Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 19:32



Отговори на тема  [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Добавяне на канали във Fusion 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Когато Булсат пуснат пинковете, ще ви почерпя всички :lol: За феновете на Рап музиката, препоръчвам френския M6 black.


08 Мар 2017 13:56
Профил

Регистриран на: 21 Апр 2014 00:56
Мнения: 55
Отговори с цитат
аз дълго мислих и реших искам канал XXL :)


13 Мар 2017 03:41
Профил

Регистриран на: 28 Окт 2016 15:34
Мнения: 19
Отговори с цитат
Съгласен съм с предложенията на другите ако изобщо някое от тях стане а другият варянт е от манкалите в столипиново ендна чиния с хакнат приемник и пеи сарце


01 Апр 2017 01:17
Профил

Регистриран на: 28 Окт 2016 15:34
Мнения: 19
Отговори с цитат
Значи можете да сложите trace sport stars това значи че и trace urban ще можете да добавите


27 Авг 2017 12:28
Профил

Регистриран на: 11 Авг 2012 09:31
Мнения: 8
Отговори с цитат
От писаното тука дали от булсат се интересуват... Има толкова канали, които съм сигурен че не се гледат изобщо, но никой не обръща внимание. Защо се слагат канали без никакво качество? Не е ли по-добре да ги няма изобщо! На 43 инча екран е мега зле. Поне на този фюжън да се пускат HD канали. Да се добавят повече турски канали с хубаво качество.


10 Сеп 2017 10:06
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
uomoto написа:
Да се добавят повече турски канали с хубаво качество.
:D Е, това вече беше върха, просто супер! :D Браво, евалла, аферим, машала, ашколсун :D колега.


10 Сеп 2017 16:02
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 13:39
Мнения: 229
Местоположение: Rudozem
Отговори с цитат
Е точно Турски са добавили скоро ,мернах няколко


10 Сеп 2017 16:33
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Milen_84 написа:
Е точно Турски са добавили скоро ,мернах няколко
"Добавили са" е меко казано. Фюжън пакета направо го нафрашкаха с турски канали. Освен това "Босфор ТВ" и "Нова истанбул ТВ" денонощно ни промиват мозъците с турски сериали за величието на Турция (Muhteşem Yüzyıl Kösem). И още нещо, за своите почитатели Турция е качила в орбита сателита Türksat (на 42°E) с над 200 турски канала с перфектно качество. Който разбира турски език, отдавна си е сложил чиния към Türksat .

P.S. За това приех желанието на колегата за "още нови турски" канали като гротеска или шега.


10 Сеп 2017 20:08
Профил

Регистриран на: 11 Авг 2012 09:31
Мнения: 8
Отговори с цитат
През спътник е ясно, тук говорим за фюжънчето. Дразнещо е да има над 20 музикални канала. Който е фен на музиката си пуска youtube и гледа там каквото му е кеф. Все пак има много турскоговорящи в държавата. Защо да не боднат HD каналите, които са водещи в турция и да увеличат печалбите си. Според мен трябва да се измисли нещо, иначе iptv продаващи са бол, но така официалните оператори губят милиони потребители. Незнам наясно ли са въобще...


Sent from my iPhone using Tapatalk


11 Сеп 2017 13:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 16 Мар 2010 15:54
Мнения: 67
Отговори с цитат
uomoto написа:
През спътник е ясно, тук говорим за фюжънчето. Дразнещо е да има над 20 музикални канала. Който е фен на музиката си пуска youtube и гледа там каквото му е кеф. Все пак има много турскоговорящи в държавата. Защо да не боднат HD каналите, които са водещи в турция и да увеличат печалбите си. Според мен трябва да се измисли нещо, иначе iptv продаващи са бол, но така официалните оператори губят милиони потребители. Незнам наясно ли са въобще...


Има и арменскоговорящи, и рускоговорящи, за румънскоговорящи да не говорим. Намираме се в БЪЛГАРИЯ. Който иска турска тв...сателит.


11 Сеп 2017 18:26
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
sispol написа:
Има и арменскоговорящи, и рускоговорящи, за румънскоговорящи да не говорим. Намираме се в БЪЛГАРИЯ. Който иска турска тв...сателит.
+1 Браво, златни думи, респект!


11 Сеп 2017 18:55
Профил

Регистриран на: 11 Авг 2012 09:31
Мнения: 8
Отговори с цитат
Да съм казал, че сме в америка! Пак не разбирате мисълта ми като гледам и се започва един селски спор за вие и ние...


13 Сеп 2017 19:31
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
uomoto написа:
Пак не разбирате мисълта ми като гледам и се започва един селски спор за вие и ние...
Не, ние много добре те разбираме, но изглежда ти малко по-трудно схващаш нашата мисъл, а тя е: НЕ МОЖЕ ДА МИ ИЗИСКВАШ ОТ БЪЛГАРСКИ ОПЕРАТОР ОЩЕ ПОВЕЧЕ ТУРСКИ КАНАЛИ! (и без това в момента са прекалено много). Вижда се, че знаеш турски език и това е чудесно, машалла, но сложи си антена към Türksat 42Е и си гледай на воля колкото ти душа сака. Не ни задръствай българския ефир с език който не разбираме. Също така е нагло и високомерно от страна на Discovery Channel да си пуска каналите без българска звукова пътечка или субтитри (нека си има и английска пътечка, лошо няма, но аз искам да имам избор на български).


14 Сеп 2017 09:06
Профил

Регистриран на: 11 Авг 2012 09:31
Мнения: 8
Отговори с цитат
То сегашните турски канали едва ли ги гледа някой. Аз съм с чиния от 30 години приятели. Мисълта ми беше да има чалъм да се събере всичко в едно, да не се занимаваме с чинии. Не съм казал, да ги пускат на всеки тези чужди езици. И да, тъпо е този енглиш дискавъри, както и тези музикални канали. Щеше да е добре от фирмата да правят анкети за канали и да се види долу горе какво ще излезне. Главната цел е да се увеличат потребителите при официалните оператори, защото е фулл с iptv канали за 10лв на месец.


Sent from my iPhone using Tapatalk


16 Сеп 2017 23:21
Профил

Регистриран на: 19 Окт 2011 23:05
Мнения: 42
Отговори с цитат
Чудя се кога ли ще пуснат ник джуниър на бг във фюжъна. На сателита им е на български.


26 Фев 2018 19:01
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®