Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 12:13



Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Интернет 
Автор Съобщение

Регистриран на: 20 Юли 2008 14:37
Мнения: 8
Отговори с цитат
Възмотен съм от работата и тех.подръжка на булсатком....Точно на 31 .12. ввключително и на 01.01 .19 ...ме оставихте без интернет .5 пъти се обаждах - безполезно.Карат си празника и хич пръста си не мръдна никой.Страшна безодговорност.Мислех че сте сериозен национален доставчик .Оказа се ,че една обикновена "кабеларка" са по-точни и по-сигурни от булсатком.


05 Яну 2019 18:50
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
rojko написа:
Възмотен съм от работата и тех.подръжка на булсатком....Точно на 31 .12. ввключително и на 01.01 .19 ...ме оставихте без интернет .5 пъти се обаждах - безполезно.Карат си празника и хич пръста си не мръдна никой.Страшна безодговорност.Мислех че сте сериозен национален доставчик .Оказа се ,че една обикновена "кабеларка" са по-точни и по-сигурни от булсатком.
От техните офиси какво казаха?
Явно вече нета ти работи, или ползваш хотспот.
Можеш да попиташ за намаляване на месечната такса!
Писмено, ако ти се занимава с Була...

Gesendet von iPhone mit Tapatalk VIP


05 Яну 2019 18:55
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Явно вече нета ти работи, или ползваш хотспот.
Или вече са го свързали от новата фирма.


05 Яну 2019 19:28
Профил

Регистриран на: 20 Юли 2008 14:37
Мнения: 8
Отговори с цитат
zdravkos написа:
rojko написа:
Възмотен съм от работата и тех.подръжка на булсатком....Точно на 31 .12. ввключително и на 01.01 .19 ...ме оставихте без интернет .5 пъти се обаждах - безполезно.Карат си празника и хич пръста си не мръдна никой.Страшна безодговорност.Мислех че сте сериозен национален доставчик .Оказа се ,че една обикновена "кабеларка" са по-точни и по-сигурни от булсатком.
От техните офиси какво казаха?
Явно вече нета ти работи, или ползваш хотспот.
Можеш да попиташ за намаляване на месечната такса!
Писмено, ако ти се занимава с Була...

Gesendet von iPhone mit Tapatalk VIP

5 пъти им се обаждах ."Ще го оправят" - това ми казваха .Платил съм си до края на януари.Даже и не се извиниха за неодобството .Цяла нощ на 31.12.18 и цял ден на 01.01 .19.Точно на нова година.Не можах да ползвам интернет да поздравя детето си ,което е в чужбина.Та говорихме по телефона .Търся си друг доставчик.Това на булсатком си е безотговорност и крайно неуважение към абонатите си .На кого да пиша? и защо да пиша? ще си обършат задника с написаното.Доказаха си отношението към абонатите си.Не си струва.


05 Яну 2019 22:36
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
rojko написа:
Не можах да ползвам интернет да поздравя детето си ,което е в чужбина.Та говорихме по телефона .
Е колега, ти направо ме учуди. Толкова ли нямаш мобилен интернет в смартфона си? За видеоразговор по Скайпа или Вайбъра не ти трябва много трафик. Аз например земята ще издера, но с детето и жена си ще се видя дори и без повод.

P.S. Имам три "бисквитки" на трите оператора и без интернет не оставам никога.


Изображение


06 Яну 2019 00:21
Профил

Регистриран на: 20 Юли 2008 14:37
Мнения: 8
Отговори с цитат
Петър написа:
rojko написа:
Не можах да ползвам интернет да поздравя детето си ,което е в чужбина.Та говорихме по телефона .
Е колега, ти направо ме учуди. Толкова ли нямаш мобилен интернет в смартфона си? За видеоразговор по Скайпа или Вайбъра не ти трябва много трафик. Аз например земята ще издера, но с детето и жена си ще се видя дори и без повод.

P.S. Имам три "бисквитки" на трите оператора и без интернет не оставам никога.


Изображение

Радвам се че ги разбираш нещата.Не нямам мобилен интернет.Както писах по горе-ПЛАЩАМ ДОСТАВКА НА БУЛСАТКОМ ЗА ИНТЕРНЕТ.Българска работа.Де го чукаш-де се пука.Разбрах -като нямаш болт-вързвай с тел.


06 Яну 2019 01:50
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
rojko написа:
Както писах по горе-ПЛАЩАМ ДОСТАВКА НА БУЛСАТКОМ ЗА ИНТЕРНЕТ.
Така е прав си колега, но всяка електронна апаратура има свойството да се чупи и по закона на Мърфи, винаги се чупи в най-неподходящия момент (като филията с масло и скъпия килим). Затова БУЛСАТКОМ като са подписвали договор с теб, са си вързали гащите и са си дали аванс от 72 часа в които трябва да оправят повредата. Не знам при теб надвишени ли са тези 72 часа, но ако са надвишени, можеш да търсиш компенсация за причиненото неудобство.


06 Яну 2019 10:26
Профил

Регистриран на: 20 Юли 2008 14:37
Мнения: 8
Отговори с цитат
Петър написа:
rojko написа:
Както писах по горе-ПЛАЩАМ ДОСТАВКА НА БУЛСАТКОМ ЗА ИНТЕРНЕТ.
Така е прав си колега, но всяка електронна апаратура има свойството да се чупи и по закона на Мърфи, винаги се чупи в най-неподходящия момент (като филията с масло и скъпия килим). Затова БУЛСАТКОМ като са подписвали договор с теб, са си вързали гащите и са си дали аванс от 72 часа в които трябва да оправят повредата. Не знам при теб надвишени ли са тези 72 часа, но ако са надвишени, можеш да търсиш компенсация за причиненото неудобство.

Тук съм напълно съгласен.Така е .Но за тези 72 часа не го знаех.


06 Яну 2019 14:40
Профил

Регистриран на: 25 Май 2015 23:37
Мнения: 5
Отговори с цитат
добър ден, съфорумници! преди нова година интернет връзката ми беше ок. сега в първите дни на новата година скоростта ми на сваляне падна почти наполовина. живея в гр. Казанлък, ж.к. Изток, връзката е оптична, а плана ми 100 Mbps. да не би да има проблем по трасето?


08 Яну 2019 14:30
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 9 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®