Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 01:32



Отговори на тема  [ 514 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 35  Следваща
MAX Sport 4 идва! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 13:39
Мнения: 229
Местоположение: Rudozem
Отговори с цитат
vanderel написа:
Свалянето на цената на "Спорт+НД" на 1.80 лв. е добра идея, но е добра само до толкова до колкото да бъде взета под внимание при едни бъдещи преговори с А1 за испанския футбол. За м. февруари много абонати на Була, ще предпочетат да платят тази цена в пакет с трите Макса.
Но от това последното, Була не трябва да потриват доволно ръце, а още тези дни да отидат на преговори с телекома за съвместяването на "Спорт+ДН" с "МаксСпорт4". Защо тези два-три дни са много важни - ами защото с наближаването на 12.02. телекома ще ги удари така, че Була ще подскочат до небето.
На 12-ти на цяла България, вкл. и на най-заспалите шефове на БСК, ще стане ясно че двата канала далеч не се препокриват. След тази дата Була няма да са в позиция да преговарят равностойно, а ще са подложени под огромен натиск и то не от А1, а от собствените си абонати. Телекома разбира се че ще се възползва от случая .... !

Форумът на БСК, официално предупреждава шефовете на БСК, да не се самозалъгват и да не мислят, че са решили въпроса с канал "МаксСпор 4" А1 ще пуснат ШЛ там и тогава всички ще се гледаме смутено :shock: . Тогава ще се разтичате в последния момент и ще се чудите какво да правите. Хората ще пропуснат мачовете на Манчо и Рома и А1 ще ви наклецат, без да можете да кажете - гък.

Изпреварете това събитие и ДЕЙСТВАЙТЕ СЕГА :!: Имате само няколко дни за да излезете що годе суги :!:


В Рекламата им за ШЛ дават че мачовете ше вървят по 3 те Макса ,ама като нищо ше пуснат някой мач на 4 та


29 Яну 2019 20:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Ако се закучат нещата, едва ли А1 ще се посвенят да използват и този коз.
Не бива да се стига до там :!: Много по-добре е решенията да се вземат в спокойна среда, от колкото да се вземат под натиск и в безвремие !
Това е личното ми мнение ! Споделям го с шефовете на БСК, в случай че някой чете, да се задействат на време и да не се стига до екшъни. Няма как да се мине без Макс 4 :!: :!: :!:


29 Яну 2019 20:54
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
Няма ли да пуснат вече сигнал през тенекето на 1,9? Онзи хамбар за ъплинк не го ли построиха? Даже темата в този форум е изтрита.


29 Яну 2019 21:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Ванди,
ти правилно мислиш и споделяш.

Но шефовете на БСК продължават да се доказват като неспособни да водят преговори или да ръководят правилно фирмата. Пример - HBO и моментното състояние на БСК!

И сега пак зрителят ще го отнесе - по Макс Спорт 4 върви мач, със звук от стадиона, без жалейки, с коментарно студио преди и след мача, а спорт+hd черните ленти. На всеки е ясно, че съдържанието на каналите е различно.

След като БСК имат трудности при предлагането на телевизия поне да се ограмотят как се препродава телевизия...


29 Яну 2019 21:19
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Лентите също са за икономии и ги слагат на по-маловажните мачове.
С ленти и с не излъчване на по-безинтересните срещи, ще могат да минат някак си пред голяма част от абонатите си и ще закърпят испанското. Но ШЛ и другите атракции по 4-ката няма как да бъдат компенсирани. Ако не се договорят навреме, А1 имат лостовете да ги смажат ! Не трябва да се стига до 12-ти, камо ли до 19-ти - Ливърпул-БайернМ.

РР: Аз си казах мнението / viewtopic.php?f=7&t=20437&start=90 / и по тази тема спирам :!:


29 Яну 2019 21:28
Профил

Регистриран на: 01 Сеп 2009 17:21
Мнения: 43
Отговори с цитат
Искам да добавя че макс спорт 4 следващата седмица ще излъчва и мачове от италианската серия а


29 Яну 2019 21:57
Профил

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
мисля че доказаха идиотизма си вече, така че от призиви не им пука.

от тук нататък жалби и неплащане на нищо!


