Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 23 Окт 2018 09:55

Отговори на тема  [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Испанско първентсво 
Автор Съобщение

Отговори с цитат
zdravkos написа:
pecov написа:
Има толкова много алтернативи за гледане на каквото се сетите(смартфон,смарт тв,андроид тв,коди,таблет,пс,андроид боксове,маг кутии и още и още) през Интернет (не говоря за стримове) а за истинска Иптв. Тук естествено реклами няма да правя по обясними причини. Все пак ако някой се интересува как става "магията" :Д нека да пише на лично. :)
Приятен ден! :)

Хехе :mrgreen:
А магия без магьосници? Ако всички я карат на магия ще гледаме само националните безплатни телевизии...а да не говорим, че тези "pay server" са абсолютно незаконни.
Идеята е не да гледаш нелегална телевизия, а българският зрител да гледа телевизия по законнен начин, с коментар на български!

Мен лично напълно ме устройва както ти ги наричаш "незаконните пей сървъри". Първо защото мога да гледам всичко което поискам в Хд качаесто,второ защото едно че никой доставчик в БГ неможе да ми предложи дори и една хилядна от този пакет (да не говорим за цената), и трето не всеки обича да слуша Бг коментаторите ;) Предпочитам ги на аглийски или испански (поназнайвам ги и двата)... и някак изживяването е по приятно... :D

09 Сеп 2018 20:33
Профил

Отговори с цитат
Май се очертава тъжен сезон за испанските футболни фенове - никакво задвижване относно правата ! :(

10 Сеп 2018 16:28
Профил

Отговори с цитат
Срамно е в целия свят да излъчват Ла Лига, а само в България и Пакистан не.
До къде я докарахме. И като се сетя колко се плюе по чуждите компании. Ами
ако ги нямаше БТВ, ами А1 или Нова, които не са български... кой щеше да купи правата ???
БНТ ? или Булсат ? Нямаше да гледаме и този футбол, който излъчват в момента.

10 Сеп 2018 17:55
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Срамно не срамно, това е положението за съжаление :cry: По този начин само се подстрекава пиратството... Колко кабеларки предават канали нелегално?
От другата страна е разбираемо, хората дори и да искат да платят и да гледат няма как да стане!
А после защо България е бананова република? Или Пакистанова....

10 Сеп 2018 20:22
Профил WWW
Аватар

Отговори с цитат
Румънците съвсем наскоро закупиха правата т.е. след старта на сезона, така че и при нас може слънце да изгрее. :)
Ако не стане до края на септември няма да го излъчват, защото ще е минал почти половината от полусезона.

Спомням си преди години, когато Нова телевизия излъчваше първенството и се отказаха някъде към октомври или ноември и тогава БСК се намеси и взема правата и от тогава все ги излъчваше. Това ако не се лъжа беше някъде 2007 или 2008. :roll:

10 Сеп 2018 22:39
Профил
Аватар

Отговори с цитат
startx написа:
Румънците съвсем наскоро закупиха правата т.е. след старта на сезона, така че и при нас може слънце да изгрее. :)

А дано, ама надали :)

10 Сеп 2018 23:10
Профил WWW
Аватар

Отговори с цитат
Надеждата ми е в Спорт+ и МаксСпорт1, да си го разделят. Сега поне дербитата във всеки кръг се играят през различни часове, така че има поле за преговори м/у двата БГ оператора ...
Ако го вземат те, или поне единият от тях, в интернет платформите им може да се появи и канал "Ла Лига", тъй като за разлика от бТВ и НоваТВ, Була и А1 имат ИПТВ !

10 Сеп 2018 23:49
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Бтв имат платформата Voyo, а и без това излъчват мачове и там, така че нищо не пречи да вмъкнат и канала La Liga. :)

11 Сеп 2018 04:30
Профил
Аватар

Отговори с цитат
startx написа:
Бтв имат платформата Voyo, а и без това излъчват мачове и там, така че нищо не пречи да вмъкнат и канала La Liga. :)
точно ! Ако каналът наистина е част от договора, както си мисля аз !

11 Сеп 2018 09:17
Профил

Отговори с цитат
startx написа:
Ако не стане до края на септември няма да го излъчват, защото ще е минал почти половината от полусезона.

Спомням си преди години, когато Нова телевизия излъчваше първенството и се отказаха някъде към октомври или ноември и тогава БСК се намеси и взема правата и от тогава все ги излъчваше. Това ако не се лъжа беше някъде 2007 или 2008. :roll:

Не си прав закупиха ги часове преди първия кръг. И сега дават в HD 7-8 мача на кръг не като Булсата, които искат да купят 3 мача само !

11 Сеп 2018 12:41
Профил

Отговори с цитат
MAX Sport: Към момента не притежаваме правата за излъчване на Испанското първенство по футбол.
Oт фейсбука им отговорено в Понеделник 10 септември !

11 Сеп 2018 20:22
Профил
Аватар

Отговори с цитат
minion16 написа:
MAX Sport: Към момента не притежаваме правата за излъчване на Испанското първенство по футбол.
Oт фейсбука им отговорено в Понеделник 10 септември !

Излъчват барса тв, записи от 2011-та :)

12 Сеп 2018 11:53
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Аз също съм "за" легалното ползване на телевизия; който има желание, спокойно може да си купи румънски пакет(или сръбски) с включени нужните спортни канали и няма да наруши Закона. 1 година аз си плащах легално за АлДжазира Спорт, когато лъчеха в Европа. Все още пазя техния приемник и карта.

18 Сеп 2018 12:13
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4