Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 18:42



Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Абе защо пак нямате приемници? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2008 16:27
Мнения: 15
Отговори с цитат
Обаждам се да ми пуснат приемник на четвърти телевизор и ми заявяват, че няма приемници?!? Преди време пак нямаше. Това е идиотски начин за бизнес...трябвало да чакам 30 дни :)


29 Ное 2018 16:06
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
dragozow написа:
Обаждам се да ми пуснат приемник на четвърти телевизор и ми заявяват, че няма приемници?!? Преди време пак нямаше. Това е идиотски начин за бизнес...трябвало да чакам 30 дни
Ако става въпрос за ZHD приемник, 30 дни е твърде оптимистично, за него чаках години.


29 Ное 2018 17:50
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
А представяте ли си - преди около 5-6 години при посещение на офис за плащане на сметка, без въобще да знам или да питам, каката ми каза, че сменят безплатно SD приемници с HD такива - сигурно само ако е основен, по това време имах само 1 приемник. На другия ден го донесох и ми дадоха чисто нов ZHD 210, който работи перфектно няколко години, та чак ме беше яд да им го върна, когато си прекратих договора :D


29 Ное 2018 18:15
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
redchampions написа:
А представяте ли си - преди около 5-6 години при посещение на офис за плащане на сметка, без въобще да знам или да питам, каката ми каза, че сменят безплатно SD приемници с HD такива - сигурно само ако е основен, по това време имах само 1 приемник. На другия ден го донесох и ми дадоха чисто нов ZHD 210, който работи перфектно няколко години, та чак ме беше яд да им го върна, когато си прекратих договора :D
Било е инцидентно, повярвай ми. И това лято имаше такъв момент - сменяха едва ли не насила приемниците на сулю и на пулю, но това забележете трая 20 дни. След това за хора с изгорели приемници нямаше с какво да им ги сменят. След един месец благодат, гледахме така :shock: и никой не можеше да си обясни, защо беше това форсиране.

Иначе докато траеше акцията, на мен лично ми мина през акъла, че сигурно се готвят да наемат само S2 транспорндери - по изгодни защото на тях ще компресират поне два пъти повече канали с MPEG4 в т.ч. и много HD канали. Колко съм бил наивен ... :? Излезе че това е било поредното им "умно" решение :(


29 Ное 2018 19:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2008 16:27
Мнения: 15
Отговори с цитат
Петър написа:
dragozow написа:
Обаждам се да ми пуснат приемник на четвърти телевизор и ми заявяват, че няма приемници?!? Преди време пак нямаше. Това е идиотски начин за бизнес...трябвало да чакам 30 дни
Ако става въпрос за ZHD приемник, 30 дни е твърде оптимистично, за него чаках години.

Става въпрос за какъвто и да е приемник, обещал съм на детето за стаята, независимо дали струва 9 или 38 лв, няма. Накрая знам какво ще направя ама.... Звънях на офисите в Стрелбище и Гоце Делчев, не вдига никой. Имам пусната заявка. Не разбирам защо допускат да нямат приемници... странна работа. Накрая ще ги купи някой, който няма да позволи такива работи, особено както са се овъртяли с тези спътници.


29 Ное 2018 20:22
Профил

Регистриран на: 24 Дек 2011 22:08
Мнения: 22
Отговори с цитат
dragozow написа:
Обаждам се да ми пуснат приемник на четвърти телевизор и ми заявяват, че няма приемници?!? Преди време пак нямаше. Това е идиотски начин за бизнес...трябвало да чакам 30 дни :)


Колега ,скоро ще имаш чисто нов приемник (ци) ,от бившия ти работодател не бързай... :D
поздрави за теб от отдавна несъществуващ форум :roll:


29 Ное 2018 20:24
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
dragozow написа:
... Звънях на офисите в Стрелбище и Гоце Делчев, не вдига никой. Имам пусната заявка. Не разбирам защо допускат да нямат приемници... странна работа. Накрая ще ги купи някой, който няма да позволи такива работи, особено както са се овъртяли с тези спътници.

Обади се в офиса на Хиподрума, там може да ти ускорят заявката. На бул.България и Стрелбище - трагедия!!!
Гоце Делчев-Кр.Село офиса го няма вече....


30 Ное 2018 00:11
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2008 16:27
Мнения: 15
Отговори с цитат
jjjoo написа:
dragozow написа:
Обаждам се да ми пуснат приемник на четвърти телевизор и ми заявяват, че няма приемници?!? Преди време пак нямаше. Това е идиотски начин за бизнес...трябвало да чакам 30 дни :)


Колега ,скоро ще имаш чисто нов приемник (ци) ,от бившия ти работодател не бързай... :D
поздрави за теб от отдавна несъществуващ форум :roll:

Не разбирам, поясни?


30 Ное 2018 09:51
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2008 16:27
Мнения: 15
Отговори с цитат
Тези в Хиподрума не вдигат 02/4119404.

edit
Намерих ги, имат приемник, но нямат четворен конвертор или както се казва това горе на чинията и трябва да чакам.


30 Ное 2018 10:27
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
dragozow написа:
jjjoo написа:
dragozow написа:
Обаждам се да ми пуснат приемник на четвърти телевизор и ми заявяват, че няма приемници?!? Преди време пак нямаше. Това е идиотски начин за бизнес...трябвало да чакам 30 дни :)


Колега ,скоро ще имаш чисто нов приемник (ци) ,от бившия ти работодател не бързай... :D
поздрави за теб от отдавна несъществуващ форум :roll:

Не разбирам, поясни?


Явно има в предвид, че А1 имат приемници, ще купят Булсата и форумът ще бъде закрит!

Нещо като черен хумор трябва да се чете между редовете

Gesendet von iPhone mit Tapatalk VIP


30 Ное 2018 11:10
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2008 16:27
Мнения: 15
Отговори с цитат
Аз нямам общо с А1 и никога не съм имал. Имам интернет вкъщи от тях, но се вързах на друг, а те по стечение на обстоятелствата са поредния собственик на мрежата до нас. По-скоро Теленор биха купили Булсата, защото нямат телеком. Все тая, аз не мога да си вържа още един телевизор, Булсата няма приемници, а там където има приемници няма четворен конвертор и ми предлагат да се вържа сам. Малко е идиотска цялата работа и накрая ще им бия шута и ще викна Виваком, там надали имат проблем с приемниците и конверторите. Аз като човек, който се занимава с търговия се дразня на такава мърлявщина, преди години пак ми трябваше приемник и пак нямаше, после нямаше дистанционни..


30 Ное 2018 12:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2008 16:27
Мнения: 15
Отговори с цитат
На мен все още никой не ми се е обадил за да ми пусне приемник. Ей така се губят клиенти от некадърност. За десетина години не съм пропуснал да си платя таксата навреме.


06 Дек 2018 21:38
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
dragozow написа:
Булсата няма приемници, а там където има приемници няма четворен конвертор и ми предлагат да се вържа сам. Малко е идиотска цялата работа
Наистина е странно да ти предлагат да се вържеш сам. Ако можеш да комбинираш нещо и да се снабдиш с приемник и конвертор, ние ще ти помогнем. Не е трудно - и особено с наша помощ/знаеш че можеш да разчиташ/, ще се справиш и сам ! Действай, защото дойде ли Коледа и с нея чужбинците - забрави да намериш нещо !


07 Дек 2018 12:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2008 16:27
Мнения: 15
Отговори с цитат
Реших го генерално......бих им дузпа. На 12.12 Виваком ще ми пуснат интернет 50 мегабита и тв на 4 телевизора, 200+ канала, Max sport за 36 лв месечно, от Май 2019 ще е с два лева повече, защото ще има увеличение на Max sport. Ако някой пише учебник по търговия и това как се губят клиенти трябва да вземе Булсатком за пример. След като повече от 10 години не съм пропуснал да платя месец навреме.

edit
Продавам чиния, стойка, конвертор, дистанционни, един HD и два SD приемника, може и с прехвърляне в офис, на ЛС.


10 Дек 2018 15:19
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Това за учебника съм го казал още преди 5 години. Ето златните ми бисери от онова време по повод липсата на техника и изтърването на клиенти :D :arrow:
"Ако някой американец разбере че на света има такава фирма, на която хората ежедневно предлагат пари, а тя не може да им ги вземе, няма да повярва. Ако пък китайците и японците разберат, че на света и то не къде да е, а в Европа има недостиг на електроника и то аудио-визуална, ще опулят ей такива очи :shock: "

Ние с вас не можем да го повярваме, въпреки че става под носа ни, камо ли ония хора ! Чудно ми е и дали може да се случи това в друга държава. Имам в предвид развиващите се държави, не белите !
Може би пишем глупости, но това е положението. Не го разбираме ... , и в учебниците не сме учили за това което ни сервира Булсактом България ! Икономистите ряпа да ядат, ако не разкрият в учебниците си раздел "Антиикономика" и не вкарат случая в него :!:


11 Дек 2018 00:52
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 33 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®