Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 06 Дек 2019 13:17

Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Fusion 
Автор Съобщение
Аватар

Отговори с цитат
Понеже "имат много работа - офисите са пълни с техника и опашките от нови абонати са до улицата, нямат време". Затова формулярът от смяната си стои още на хартия и не е вкаран в системата :evil:
Иначе двете служителки имат различен достъп до системата. Да не изпадам в подробности, но е така.

10 Фев 2019 18:49
Профил

Отговори с цитат
Ясно, благодаря. Ходих до офиса, точно се оказа, че не е въведен приемника, но служителката го извъртя, че сме имали неплатено задължение и затова. Което не е вярно, единствено не бях ходил да платя таксата за замяната, та я платихме заедно с месечната такса....ако това е причината ОК. И в крайна сметка отказа да ми оправи приемниците кой да е основен и кой да е допълнителен, планът бил един и същ и нямало значение.

П.П. Между другото чак днеска намерих време да направя сравнение между HD приемника (ZHD200) и IP-то. Категорично качеството на Fusion-a е по-добро. Яркост, детайли, звук всичко е по-добре. Не че е перфектно, в квартирата съм на кабеларка със CI модул и сякаш повече ме радва, но там е и по-малък телевизорът и няма как да се видят толкова детайли. Освен това и насича сякаш малко fusion-а, както и стария SD приемник насичаше и трябваше да се рестартира от време на време.

11 Фев 2019 14:14
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Ще използвам темата да попитам който ползва това нещо доволен ли е! Моля да споделите! :)
Картина, звук, стабилност... Отдавна ме ухажват да си взема Фюжън. В офиса има! Фюжъни има! HD приемници няма. :mrgreen:
Но се чудя дали тази услуга е достатъчно стабилна...
Тц... не ме устройва...
Видях му портовете. На мен не ми върши работа и добре, че нашия не се е излъгал да вземе Фюжъна, че щеше да си го навира в... с тоя кинескоп. :mrgreen:
Но искам да чуя мнения. Доволни ли сте от него ?

29 Мар 2019 17:49
Профил

Отговори с цитат
В моментите когато не накъсва по WIFI ,бива.Нищо особено.Направи си регистрация и виж как е на сайта.Интерфейса е същия.

29 Мар 2019 20:08
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Фюжънът може да работи с кинескоп, па ако ще и "Велико Търново" да е ! Не го препоръчвам на никого, като единствен приемник. Препоръчвам го обаче като смесена услуга - да си имаш 1-2 тунера и 1 Фюжън напр.
Ето ти инфо от зората на Фюжъностроенето. Някъде там е показан и кабелът, който ще ти трябва, за да го подкараш на кинескоп :arrow: viewtopic.php?f=2&t=19212

Последна промяна vanderel на 30 Мар 2019 09:48, променена общо 1 път

30 Мар 2019 00:00
Профил
Аватар

Отговори с цитат
38-ците нямат WiFi. Тях може само с лан кабел да ги свържеш.

30 Мар 2019 00:21
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2