29 Яну 2019 22:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Не става бе Братко! Нали това остана на хората и бабите СПОРТ И ТУРСКИ СЕРИАЛИ как да не си плащаме прости глави нашенски :lol:


30 Яну 2019 15:54
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
https://tvnovini.bg/tv-operatori/bulsat ... jMwMNtHrSo


30 Яну 2019 20:13
Профил

Регистриран на: 02 Яну 2013 17:21
Мнения: 17
Отговори с цитат
Явно няма никакъв шанс да пуснат Макс Спорт 4, след като с лекота трият неудобните мнения. Ще помоля админите да не ми трият мненията, тъй като не съм обидил никого, а просто съм казал своята гледна точка по въпроса. Аз НЯМА ДА ПЛАТЯ нито Спорт+, нито Макс спорт пакета без наличието на канала Макс Спорт 4 и призовавам и повече хора да направят като мен. Булсатком трябва да осъзнаят че по този начин не трябва да се гаврят с абонатите си и то с лоялните. От 2008 ма година им плащам почти пълни пакети и то за какво - да трият мненията ми. Пак казвам ако А1 иска да ви прецака ще пусне Серия А и Шампионската лига по Макс Спорт 4 и ще извиете на умряло, но тук ми намирисва на гнусна договорка между А1 и Булсат с цел да се плаща Спорт+, котео е гнусно спрямо нас- абонатите ви.....засрамете се и помислете, ако имате с какво


30 Яну 2019 22:27
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
The demon написа:
... но тук ми намирисва на гнусна договорка между А1 и Булсат с цел да се плаща Спорт+, което е гнусно спрямо нас- абонатите ви...
Съмнявам се да има "гнусна договорка между А1 и Булсат с цел да се плаща Спорт+". Кажи ми, какъв е келепира за А1 да се плаща Спорт+ , а да не се плаща Макс Спорт 4 ? Напротив, след като А1 се премести на 39Е, да отнеме абонатите на Булсатком е все едно да отнемеш шоколада на мъничко детенце.


30 Яну 2019 22:55
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:27
Мнения: 150
Отговори с цитат
plamen_2_1984 написа:
Искам да добавя че макс спорт 4 следващата седмица ще излъчва и мачове от италианската серия а


Сегашният кръг си остава по 3-ят канал, така че няма как да стане това. Отделно много от мачовете от Испания се препокриват с тези от Италия, така че не виждам как може да стане тази работа. Може да пуснат някой друг мач без кой знае какъв интерес, но за този кръг, който идва няма такова нещо и не знам от къде го измисли това.

От другият месец и то мисля, че още на 4-ти започват и квалификациите за Копа Либертадорес, които Макс 4 ще излъчва.


30 Яну 2019 23:09
Профил

Регистриран на: 01 Сеп 2009 17:21
Мнения: 43
Отговори с цитат
startx написа:
plamen_2_1984 написа:
Искам да добавя че макс спорт 4 следващата седмица ще излъчва и мачове от италианската серия а


Сегашният кръг си остава по 3-ят канал, така че няма как да стане това. Отделно много от мачовете от Испания се препокриват с тези от Италия, така че не виждам как може да стане тази работа. Може да пуснат някой друг мач без кой знае какъв интерес, но за този кръг, който идва няма такова нещо и не знам от къде го измисли това.

От другият месец и то мисля, че още на 4-ти започват и квалификациите за Копа Либертадорес, които Макс 4 ще излъчва.


Имах предвид кръга между 9 - 12 февруари в приложението мачове по телевизията видях че някои мачове ще бъдат предавани по макс спорт 4 но днес вече не е така просто съм се подвел от това приложение защото бяха написали че мачовете на Милан и Интер ще бъдат предавани по четворката


30 Яну 2019 23:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:27
Мнения: 150
Отговори с цитат
Това е чак след 2 седмици, така че няма как да има вярна информация за толкова време напред. Всичко се движи седмица за седмица, а и както казах няма място за мачове от Италия там, освен ако не изместят някой испански по 3-ят канал и да пуснат мач от Италия и пак малко вероятно ми се струва.

По скоро ще има такива размествания за мачовете от ШЛ. :)


31 Яну 2019 00:21
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
startx написа:
От другият месец и то мисля, че още на 4-ти започват и квалификациите за Копа Либертадорес, които Макс 4 ще излъчва.

Миналата седмица почнаха.....


31 Яну 2019 02:36
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 514 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 35  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®