Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 16:17



Отговори на тема  [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 32  Следваща
РАЗНИ 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
10 мин. по късно :arrow:

Общо на линия са 439 потребители :: 4 регистрирани0 скрити и 435 гости (Информацията се обновява на всеки 5 минути)
На 09 Ное 2018 22:18 е имало общо 714 посетители наведнъж.

Регистрирани потребители: Bing [Bot], Kamen eM Tech, vanderel, Wanderer


23 Ное 2018 11:35
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Не знам ! Може и да е така :shock: М/у другото , вчера чух да казват ,че за заведенията който излъчват на живо ТВ , да има такса . Като в Англия ! :? За да се осветли и този сектор . А това дали има общо със рязкия контраст от броя на потребителите които са на линия , вие сами преценете. 8) Не може в един друг форум да да има 200-300 на линия , а тук да са 10 пъти по малко! Засичал съм при по интересна тема или по важна информация за 24 часа , по над 1000 преглеждания ! Така че........ 8)


23 Ное 2018 11:49
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Може да е имало грешка в MySQL! Страницата(на форума) вчера беше "down" за около 24ч. Или @vanderel има нещо друго в предвид?


24 Ное 2018 12:05
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Нямам си на идея какво става и дали тези гости са тук в момента. И сега са над 400 :shock:
А вчера излезе грешка 1040 - прекалено много потребители в един момент и форумът блокира !
Вярно че дните в момента са черни, ама пък чак толкова ... :?


24 Ное 2018 12:46
Профил
Аватар

Регистриран на: 03 Авг 2011 11:47
Мнения: 102
Отговори с цитат
не я гледай тази статистика, на phpBB можеш да променяш параметрите на потребителските сесии, съответно от там идват тези числа, а и 400 не са кой знае каква голяма цифра и десетократно повече потребители може да се обслужват със системата и SQL на сървъра им, просто на сисадмините им не им дреме за форума...


24 Ное 2018 14:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
е, поне хванаха та го съживиха, и то преди понеделник...


24 Ное 2018 14:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2016 00:01
Мнения: 162
Местоположение: село Левуново
Отговори с цитат
vanderel написа:
10 мин. по късно :arrow:

Общо на линия са 439 потребители :: 4 регистрирани0 скрити и 435 гости (Информацията се обновява на всеки 5 минути)
На 09 Ное 2018 22:18 е имало общо 714 посетители наведнъж.

Регистрирани потребители: Bing [Bot], Kamen eM Tech, vanderel, Wanderer


Клиентите на А1 идват тук за да прочетат как да си врътнат антените на 39-ти градус. :D :wink:


24 Ное 2018 15:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Последен Потребител написа:
е, поне хванаха та го съживиха, и то преди понеделник...

Звучи сякаш говориш за пациент, поставен в кома на апаратно дишане :lol:

П.С. Току що отново имаше срив на страницата....


24 Ное 2018 15:29
Профил WWW

Регистриран на: 16 Юли 2012 15:23
Мнения: 84
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Последен Потребител написа:
е, поне хванаха та го съживиха, и то преди понеделник...

Звучи сякаш говориш за пациент, поставен в кома на апаратно дишане :lol:

П.С. Току що отново имаше срив на страницата....
Отново се срина преди 2мин. какво ли става?


24 Ное 2018 15:51
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Боксовият мач утре сутрин по NTV SPOR HD. Каналът върви още като DMAX HD !

Мисля си, че ако имаше някой в Була с по-разчупено съзнание, спокойно можеха на Фюжъна да сменят напр. TRT SPOR с NTV SPOR за няколко дни. Едва ли плащат нещо на TRT, че да излъчват точно и само техните канали :?


01 Дек 2018 14:52
Профил

Регистриран на: 10 Ное 2015 10:30
Мнения: 75
Отговори с цитат
На фюжъна не е и необходимо нищо да сменят. Нямат ограничение на каналите като на сателита. Просто могат да добавят който си искат канал към който си искат пакет.


