Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 22 Окт 2019 20:59

Отговори на тема  [ 383 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща
Russia 2018 
Автор Съобщение

Отговори с цитат
125 и край ГО гО Го ХОМ ХЪРВАТСКА НА ФИНАЛ !!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

11 Юли 2018 22:38
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Честито на Хърватска :mrgreen:

Англия ще направи страхотен отбор и на UEFA 2020 и FIFA 2022 ще са основните претенденти за титлата :!:
Поздравления и за тях.

11 Юли 2018 22:53
Профил WWW

Отговори с цитат
Основното Е ЩЕ !?!? Блаженни са вярващите :roll: :roll: :roll:

11 Юли 2018 23:01
Профил

Отговори с цитат
Изпусни сега пък гони след 4 г. Сега им беше най големия шанс че така наречените фаворити бяха зле и изморени. След 4 г не се знае :lol:

12 Юли 2018 10:24
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Честито на победителите! Заслужено отиват на финал. Моя хърватски приятел изпадна в амок снощи - утре организира балканско парти по случая. Завършвам с думите на коментатора по HRT - ово je био класички нокаут! Има бъдеще за този английски тим, но трябва малко да слязат на земята. Високомерието им е в повече. Очаквам хандбален резултат на малкия финал.
P.S. Ванди, не унивай. Все пак твоите хора претърпяха само една загуба и напускат с чест, какво да кажа аз, като страдах за цели осем загубени мача.

12 Юли 2018 10:46
Профил

Отговори с цитат
Айде нека има едни балканци световни шампиони че да повлечат крак.Лошото е че почнаха да игроят късно и французите могат рано да ги отупат без право на връщане. Франсетата най ги не исках но какво да се прави ШАНС :mrgreen:

12 Юли 2018 16:16
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Още след първия мач на Англия ви казах, че Саутгейт или е гений и прави революция във футбола, или е пълен идиот. Аз на 99 % съм за второто. Беше си прост защитник и такъв си е и сега. Ама пък като се замисля - един човек не може сам да влияе и да промени футбола ... :( Той ако греши, точно в Англия ли няма кой да му се противопостави :?: Не знам ..., и не разбирам как освен с фалшива девятка, играхме и фалшиви крила. Футболистите не са виновни, тичаха, раздадоха се, но буквално трудът им беше само едно тичане и разиграване на сценарии при статичните положения.
От много години на сам, още от ерата на Капело в отбора няма нападател със силен ляв крак. Помните ли Капело как налагаше за ляво крило Джеймс Милнър, дето цял живот е играл в дясно. Оня стигаше до аут линията и се обръщаше да центрира с десния. И сега е така. А със схемите на Саутгейт не се знае въобще как е - всеки тича на където му падне, а така не можеш да посочиш и виновен за слабата игра по този или другия фланг.
Ако бях аз :D , щях да събера на един лагер за три дни всички или поне 20 футболисти от всички дивизии на Англия ритащи с ляв крак и щях да избера двама от тях. Няма значение дали са от Донкастър или Нортхямптън и щях да забода единия от тях твърд титуляр. Все щеше да свърши повече работа от пеперудите Стърлинг и Лингард. Зад левия нападател щях да сложа Андрю Робъртсън за бек. А на мястото на Деле Али щях да извикам Джонджо Шелви ! Улкър десен защитник, не централен, а за пред него има голям избор - там ще ги въртя ! Както ще въртя и единия вътрешен халф, според противника !
Това е !

12 Юли 2018 18:48
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Днес се изредиха сумати народ да ме базикат, а снощи телефонът ми прегря :( :D
Тези които не са ми баш приятели ги оправям с въпроса: - Ти на следващото световно след 4 години за кого ще си. Пак ли за Хърватия ? Или май си за който бие :evil: Тогава може да не са Белгия и Хърватска. Може да са Полша и Еквадор. Аз на следващото и на по-следващото, ако съм жив и здрав от сега ти казвам, че ще съм за Англия. Ако някой ми каже че обича много Италия или Испания и въобще ми посочи конкретна държава, с такъв мога да говоря за футбол и ще уважа неговия избор. Разбирам идеално, че това моето е крайност. На повечето хора футболът не им е първа любов и нямат идоли. Такива си лавират и в началото обикновено за да са малко по-важни, са за по-слабия отбор, но на другия ден са вече за този който е победил. Лошо няма, но да не ми го казват на мен, под формата на разбирачи.
На финала не съм за никого - искам да завършат 0:0 и да си разделят купата на две :D

