Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 14:08



Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Похвала за техниците обслужващи - интернета в Младост 4 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
Днес случайно видях служители на Булсата в мазето - общите части, да монтират разпределителна кутия за оптиката, попитах дали най-после след над 5 години чакане ще има свободни оптични влакна, казаха ми да и че ще махат лан кабела и ще прекарват оптичен, брех, веднага отидох до близкия офис на Була и дадох заявка за оптиката, поне да съм от първите в блока със свободни оптични влакна, тези дни ще видим докъде ще я докараме най-после с бленувата ми оптика:)


08 Сеп 2018 21:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
Техниците на Булсата по принцип работят ли в съботи, недели, празници? И за цялата страна едно ли е работното време, или зависи от регионалния директор?


08 Сеп 2018 22:46
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
Последен Потребител написа:
Техниците на Булсата по принцип работят ли в съботи, недели, празници? И за цялата страна едно ли е работното време, или зависи от регионалния директор?


Вчера освен че работеха техниците, работеше и офис на Була и то до почти вечерта, даже бях изненадан че работеха, но все пак е в София, докато в по-малките градове работното време е като и на другите им магазини.

Специално техниците, според мен работят в съботите по-скоро по изключения и в зависимост от работата която трябва да свършат.


09 Сеп 2018 10:55
Профил

Регистриран на: 17 Апр 2011 11:48
Мнения: 167
Местоположение: BENIWALID
Отговори с цитат
Последен Потребител написа:
Техниците на Булсата по принцип работят ли в съботи, недели, празници? И за цялата страна едно ли е работното време, или зависи от регионалния директор?


Работят когато им е кеф.


11 Сеп 2018 14:57
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
Да завърша темата, днес и то неделя, техниците си свършиха професионално работата си, вече имам след години чакане оптика и ми монтираха за втори допълнителен приемник на Фюжън.

Доволен съм за пореден път от техническото обслужване и професионализъм от техниците :)


16 Сеп 2018 16:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Честито колега, от толкова време чакаш... :) току що ти видях постовете от минали години.
Респект, толкова време да чакаш тази оптика :mrgreen:
Хубаво е и, че през цялото време даваш "feedback"!


16 Сеп 2018 16:32
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Днес оптиката дойде в Младост-4, сега ще се тества от сина ми!


27 Ное 2018 21:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Днес да похваля момчетата които направиха при баща ми това:
https://cloud.mail.ru/public/5pmM/3ShxLvGSC
а иначе при мен е супер, щом моя геймър го одобри :D


05 Апр 2019 19:42
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Вчера нямах време, но днес ... Имате много готин, разбиращ си от работата техник за интернета/моя е оптика/ . Момчето бързо откри проблема и го отстрани, като се беше подготвил доста добре с части и инструменти. Даже не пожела моята стълба , а отиде да си вземе неговата от колата. Говореше с руски акцент, но отлично - това е без значение. Та, в петък между 16 и 17 ч се обадих за проблем с интернета/проблема беше с ъплоуда/, от центъра ме прехвърлиха на техническия, поразпитаха ме, явно са направили и проверка и ми казаха, че трябва да ме посети техник. Проблема го имах от седмица, но исках аз да си направя вътрешна проверка на моите устройства и така, поради липса на време и невъзможност да се спре нета, се проточиха нещата. Важното е че сега всичко е така както трябва да бъде. А именно 2 мили секунди закъснение, 51 ъплоуд и 51 данлоуд. Плащам за 50 мегабита. Пазете си го това момче, златно е!


06 Юли 2020 18:30
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®