03 Дек 2018 09:55
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Копирал съм си за кой ли път пост от предната година, защото правилата са същите :D
vanderel написа:
Да не си мислите че съм забравил :D МОЛЯ тези които са във форума от скоро, да прочетат третия ми пост тук :arrow: viewtopic.php?f=15&t=18666&p=221075#p221075 . Не си струва след толкова години спазване на традицията, да я прекъсна ей така ... ! Чувствам се длъжен да я продължа и заради самите призьори в тази класация. Всички тези хора, са дали много от себе си, от времето си и продължават да го правят, в името на нещо добро. Затова съм им длъжник и ги чувствам като приятели. Оставям настрани дразгите. Те са неизбежни. И със сигурност бързо се забравят. Хубавото, позитивното обаче не се забравя. И ако това да помогнеш на напълно непознат, се е превърнало за нас в хоби, е кажете ми тогава - не си ли струва човек да има такова хоби :?: :?: :?:
Няма да ви отегчавам повече, но след третия ми пост в темата от линка /всъщност това е стр.6 от тази тема/, прочетете и четвъртия !!! ... и просто бъдете хора :!:

Очаквам вашите лични съобщения :D , като спазвате правилата, моля :wink:


Несгодите на фирмата няма как да не се прехвърлят и тук във форума. Ние обаче не сме фирмата и нямаме никаква вина за случващото се. Това което се иска от нас, ние го вършим, въпреки настъпилата меланхолия и тягавата атмосфера :(

По-долу още един цитат от миналата година :arrow:


vanderel написа:
Някак си тази ми кампания мина вяло. Но това да не притеснява никого.
Все по-трудно става в наше време, човек да се пречупи и да надскочи определени норми на поведение. А не случайно в много езици, няма такава дума като в турския - ЕВАЛА .
Ще ви дам един пример, който виждате почти всеки ден - от години насам световните спортни федерации се опитват да наложат феърплея във всички видове спорт. Във Футбола напр. почти е задължително, след края на мача двамата треньори да се поздравят. И какво става - инициаторът на поздрава в повечето случаи е треньорът-победител. За победеният, върху който се е стоварило цялото небе, остава да прояви професионализъм и да намери сили да си подаде ръката. Това обаче е отбиване на номера. Истинският феърплей е тогава, когато победеният иде и поздрави победителя. Но как да стане това :?: , когато победеният винаги си намира причини - ако не в съдията и в терена, то тогава ще е просто в късмета.

Трудно е човек да се признае за победен. А още по-трудно е обаче - да признае победителя.
Хубавото в нашия случай е, че няма победени, но въпреки всичко има победители !!!


Този форум не е и не бива да е най-важното нещо в живота ни. Всеки си има семейство, професия, цели ... ! Всеки си има разсъдък, интелект и ум. Всеки има душа. Но и всеки има нужда от удовлетворение и една добра дума. Затова сега след тази ми тирада се усмихнете и продължаваме напред, както се изразяваше Кобрата :D :D :D
И не забравяйте на 31.дек. в 20,00 часа, докато се слагат масите и се изстудява шампанското, да хвърлите едно око на форума, а на следващия ден да се поздравим като, ... просто като приятели :!:
Весело посрещане на Новата Година на всички :!:


29 Дек 2018 00:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Това е предпоследният ми пост за тази година. Пиша го с час по-рано, но купонът ме зове :D
Налял съм по една чаша за всички :D
НАЗДРАВЕ :!:


Прикачени файлове:
шампанско.jpg
шампанско.jpg [ 12.54 KiB | Прегледано 8330 пъти ]


Последна промяна vanderel на 31 Дек 2018 20:08, променена общо 1 път

31 Дек 2018 20:03
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Не беше много трудно тази година да се определи потребителя с най-голям принос за развитието на този форум. По-точно - за продължаване на съществуването му, тъй като по обективни причини много добри хора го напуснаха :( Липсата на конкуренция разбира се не омаловажава качествата на този наш приятел, дори напротив - в тази тежка за фирмата година този човек намираше де през спорта, де през други неща, да поддържа форума жив. Позволявам си да му благодаря от името на фирмата-домакин, от Ваше и лично от мое име и да му пожелая да е здрав и щастлив :!:

С цялата отговорност за този форум, за ЮЗЪР на 2018 година определям - zdravkos

Той се нарежда с чест до тези наши приятели :

"Юзър 2008" - netman
2009 - pgi
2010 - valchop
2011 - Devnul
2012 - DJPlamen
2013 - Wanderer
2014 - Atom Heart
2015 - AlkatrazBG
2016 - user6396
2017 - Петър и Viktor Pavlov
2018 - zdravkos


31 Дек 2018 20:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
Заслужен избор, честито на всички. Весело изпращане/посрещане, и за новата година какво да си пожелаем - от булсат нищо хубаво няма да видим няма какво да се заблуждаваме :mrgreen:


31 Дек 2018 21:25
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 32  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®