценти са нищо. Е, при такова поведение и мислене нищо чудно другарите да ни мачкат още век.


13 Фев 2019 22:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Общо на линия са 424 потребители :: 3 регистрирани0 скрити и 421 гости (Информацията се обновява на всеки 5 минути)
На 09 Ное 2018 22:18 е имало общо 714 посетители наведнъж.

Регистрирани потребители: Bing [Bot], Joni, vanderel


Ако това горното е вярно, или поне част от него, мислите ли че тези хора ги интересуват личните качества на някой от нас.
За пореден път хора които са напуснали БСК и не ги интересува оздравяването на фирмата, ме принуждават да използвам първо лице, ед.ч. Моето верую е да говоря така, че тези хора които ни четат да имат някаква полза, да получат информацията, която ги интересува и да не са си загубили времето ... Затова пускам теми като тази напр. viewtopic.php?f=1&t=20448
Обичам да се обръщам с "ние", защото смятам че добронамерените потребители на форума сме един отбор. Затова когато се опитвам да каже нещо позитивно за фирмата, го правя от името на всички. В случая всички абонати на БСК гледаха и двата мача от ШЛ. А можеше и да не е така. За това явно някой има заслуга. Не знаем един човек ли е, екип ли са, затова поздравих ръководствата на двете фирми.
Когато ги критикувам също казвам "ние" и тогава говоря от името на всички потребители, вкл и тези 421 !
Ще повторя поздрава си от името на форума
vanderel написа:
При това положение статуквото, което е в момента се запазва. Важното е на 4-ката да няма ШЛ и Италия. Без останалото, повечето абонати могат за сега.
Покрай ЛаЛига А1 са разбрали, че от Була могат да имат само полза, като най-големият им събирач на такси за пакета Макс.
Опасенията ни от коварство от страна на А1, отпадат за сега !
На това му се вика - и вълкът сит, и агнето цяло !

Новинарските сайтове могат да напишат, че бунта на абонатите във форума на БСК приключи :D

Абонатите на БСК, поздравяват ръководствата на БСК и това на А1 за сътрудничеството им !!!

Въпросът за качеството на каналите, обаче остава !


13 Фев 2019 22:25
Профил

Регистриран на: 07 Ное 2013 14:59
Мнения: 46
Отговори с цитат
dimitar59 написа:
vhr написа:
така че политиката на А1 изобщо не ти е ясна и 4лв дори за стандартите в България не е висока цена за предлаганото съдържание

Появата на МАКС СПОРТ 4 доведе до повишаване на цената на спортния пакет с 25% (ДВАДЕСЕТ И ПЕТ процента). Знаеш ли какво означава това ПРОЦЕНТНО увеличение в белите държави?! Но...аз забравих, че ние сме нация, която, както по-горе писах, се оставя вече 75 години (45 + 30) да бъде мачкана от последователите на Карл Маркс. За нас тези проценти са нищо. Е, при такова поведение и мислене нищо чудно другарите да ни мачкат още век.

Появата на МАКС СПОРТ 4 направи напълно ненужен МАКС СПОРТ 1. Той се изпразни откъм съдържание и интерес и едва един два пъти месечно пускат по нещо за да го държат "жив". Пуснаха четворката само и само да вдигнат цената на пакета - пълни мошеници. Но докато има будали ще има и тарикати - казали са го в поговорката.


13 Фев 2019 22:41
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
dimitar59 написа:
vhr написа:
така че политиката на А1 изобщо не ти е ясна и 4лв дори за стандартите в България не е висока цена за предлаганото съдържание

Появата на МАКС СПОРТ 4 доведе до повишаване на цената на спортния пакет с 25% (ДВАДЕСЕТ И ПЕТ процента). Знаеш ли какво означава това ПРОЦЕНТНО увеличение в белите държави?! Но...аз забравих, че ние сме нация, която, както по-горе писах, се оставя вече 75 години (45 + 30) да бъде мачкана от последователите на Карл Маркс. За нас тези проценти са нищо. Е, при такова поведение и мислене нищо чудно другарите да ни мачкат още век.



хайде пак в белите държави как било...
кажи на някой в тези бели държави колко плащаш и за какво
и след това им обясни че ти е скъпо...

само да не ти се смеят...

след появата на Макс Спорт 3 нямаше промяна на цената
нормално е след като придобиеш правата за повече спортове това да се отрази и на цената

като почне и Moto GP къде да го сложат?


13 Фев 2019 22:42
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Във всяка държава се плаща според стандарта в тази държава. Както при купуването на правата, така и при продаването им. Само в този форум малко ли приказки се изприказват когато цената на нещо скочи с 1 лв.
Същото е и в реалността, пред касите :wink:


14 Фев 2019 00:16
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
[quote="vhr"]


("хайде пак в белите държави как било...
кажи на някой в тези бели държави колко плащаш и за какво
и след това им обясни че ти е скъпо...

само да не ти се смеят...")


Смеят ни се и още как. Наричат ни щастливци.....защото не сме знаели колко сме нещастни.
Колкото до теб и горенаписаното ти - явно си пропуснал часовете по математика или ако си присъствал то е било само тялом. Спрямо стандарта на живота плащам 7 до 10 пъти по-висока цена за интернет и телевизия (вкл. спортни канали) от тези бели държави.


14 Фев 2019 00:18
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 514 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 35  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®