Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 00:57



Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Отстранете проблемите с форума, МОЛЯ ! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
memberlist.php?start=32050
От 03.10.2018 г. няма и не може да има нови регистрации на потребители :(
Че не си поддържате сайта и то от години, е ясно. Че имате проблеми на където и да се обърнеш е видно. Защо пренесохте обаче проблемите на фирмата и тук :?: :evil: Не знам какъв точно е проблемът и не смея да говоря повече. Знам обаче че 11 години сме работили за вас, абсолютно безвъзмездно. Нямате грам загуба от форума - само полза. Едва ли отстраняването на проблема струва някакви пари. МОЛЯ за вашето желание, съзнание и там каквото още трябва, ако проблемът е само технически, той да бъде отстранен !!!
Ще е жалко, ако има умисъл в изоставянето на форума :( Защото е вярно, че през последните месеци мненията тук са само критични. Вярно е, и че критиките към вас всъщност се превръщат в реклами на другите. Но това е действителността. Ние какво сме виновни. Къде е спътникът само да попитаме ? Къде са обещанията от най-високо ниво ? За какво да приказваме ... ???
Спирам до тук :?


09 Дек 2018 23:31
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
:idea: За потребителите, които искат да се регистрират за да попитат нещо - във форума има информация почти за всичко. Нещата не са се променили спрямо написаното.

:idea: За българите в чужбина - бих си оставил телефона, защото няма от какво да се страхувам и срамувам, но все пак има риск от недобросъвестни обаждания. Четете темите, ако ще и да са написани преди години. Всичко там е актуално и сега. И дано намерите отговор на въпросите си :!:
Поздрави от форума. Вината не е в нас. Ние искаме да ви помогнем ... :!:


09 Дек 2018 23:41
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Не е далеч денят, в който ще изчезне форума. Имам такова чувство :(


10 Дек 2018 13:30
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Дек 2018 21:50
Мнения: 1
Отговори с цитат
Това с регистрацията не е съвсем, напълно вярно...
Ето моят акаунт е доста пресен...


10 Дек 2018 21:54
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
watermelon написа:
Ето моят акаунт е доста пресен...
Да вярвам ли че някой е чул молбата ми :D

След 3 окт. твоята регистрация колега е първата и то от днес - 10.дек. :D Виж тук memberlist.php?start=32050

Поздрави за този който си е свършил работата :!:


11 Дек 2018 00:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Последната регистрация(изключвам динята) е от 03.10.2017! Излиза, че повече от една година не е имало нови регистрации на потребители. Дали е тех. проблем или нежелание...?


11 Дек 2018 00:54
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Ехее, аз пък не съм видял годината. Значи това не може да е вярно. Както и трицифрените числа за брой потребители в един и същ момент, които дори задействат блокировката за претоварване на форума. Каквото и да е, дано след регистрацията днес на колегата по-горе, да се е оправило ! Преди да пусна темата, трима души ми се оплакаха, че не могат да си създадат акаунт. Значи проблем е имало. Утре ще проверим дали е отстранен !


11 Дек 2018 01:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 03 Авг 2011 11:47
Мнения: 102
Отговори с цитат
Проблем има, и той е свързан с това, че администратор одобрява регистрациите (което е препоръчително разбира се) аз си направих нова (тест) регистрация която виси на опашка за одобрение от администратор. В много форуми не се позволява повече от една регистрация на потребител, тук в правилата няма такова ограничение, така или иначе в администраторския панел на тази форум-платформа администраторът може да види от даден IP адрес, кой колко постинга е публикувал и колко регистрации има, дори и колко пъти се е логвал даден потребител. Не мисля обаче че някой е наложил някакви рестрикции извън тези които са описани в правилата на форума, просто този форум се администрира от .....


11 Дек 2018 14:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
... от човек, който има други задължения във фирмата, а форумът му е натресен като допълнително задължение. Съответно слабо заинтересован. Така предполагам :wink:

MacIlian написа:
Проблем има, и той е свързан с това, че администратор одобрява регистрациите (което е препоръчително разбира се) аз си направих нова (тест) регистрация която виси на опашка за одобрение от администратор.
Ако това е така, какъв е смисълът на всичко. Нали всеки влиза да попита и иска отговор поне в рамките на деня, не след седмица или три.


11 Дек 2018 14:21
Профил
Аватар

Регистриран на: 03 Авг 2011 11:47
Мнения: 102
Отговори с цитат
За жалост част от проблема са ботовете които правят регистрации и публикуват постинги с всякакво съдържание, така че изобщо не е препоръчителен вариантът със свободната регистрация. От друга страна одобрението на регистрацията е само един клик няколко секунди да прегледа формуляра и толкова, а и тази отговорност може да се делигара и на модераторите, платформата го позволява, нещо повече може на определен редови потребител да му се даде правото да одобрява регистрациите, аз като гледам сред потребителите има повече заинтересовани от това форумът да се развива, отколкото сред собствениците и управляващите го, но....

на никой не му дреме....


11 Дек 2018 16:13
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
MacIlian написа:
нещо повече може на определен редови потребител да му се даде правото да одобрява регистрациите
+1 Това е чудесна идея. Предлагам да се делегират такива права на колегата vanderel, той е много съвестен и отговорен човек, ще отсява ботовете, а добросъвестните потребители няма да чакат с месеци на опашка.


11 Дек 2018 16:44
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®