Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 00:39



Отговори на тема  [ 12 мнения ] 
Преминаване от 50Mbps на 100Mbps, автоматично ли става... 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
Привет колеги, плащам онлайн от сайта на Була сметките и дадения пакет и интернет, досега съм ползвал само интернет на 50Mbps, ако този месец отбележа избор на 100Mbps, автоматично ли ще се настрои мрежата на по-високата скорост, или ще трябва да се свързвам с оператор, благодаря предварително за пояснението.


06 Юни 2017 11:34
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
Бре колеги, 63 преглеждания по темата и... :shock: , глупав ми е въпроса или нещо не питам както трябва, никой ли от вас не е плащал онлайн, и да каже дали е ставало автоматично, когато сте отбелязали и платили за по-високата интернет скорост?


06 Юни 2017 17:49
Профил

Регистриран на: 27 Яну 2009 13:14
Мнения: 310
Местоположение: София
Отговори с цитат
Когато става въпрос за промяна на договор.......?


06 Юни 2017 17:59
Профил

Регистриран на: 08 Авг 2015 17:33
Мнения: 63
Отговори с цитат
Павел Василев написа:
Бре колеги, 63 преглеждания по темата и... :shock: , глупав ми е въпроса или нещо не питам както трябва, никой ли от вас не е плащал онлайн, и да каже дали е ставало автоматично, когато сте отбелязали и платили за по-високата интернет скорост?


Промяната става автоматично. Това го правих Февруари месец. Не съм се свързвал с никого.


Sent from my iPhone using Tapatalk


06 Юни 2017 18:31
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
Viktor Pavlov написа:
Когато става въпрос за промяна на договор.......?


Договора ми е безсрочен, т.е. плащам си редовно и без прекъсване от години наред, но, месец за месец чрез онлайн плащане, кеф ми допълнителен спортен канал, кеф ми филмов канал, кеф ми по-висока скорост за интернета, за който сега ще ми е за първи път и затова питам дали е както при допълнителните платени канали автоматично, и т.н. и варира според това което искам да ползвам като допълнителни екстри за следващия текущ месец.



n.botov написа:
Павел Василев написа:
Бре колеги, 63 преглеждания по темата и... :shock: , глупав ми е въпроса или нещо не питам както трябва, никой ли от вас не е плащал онлайн, и да каже дали е ставало автоматично, когато сте отбелязали и платили за по-високата интернет скорост?


Промяната става автоматично. Това го правих Февруари месец. Не съм се свързвал с никого.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Благодаря за отговора, току що се връщам от офис на Булсата и една госпожа беше много любезна да ми обясни, че нямало да стане за 100Mbps ако нямам оптика и че не ставало по лана, през 2015г бях дал заявка за оптика до нас, но чак днес разбрах че ми е било отказано, каза ми пак да дам заявка като ми даде и номера на заявката и да чакам дали ще има възможност, имаме изградена оптика в мазето ни от Булсата, проблема е било да има свободни канали както каза госпожата, дано има възможност, тогава направо ще се мятам на 200Mbps и ще си взема допълнително да си имам и фюжън Iptv, дано да стане....


06 Юни 2017 19:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
Привет колеги, случайно някой от вас би ли могъл да каже поне ориентировъчно, кога ще закупят Була, съответното оборудване за да има свободни оптични влакна за Младост 4, лан мрежата която ползвам е на бившата фирма "КОЕЛ" за съжаление ме информираха че няма техническа възможност по мед да ми доставят 100 мегабита, може само при оптиката, имате ли каквото и да е инфо по въпроса?


05 Юли 2017 22:27
Профил

Регистриран на: 02 Яну 2013 14:04
Мнения: 127
Местоположение: Пловдив
Отговори с цитат
Те ли са единствената ти алтернатива ?


05 Юли 2017 22:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
progressive написа:
Те ли са единствената ти алтернатива ?


Дългогодишен техен клиент съм, като цяло през годините съм доволен от тях, а и сега покрай новия им спътник се очаква значително да си подобрят услугите си като по-качествена предлагана телевизия, отделно че за всеки следващ месец, мога да си избирам кой от допълнителните платени канали да гледам или деактивирам, все неща които никой друг оператор не предлага, а и съм на безсрочен договор и изобщо имам по-голяма свобода като цяло, знам че има изграден оптичен кабел при нас, но не е и свободни оптични влакна за включването им, та затова питам дали има някой каквото и да е инфо, кога може да се очаква да има свободни оптични влакна към нашия блок в Младост 4?


06 Юли 2017 07:18
Профил

Регистриран на: 10 Ное 2015 10:30
Мнения: 75
Отговори с цитат
При Булсат никога не се знае кога. На мен 2 години ми казваха, че очакват да пуснат оптиката "тази година", но така и не дочаках. Пуснах си от оранжевите на същата цена, пък ако Булсат се наканят евентуално някога да пуснат и те, може и да се върна. А може и не, ако не си оправят IPTV-то откъм функция за гледане на минали предавания.


06 Юли 2017 09:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
Колеги, вярно ли е че според каката от офиса на Була, цената на оборудването за оптика т.е. да има повече свободни оптични влакна към съответните абонати, струвало половин милион и от там проблема да има оптика до дома в повечето големи квартали на София...


11 Юли 2017 08:28
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Павел Василев написа:
... струвало половин милион и от там проблема да има оптика до дома в повечето големи квартали на София...
"половин милион" какво? - лева, евро, долара, тугрици???


11 Юли 2017 14:05
Профил

Регистриран на: 17 Апр 2011 11:48
Мнения: 167
Местоположение: BENIWALID
Отговори с цитат
Павел Василев написа:
Колеги, вярно ли е че според каката от офиса на Була, цената на оборудването за оптика т.е. да има повече свободни оптични влакна към съответните абонати, струвало половин милион и от там проблема да има оптика до дома в повечето големи квартали на София...


Вчера минавах по Пазарджишките села(по работа) и в две от тях неим помня имената момчетата от булсатя опъваха оптични кабели,както и в гр.Стамболийски,та дали каките от офиса знаят за това незнам :D


11 Юли 2017 15:20
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 12 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®