Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 16:44



Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
повишение на цените 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Milen_84 написа:
vanderel написа:
Milen_84 написа:
До вчера доп беше 2.80 ,трябва да се плаща новия сателит
Няма да казвам, че пишеш глупости, както ти се изрази по мой адрес. Просто ще те поправя - за ноември доп. приемник беше 2,30, а за декември - 2,40


В сайта отдолу пишеше 2.80 .за разлика от тебе аз не пиша свободни съчинения
В сайта цената е бъдеща и още не е влязла в сила, а не "до вчера" :wink: Няма значение - сбъркал си.

А иначе в този форум могат да ме обидят само двама човека - QD_Sat и Атома/ ако решат, но не ми се вярва защото са умни хора/, така че няма проблеми :D

А със свободните си съчинения, мисля че и на теб съм помагал и до оня ден те имах за човек от отбора на този форум ... Не е късно пак да влезеш в този отбор :wink: :D трябва ти само една дума :!:


30 Ное 2017 13:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 13:39
Мнения: 229
Местоположение: Rudozem
Отговори с цитат
Аз никъде не видях да си признаеш грешката за честотата на Диема Спорт .

Ама както и да ,както се казва важно да сме живи и здрави


30 Ное 2017 13:38
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Диемите в началото бяха на различни трандпондери - т.е. на тези които са в момента - 524 и 688/482/. Пропуснал съм, кога са ги събрали. Но това както и твоето не са грешки, заради които да си отправяме квалификации.

Противник съм на подобни диалози, какъвто водим в момента, но аз го започнах и не знам защо. Може би за да видят всички че никой не е застрахован от грешки и че когато се сгреши, не е задължително грешникът да бъде охорактеризиран с нещо си. Аз лично с участието си в този форум се забавлявам и не се обиждам. Препоръчвам го на всички. Така че няма проблеми :D :!:
Край на офтопика :!:
Milen_84 написа:
важно да сме живи и здрави
Това вече е друго :wink: Поздрави и от мен !


30 Ное 2017 15:34
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Яну 2017 21:18
Мнения: 10
Местоположение: VODAFONE.ES
Отговори с цитат
Няма вчера няма в днес, въпроса е ясен ,кратък и прозрачен -Как и защо , на каква база вдигат цените на пакета и цената на допълнителен приемник?
Кратко , ясно и прочие, да има обяснение.
Не излъчват от новия спътник , който стои на 1.9 Е безмълвен , като Хеопсовата пирамида.
Преместиха честотите на Хелас 3 , това ОК , нивото на сигнала на определени канали се повиши и сега инмигрантите , очакваме да мине някоя гугутка пред чинията , за да видим дали ще има пиксел , два, три и т.н. или лунно затъмнение , като преди при леко преваляване.
Най ниско било при Булсатком, ок , ама това да го раздуват на баба Наска от ЖК " Красно село".
Ниско , ама колко ниско ,както казва Калеко Алеко и качеството ниско бе чоджум - БНТ1, Диемите и ред други с качество като на ТВ Опера.
Недай си боже да пуснеш Лесни или ЦСКА Етрополе, мацаница та чак цапаница.
Аз плащам на 6 месеца 3 парцала, като видя фебреро , че цената не е олду врът на 45 и бай бай Гергино, ние инмигрантите местните лиги не ги гледаме на Спорт+, така ,че ние и не само такива ,като мен , а на и 95% от живущите ЗАД граница, са си намерили начин как да усъвършенствуват езика с местния Провайдър.
И аз да рекна , това ми е хоби , хич биля не ме интересува , но както казва Медия Маркет, не съм опааа , да плащам повече за нищо.


30 Ное 2017 21:49
Профил

Регистриран на: 27 Яну 2009 13:14
Мнения: 310
Местоположение: София
Отговори с цитат
Майна, когато отидеш в магазина гледаш как цените непрекъснато падат! :) И за капак, ти да дават на каква база го правят? :lol: :lol:


01 Дек 2017 12:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Яну 2017 21:18
Мнения: 10
Местоположение: VODAFONE.ES
Отговори с цитат
Дават, асъл , то в БГ да се наслушаш на обяснения и на "падане" на цени.
А спирането , мигането или затъмненията ,за тях какви обяснения ще дадат.
Местят се канали ,като на умиране.
Сега голяма блъсканица на Хелас3, интересно ,като дай боже отидат на 1.9, там има на 3 градуса едни арабели лъчат , та пушек се вдига ,тука у Европата , ще трябва да забраним облачно и дъждовно време в метеорологичната справка.


