Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 22:44



Отговори на тема  [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 86  Следваща
Футбол и .... 
Автор Съобщение

Регистриран на: 07 Мар 2015 13:08
Мнения: 9
Отговори с цитат
Тва ви е успеха на вас да идете на финал дето го губите.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk


09 Яну 2019 02:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
От години не бях гледал Барса с български коментар. Снощи направих тази грешка(за последн път) и пуснах Байрам Екшън, вместо да си гледам мача по GolTV. Не знам името на коментатора, но бих му препоръчал да си коментира английски футбол и да не припарва до мачове на Барса. Толкова глупости надрънка, че незапознат зрител би си помислил, че Валверде и компания са банда алкохолици, които се въртят като мухи без глави по терена! А че те играха безобразно с тотално сбъркана схема е факт. Но за това не е виновен Серхи, който играеше там дето не му е мястото, нито единственият титуляр - Бускетс, ами оня поплювко Валверде, който реши, че е по-голям от Кройф, Рийкард и Пеп и може да си експериментира на воля! Тоя всячески се опитва да наложи грозния и скучен английски стил на игра от преди десетилетия и въпреки привидните успехи, Барса затъва все повече. Отплеснах се, но още беснея. Не защото загубихме, напълно заслужено, между другото, ами защото това не е Барса и това не е испански футбол. Все едно бях на острова. А Реал пък колко са зле, не е истина! Феновете на островния футбол - тази година имате реален шанс за нещо повече в Европа. Не го изпускайте.


11 Яну 2019 12:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Чудя ти се защо си причиняваш сам това мъчение?
Никога няма да забравя европейското в Швеция - 1992 и коментарите на Мичмана - лека му пръст, който постоянно коментираше какви кръчми има в Швеция, колко са пили, и тн. И от тогава много рядко да гледам какъвто и да е спорт с български коментар!
Купата на краля може да я гледаш и по tve1 hd или Antena3 hd, картината е хд за разлика от Gol.
За мача срещу валенсианци - много зле.... Не знам Чингури какъв план имаше за срещата, но нищо не му се получи! Не може да правиш 2 смени на защитници без наложителна смяна(контузия). Серхи Роберто влезе на полувремето, а Клемент Ленгле малко по-късно. Серхио Бускетс постоянно трябваше да покрива централната двойка защитници, и да играе последен.
Артуро Видал и Фелипе Коутиньо също не оправдаха доверието в средата, Дембеле и Малком отпред. Всъщност само Карлес Аленя беше на ниво и всичко по-значимо ставаше след негово участие. Като цяло много слабо представяне на целия отбор, безобразно.... А и тактиката на Ернесто Чингури Валверде....?
С такава игра ще бъде много трудно да защитят титлата.

А за шанса в Европа - аз залагам на Юве или Барса :)

Вие?


11 Яну 2019 21:04
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Обикновено гледам купата по La1 HD, лигата по LaLiga или Bein, но коментаторите по Gol ме кефят максимално, затова понякога се примирявам с SD качеството. Само една дума за Коутиньо - аз съм му голям фен, но твърдата резерва, в която оня поплювко го направи, му личи. Толкова слаб никога не е бил. Вчера продали и Мунир :oops: , тъй като поплювкото не се разбирал с него... само се чудя кой ще вкарва голове догодина, след като Суарес ще стане на 33, а ние друг чист нападател нямаме. Неймар прави всичко възможно да се върне, но не вярвам да го вземем обратно. Денис Суарес, който също бе твърда резерва, най после реши да не се прави на Митко Бербатов и 99% зминава за Англия, Арсенал. Малколм е пълен та*ак, Умтити отново контузен, Ленгле и Артур са типични наемници, а Видал вече няма въздух. Ужас!
На въпроса ти - и аз съм за Юве или Барса. И нека не отписваме Реал. Все още не.


12 Яну 2019 12:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
... аз пък съм за Ливърпул :D :D

А за въпросния мач на Барса, регламентът така го позволява. И минали години са имали такива мачове. Разчитат на реванша. Но ако не бяха вкарали този гол в края на мача, можеше да се простят с купата !!!


12 Яну 2019 15:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
vanderel написа:
... аз пък съм за Ливърпул :D :D

И аз съм за Ливърпул :D :D :D, но залагам на Юве или Барса :wink:

За Ливърпул най-добре ще е тази година да се концентрират на 100% в първенството. 29г. за отбор като нашия без титла от шампионата си е направо цяла вечност.
А й Клопо обеща, че най-късно през третата си година ще спечели купа, титла! Сега е в третата си година...По-подходяща титла от шампионата няма, а и имаме не лоша преднина пред гражданите.


