Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 16:13



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Толкова ли нямате пари за трасета 
Автор Съобщение

Регистриран на: 22 Фев 2016 16:46
Мнения: 44
Та пак излъчвате мачове без звук от стадиона и искате 4лв. !


21 Окт 2018 18:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Може да е по-лесно, но най-вероятно е по-евтино !

Идеалното за зрителите на БСК е през един СД тунер да пускат звука на Макс Спорт през усилвател и в същото време да гледат картината на "Спорт+" без коментара на Борето Касабов :wink: :D Т.е. не е проблем за Була да правят зрителите си на маймуни !


21 Окт 2018 21:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:27
Мнения: 150
Не знам дали е съвпадение, ама в петък и в понеделник БСК не излъчваше мачовете и те вървяха само по Max Sport.
Сега за първи път даваха мач в петък и хоп веднага с траурните ленти, а уж и те били взели правата за всички мачове, няма логика нещо.

Отделно в сайта на Ла Лига само БСК не е сложен като оператор, който излъчва първенството и там са само A1 и Виваком, което е странно. :roll:
https://www.laliga.es/derechos-audiovis ... nacionales

Утре има мач от 22 часа и ще видим дали ще го предават и как ще го предават, а иначе мача ще се излъчва по Max Sport 1 ot 22 часа.


21 Окт 2018 23:22
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
startx написа:
Отделно в сайта на Ла Лига само БСК не е сложен като оператор, който излъчва първенството и там са само A1 и Виваком, което е странно. :roll:
https://www.laliga.es/derechos-audiovis ... nacionales
Не знам какво си гледал, но на картинката (за България) никъде не пише A1. Пише си каналите на MAXSPORT, а те са в листата на Булсатком (скоро ще се появи и третия), къде е тук проблема?


22 Окт 2018 08:14
Профил

Регистриран на: 24 Юли 2014 19:37
Мнения: 7
Проблемът , за който намеква питащият , според мен са каналите - f+ и sport + hd ,ако греша - ме поправете .


22 Окт 2018 17:42
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Петър написа:
startx написа:
Отделно в сайта на Ла Лига само БСК не е сложен като оператор, който излъчва първенството и там са само A1 и Виваком, което е странно. :roll:
https://www.laliga.es/derechos-audiovis ... nacionales
Не знам какво си гледал, но на картинката (за България) никъде не пише A1. Пише си каналите на MAXSPORT, а те са в листата на Булсатком (скоро ще се появи и третия), къде е тук проблема?

Проблема е , че това са канали на А1, а не на булсатком. Не, че на някой му пука дали имат права, защото всички гледат испанското от maxsport.


22 Окт 2018 19:42
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:27
Мнения: 150
Петър написа:
startx написа:
Отделно в сайта на Ла Лига само БСК не е сложен като оператор, който излъчва първенството и там са само A1 и Виваком, което е странно. :roll:
https://www.laliga.es/derechos-audiovis ... nacionales
Не знам какво си гледал, но на картинката (за България) никъде не пише A1. Пише си каналите на MAXSPORT, а те са в листата на Булсатком (скоро ще се появи и третия), къде е тук проблема?


Разликата е там, че това са канали на А1 както вече и казаха над мен. Още с взимането на правата БСК излязоха със съобщение, че са купили правата, а А1 отговаряха на питанията с мнения, че и трите оператора са взели правата. Дори в съобщението си БСК рекламира мачовете от Испания с каналите си, а не казва гледайте испанското по каналите на Max Sport. Дори пакета Max Sport дойде по късно при БСК, така че отсъствието им в листата е странно, а това изписване в сайта на Ла Лига дойде скоро и то след като каналите на Max Sport отидоха и при Виваком, но за сметка на това тях ги изписват, а БСК които имат и собствени канали ги няма. Виваком са там без собствени канали при положение, че за да се гледа Ла Лига при тях трябва да имат каналите и на двата конкурентни Оператора т.е. БСК или А1. :)

Изображение


22 Окт 2018 20:21
Профил

Регистриран на: 01 Сеп 2009 17:21
Мнения: 43
startx написа:
Петър написа:
startx написа:
Отделно в сайта на Ла Лига само БСК не е сложен като оператор, който излъчва първенството и там са само A1 и Виваком, което е странно. :roll:
https://www.laliga.es/derechos-audiovis ... nacionales
Не знам какво си гледал, но на картинката (за България) никъде не пише A1. Пише си каналите на MAXSPORT, а те са в листата на Булсатком (скоро ще се появи и третия), къде е тук проблема?


Разликата е там, че това са канали на А1 както вече и казаха над мен. Още с взимането на правата БСК излязоха със съобщение, че са купили правата, а А1 отговаряха на питанията с мнения, че и трите оператора са взели правата. Дори в съобщението си БСК рекламира мачовете от Испания с каналите си, а не казва гледайте испанското по каналите на Max Sport. Дори пакета Max Sport дойде по късно при БСК, така че отсъствието им в листата е странно, а това изписване в сайта на Ла Лига дойде скоро и то след като каналите на Max Sport отидоха и при Виваком, но за сметка на това тях ги изписват, а БСК които имат и собствени канали ги няма. Виваком са там без собствени канали при положение, че за да се гледа Ла Лига при тях трябва да имат каналите и на двата конкурентни Оператора т.е. БСК или А1. :)

Изображение


Ами Виваком има каналите и на двата конкурента с изключение на спорт + даже гледам обзора на кръга на ла лига по макс спорт 3


22 Окт 2018 20:34
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:27
Мнения: 150
Именно де, тях ги има там като оператор, който излъчва мачове благодарение на чуждите канали, а БСК който има собствени канали и вървят мачове по тях ги няма изписани. :)


22 Окт 2018 22:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Има известно противоречие в тази страничка. Просто този който го е писал не може да знае какво е във всяка държава и как са уредени отношенията м/у разпространителите там. Пропуснали са БСК. Ето напр. Виваком е обявен за правоимащ. Като имат права, на пръста си ли ще ги въртят тези мачове. Къде им е студиото, като имат права ? Була пък имат канали и студио, но пък нямат пари за транслация. Защото испанците дават достъп до сигнала, но няма да им плащат и транспорта. Затова Була взема сигнала от където им е най-изгодно /в смисъл безплатно/ и за да не засяга третата страна, слагат тези лепенки. Звуковият файл явно няма как да го вземат, защото вероятно е умесен със коментар от тамошното студио или пък има някаква друга пречка да го открадната току така. Когато не икономисват и вземат сигнала по каналния ред, си има звук от стадиона. Но това е за по-важните мачове. За по-неважните пестят от транслация.
Важното е че по някакъв начин, който е нормално да е конфиденциална информация, трите оператора разделиха баницата.


Последна промяна vanderel на 23 Окт 2018 11:41, променена общо 1 път



22 Окт 2018 23:04
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
vanderel написа:
Важното е че по някакъв начин, който е нормално да е конференциална информация, трите оператора разделиха баницата.
И това е чудесно, нека повече българи да имат възможност да гледат мачове (приятелю, може би си имал предвид "конфиденциална информация").


22 Окт 2018 23:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Може да се каже и по двата начина :D Но съм го поправил ... :wink:
Благодаря !!


23 Окт 2018 12:29
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
vanderel написа:
Може да се каже и по двата начина :D Но съм го поправил ... :wink:
Благодаря !!
Абсолютно си прав, приятелю, извини ме. Сега проверих в интернет и видях, че "конференциална информация" означава Търговска тайна. Благодаря ти, от теб научих нова дума, явно дупките в образованието ми са като лунни кратери. :D.
Поздрави.


23 Окт 2018 14:57
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:27
Мнения: 150
Вчера даваха ли мача между Реал Сосиедад и Жирона по sport+ и ако да имаше ли жалейки?


23 Окт 2018 20:57
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Истината си има име - bein sport. Нашите мърлячи(и трита псевдопровайдъра) се туткат от години. Хората отдавна са се ориентирали! Чудя се как ги търпите още тия мърльовци - Вива, Ментел и БСК! Навремето станах абоната на БСК само заради BBVA Liga - старото име на Испанската лига. След време ги "напуснах" отново заради това първенство. Кавичките са, защото официално все още съм абонат - заради двете ми баби и майка ми и техните тъпи сериали!


26 Окт 2018 15:49
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®