04 Дек 2017 22:31
Профил

Регистриран на: 08 Май 2016 12:50
Мнения: 1
Отговори с цитат
Здравейте, имам премиум основен пакет и 2допълнителни приемника. Видях, че цените са увеличени.
Винаги плащам за 1година и имаха оферта "плащаш 10месеца, получаваш 2безплатни" .
Не намерих такава сега. Знаете ли дали е актуална?


20 Дек 2017 19:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Валидна е ! 10 м. по 21,60 лв. - гледаш 12 м.


21 Дек 2017 14:00
Профил

Регистриран на: 08 Яну 2013 13:24
Мнения: 78
Отговори с цитат
м.Ноември - нови цени
м.Декември - пак нови цени

за Fusion Premium + 50Mbps Net + допълнителен приемник днес платих 28,20лв :roll:

Във Виваком за същите услуги ще плащам 25,19лв
ТВ за 12,99лв (170 канала, от които 37 HD)
Интернет за 9,80лв (Download 50 Mbps, Uploud 25 Mbps)
Допълнителен приемник за 2,40лв

Същевременно ще получа добра отстъпка от план за мобилен телефон.

Оказа се, че след 8 години трябва да се разделяме с Булсат.

Омръзна ми да гледам промоции за нови клиенти,
които трябва да ги плащат такива като мен със завишените сметки на края на всеки месец.
За нас старите лоялни клиенти има само повишение на сметките :roll:

P.S. Запецващият фюжън няма да ми липсва ни най-малко


21 Дек 2017 23:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
За да не повтарям два месеца по късно горното :( Чао на всички от форума ще го следя защото мисля че е най съд ржателен от към компетентност но и най безмислен за буля като чуваемост. Ще ми липсвате приятели. Но след като се местя при конкуренцията нямам право да пиша вече :( :(


08 Мар 2018 14:12
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Винаги си добре дошъл !!! :D
Все пак има и тема "Разни" :wink:


08 Мар 2018 14:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Две момиченца на някакъв договор и някакъв % при Виваком, обикалящи селата, спират стара и неграмотна жена на фурната в селото :
- Бабо, ти каква телевизия гледаш ?
- на тия ... на Булсат.
- Ние ти предлагаме да плащаш по-малко. БЕЗПЛАТНО ще ти монтираме оборудване... дрън, дрън, дрън !
... и бабата влиза в капана. Какво друго са и предложили не знам, но сега тя не гледа никаква телевизия :( Но пък има документ, който е сгънала на 6 и заради който и се къса сърцето - дължи 382 лв. /снимал съм го, но сега не ми си играе да го качвам тук/

Сега бабата дошла да ми се моли на мен, да и пусна телевизия както си беше преди. Преди плаща 13 лв. и гледа. Като се забави и не плати я спират за няколко дни и после пак си гледа.
Кажете ми кой и кога при БСК би дължал толкова пари :!: :?:
Сега ще и пусна пак Булсат, пък ония да я хванат за дъртата. Иначе тази женица е обречена никога да не гледа ТВ !
Това са Виваком. Колкото хора са се излъгали на село, като ме видят и почват да ми се оплакват и да питат, кога и как могат да се върнат при БСК. Говоря за хора, които не държат на резолюцията, а искат само телевизора да свети. Да не говорим за такива дето през зимата са в града и няколко месеца не са плащали. Сега се завръщат и Виваком ги изненадва със сметки и за зимните месеци, въпреки че като не са плащали тогава, сигналът им е бил спрян. Дори и да си в договор БСК никога не е изнудвал хората така.


20 Апр 2018 19:38
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
Примери такива има много, при мен лично а вярвам и при доста други именно това въздържане от мръсни номера ми помага да преглъщам техническите издънки на Буля и да се въздържам от сключване на договори с оранжеви, червени и други там измекяри.


21 Апр 2018 19:36
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Последен Потребител написа:
Примери такива има много, при мен лично а вярвам и при доста други именно това въздържане от мръсни номера ми помага да преглъщам техническите издънки на Буля и да се въздържам от сключване на договори с оранжеви, червени и други там измекяри.
+1 Така си е.


22 Апр 2018 14:44
Профил

Регистриран на: 02 Юли 2009 17:43
Мнения: 48
Отговори с цитат
Здравейте!
Нова цена ли има за такса включване. След обновяването на сайта за онлайн плащане пише 3,80, но след като желаните пакети се добавят в кошницата таксата става 7,80.


12 Окт 2018 12:52
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®