12 Яну 2019 16:24
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Ванди,
Много безидеен нашият капитан, и толкова много грешни пасове....явно не му е ден днес, дали няма да е първият сменен?


12 Яну 2019 18:48
Профил WWW

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Тотнам обърнаха мача ,Ливерпул се замотаха сами , Челси ги отупаха яко , Манчо си помислиха ,че са вече мнооооого добри . Сити се идъниха Какъв кръг в Вшата лига ! Барса набиха Севиля , но мача беше на кантар почти до края ! Много хубав мач. :D За мен важно , ч Хотспърс и Барса БИХА :D :D :D !!!


31 Яну 2019 12:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Голям мач снощи! Велик! Резултата изобщо не трябва да заблуждава. Севия играха страхотно. Малко ми е жал за тях, защото са много мъжки тим, но Меси и компания са от друго измерение. Много се радвам за възраждането на Коутиньо! За съжаление, регламента в този турнир повелява полуфиналите да се играят още другата седмица. Тъпотия, която така и не промениха. ШЛ е далеч по-важна. Както казах преди - сега английските отбори имат реален шанс за пробив, макар че с тази игра, не виждам кой може дори да си помисли, че ще се справи с Барса, освен италианци :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


31 Яну 2019 14:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Невероятен мач за Барса Честито

Основният заподозрян за това представление от страна на Барса за мен е Силесен, и спасената от него дузпа на Банега. Това определено повлия на психиката на каталунците.
По-късно, при 4:1 резултат имаше решаващи спасявания...
Две различни лица на тима само за една седмица. Но дано с победата, Валверде да се ориентира вече към един титулярен състав...

Честито на Арсенал сега може би най-накрая ще видим истинските качествата на Д. Суарес.
И още един въпрос към феновете? Как ви се струва "смяната" на П. Алкасер с К. Боатенг? Малко като кон за кокошка!



Gesendet von iPhone mit Tapatalk VIP


31 Яну 2019 15:35
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
И двамата - Пако и Боатенг не са за Барса. Пако е "страхлив" футболист, Боатенг ми е малко стил Марио Балотели, но по-възрастен. За съжаление Денис Суарес не успя да покаже таланта си, а той има много. Желая му успех на Острова. Ако за някой много съжалявам, това са Дани Алвеш, Марк Бартра и най вече Давид Вия. Разбира се, освен Бартра, другите не са първа младост, но пък с какъв хъс играеха! Само Жорди и Видал са като тях. И съм силно резервиран към ДеЙонг, не знам защо, вътрешно усещане. Крайно време е Валверде да помисли за Ричи Рич(Riqui Puig), невероятния хлапак от школата, който ако не се главозамае, ще стигне много далеч.


31 Яну 2019 16:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Ами за Пако не знам, прави много добър сезон в Дортмунд, преди това беше блестящ във Валенсия.
Дааа... Давид Вия N:7 :D, но както ти каза той вече беше на годинки, когато го продадоха. Всъщност сега се сещам за две големи надежди, особено към единия имаше огромни очаквания - Боян! Но всичко се случи много рано за него.... а същи така и Тейо, и той не успя да се наложи. Сега са заедно с Марк в Бетис.

А ДеЙонг пък може да стане новия Куман :D


31 Яну 2019 17:33
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Тейо си беше протеже на Пеп, и го последва, което му изяде главата, според мен. Колкото до Боян - мноооого голям фен му бях навремето, но пък той имаше (не)щастието да играе при най-силния състав в последните 40 години. Просто нямаше как да измести някой от титулярите. Още ме е яд, когато му отмениха редовния гол срещу Челси на Моу. Този редовен гол ако беше зачетен(освен, че автобуса на Моу щеше да бъде запален), много би му помогнал за налагането като титуляр или поне за повече игрови минути.


01 Фев 2019 18:57
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Мале мале 0-2 за Валенсия срещу Барса :roll:


02 Фев 2019 21:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Бареселона - Валенсия 1:2 :D
По една греда за двата отбора и много много интересно първо полувреме!
Второто пълна обръщалка .... :D


02 Фев 2019 21:24
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 86  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®