РР: Не говоря за никой във форума. Ядосват ме разни комшии и приятели ... И Левски падна :( Така става понякога ! Да сме живи и здрави :!: :D

Прикачени файлове:
бира.jpg
бира.jpg [ 8.41 KiB | Прегледано 1737 пъти ]
12 Юли 2018 19:08
Профил

Отговори с цитат
Поне за мен двата най-добри отбора от съответните потоци стигнаха до финала напълно заслужено. Какво да кажа за Англия... винаги са били слаби и сега шанса им се усмихна на тях както и на Хърватия за слабия поток и пак не успяха да стигнат финала, докато хърватите се възползваха. Не ги виждам когато пак ще им се наложи да играят англичаните срещу Бразилия, Аржентина, Уругвай, Франция, Испания, Германия, Италия, Холандия , Португалия и т.н ... ще минат през един такъв отбор по случайност, но вторият ще ги приземи. Изпуснаха шанса и не вярвам да играят финал в близките 10 години, но да видим... имам чувството, че са английските евроидиоти :mrgreen:

12 Юли 2018 19:17
Профил

Отговори с цитат
HD-1 написа:
Изпуснаха шанса и не вярвам да играят финал в близките 10 години, но да видим... имам чувството, че са английските евроидиоти :mrgreen:
Възхитен съм от хърватите (въпреки оня кретен дето крещя "Слава Украине", той поне се извини). Три поредни мача по 120 минути и нямат умора, тичат като коне :). Англичаните в продълженията (2x15 минути) вече бяха грохнали, едвам шаваха. Дори накрая англичаните играха с 10 човека, тъй като на един му се схванаха и двата крака и лекарите го изведоха, а лимита от смени беше изчерпан.

12 Юли 2018 20:03
Профил

Отговори с цитат
vanderel написа:
Тези които не са ми баш приятели ги оправям с въпроса: - Ти на следващото световно след 4 години за кого ще си. Пак ли за Хърватия ? Или май си за който бие :evil: Тогава може да не са Белгия и Хърватска. Може да са Полша и Еквадор.
Аз напротив, "баш приятел" съм ти и ще ти отговоря така: - на следващото световно след 4 години (в Катар) всички трябва да сме за БЪЛГАРИЯ, трябва да вярваме в българските момчета, няма само сърби и хървати да ми ходят по световните първенства!!!

12 Юли 2018 20:12
Профил

Отговори с цитат
Ванди така е но какво да правя примерно аз дето фаворита ми не можа да мине групата. Иначе помисли си един мач на Англия с Германия каква класика щеше да е :lol:

12 Юли 2018 20:14
Профил

Отговори с цитат
А на Пепи- а дано че отборите май ще са много.Като за световно. И ако и там не се доредим лошо Седларов лошо :lol:

12 Юли 2018 20:25
Профил

Отговори с цитат
iuri2 написа:
И ако и там не се доредим лошо Седларов лошо :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Абсолютно си прав колега :D (Благодаря ти, разсмя ме от сърце, спомних си "Опасен чар" и Тодор Колев) :D.

12 Юли 2018 20:39
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Докато "ПЕРУКАН" е президент нашите момчета ще гледат европейски и световни първенства само по телевизията!
А след това ще трябва да минат поне още 10-15 години докато започнат да работят детските школи, та чак тогава може да се надяваме България да отиде на европейско или световно. Бетонирал си е мястото и "турско" да стане, пак няма да сдаде поста....
Спомняте ли си как на всеки важен мач беше в ложите, до Блатер и Платини. Е тях ги няма вече заради корупция...Ами какво става в неговата България? Срамни резултати от 14г.....последно беше ЕП 2004 в Португалия!!! и там брахме яко срам - последни в групата, 0 точки, -8 гола.
Та "Перуката" е от 2001 вице и 2005 става президент!!!

Та ние нямаме един модерен стадион, всичките са строени през социализма. Така че, докато господина с неговата дружина са в средите на българския футбол и продължават узорпацията...ние ще си казваме... само лошо Седларов лошо...
:cry:

12 Юли 2018 21:30
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 383 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща