Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 23:44



Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Сателит или Fusion при 4K смарт телевизор 
Автор Съобщение

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
ond1962 написа:
има един основен проблем - как да си вземеш Fusion. та те навсякъде казват - НЯМА.
"Фюжъни" без Wi-Fi има навсякъде, с лопата да ги ринеш. Дефицитни са и няма никъде "Фюжъни" с Wi-Fi и ZHD210 (крият ги, неизвестно защо).


28 Май 2017 19:33
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
Колеги, днес подкарах чрез сайта на булсатком - online live tv, логнах се и всички канали вървят безупречно и са с добро качество, единствено има проблем когато реша картината да изпълни целия екран, тогава се вижда само половината екран - хоризонтално разделен, долната половина е активна а горната черен екран, къде може да е проблема, телевизора ми е с най-новата операционна програма за 2017г. weBOS 3.5 ? Проблема го има само при въпросната online live bulsatcom?

При намален екран с менютата:

Изображение

При пълен екран, само долната половина:

Изображение


03 Юни 2017 21:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
Най-вероятно, не са направили, плеъра на сайта с HTML5 като хората. Браузъра на ТВто ти, не поддържа флаш и от там може би се гъне :)
И все пак, 360p на тоя телевизор, не си е работа, вземи си боксче


03 Юни 2017 21:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
XaMaB написа:
Най-вероятно, не са направили, плеъра на сайта с HTML5 като хората. Браузъра на ТВто ти, не поддържа флаш и от там може би се гъне :)
И все пак, 360p на тоя телевизор, не си е работа, вземи си боксче


Благодаря за разяснението, относно боксчето, ползваме само един телевизор, сателитната телевизия на Була и съответно само с един основен HD приемник, live tv ми трябва при лошо време като алтернатива на сателита, особено сега при пролетните бури, тогава почва да прекъсва сигнала и да спира напълно при по-голяма буря и дъжд, не знам доколко ще е оправдано да взема боксчето за да го ползвам само от време на време, вярно е че има повече HD канали, но нали покрай новия ни спътник, се очаква и по сателита да има повече HD канали..?, колко ли би ми струвало като такса ако реша да имам като допълнително втори приемник - боксчето?
:roll:


03 Юни 2017 23:31
Профил

Регистриран на: 10 Ное 2015 10:30
Мнения: 75
Отговори с цитат
Допълнителен приемник с абонаментен план на основния приемник 1.90 лева
http://bulsat.com/televizia.php


03 Юни 2017 23:37
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
jivkoj написа:
Допълнителен приемник с абонаментен план на основния приемник 1.90 лева
http://bulsat.com/televizia.php


Благодаря за линка, има ли разлика при приемниците между: 1. Допълнителен приемник с абонаментен план на
основния приемник 1.90 лева.

и между:

Такса за включване на
допълнителен HD IPTV Box 6.00 лева?

Има ли разлика между приемниците и двата ли са HD?


03 Юни 2017 23:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Павел Василев написа:
... не знам доколко ще е оправдано да взема боксчето , ... колко ли би ми струвало като такса
:roll:

vanderel написа:
Вземи си Фюжън като допълнителен на НД-то. Таксата му е 1,90 лв/м

vanderel написа:
Фюжън бокс. 1,90 лв/м.


jivkoj написа:
Допълнителен приемник с абонаментен план 1.90 лева
Хайде още веднъж :( месечната такса е 1,90 лв. Такса включване на ИПТВ Фюжън бокс е 9 лв. / 6 + 3-монтаж / :!:


04 Юни 2017 10:25
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
vanderel написа:
Павел Василев написа:
... не знам доколко ще е оправдано да взема боксчето , ... колко ли би ми струвало като такса
:roll:

vanderel написа:
Вземи си Фюжън като допълнителен на НД-то. Таксата му е 1,90 лв/м

vanderel написа:
Фюжън бокс. 1,90 лв/м.


jivkoj написа:
Допълнителен приемник с абонаментен план 1.90 лева
Хайде още веднъж :( месечната такса е 1,90 лв. Такса включване на ИПТВ Фюжън бокс е 9 лв. / 6 + 3-монтаж / :!:


Ясно, изясни ми се картинката, благодаря за пояснението :), разбрах че има два вида fusion приемници, с wi-fi и без, кое е по-добро като краен резултат?


04 Юни 2017 10:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Първо - цената по включването и т.н. и на двата модела е една и съща. Това че въобще има приемници без ВиФи по-скоро е гаф на умните в БСК. Тези с възможност за безжична връзка започват с аб.№ - 35.... , но ги няма :( В твоя случай - с един ТВ няма, да ти е проблем. Ще го свържеш с кабел. Поне портове на ТВ-то, колкото щеш !


04 Юни 2017 11:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
Павел Василев написа:
Колеги, днес подкарах чрез сайта на булсатком - online live tv, логнах се и всички канали вървят безупречно и са с добро качество, единствено има проблем когато реша картината да изпълни целия екран, тогава се вижда само половината екран - хоризонтално разделен, долната половина е активна а горната черен екран, къде може да е проблема, телевизора ми е с най-новата операционна програма за 2017г. weBOS 3.5 ? Проблема го има само при въпросната online live bulsatcom?

При намален екран с менютата:

От браузера е!Фюжъна е добро решение за резервен вариант.


04 Юни 2017 12:12
Профил

Регистриран на: 27 Окт 2009 14:41
Мнения: 17
Отговори с цитат
Моя
започва
с37
това
е
без
така
ли


05 Юни 2017 10:04
Профил

Регистриран на: 27 Окт 2009 14:41
Мнения: 17
Отговори с цитат
Извинявам
се
скапа
се
клавиатурата


05 Юни 2017 10:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Така е ! Нямаш ВиФи :(


05 Юни 2017 22:03
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
Така, по повод другата ми тема за интернета, току що се връщам от офис на Булсата и една госпожа беше много любезна да ми обясни, че нямало да стане да имам интернет на 100Mbps, ако нямам оптика и че не ставало по лан кабела, през 2015г бях дал заявка за оптика до нас, но чак днес две години по-късно разбрах че ми е било отказано, затова госпожата ми предложи и ми каза пак да подам заявка за оптика, като ми даде и номера на заявката и да чакам дали ще има възможност, имаме изградена оптика до мазето ни от Булсата, проблема е било да има свободни "канали" за "оптичните влакна" както каза госпожата..., дано да има възможност и свободен "канал", тогава направо ще се мятам на 200Mbps и ще дам заявка за допълнителен приемник фюжън Iptv, че госпожата ми каза също че техниците избягват да монтират iptv fusion ако нямаш оптика, дано да стане....


06 Юни 2017 19:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
Късмет си имал в офиса, къде я намери тази госпожа не знам, при нас ги слагат все някакви от селата на по 20-25 години, постоянно се пулят и се питат една друга "тва що ми излиза така??!?"


06 Юни 2017 19:26
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®