Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 11:30



Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Смяна на допълнителен SD с Fusion 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2009 22:10
Мнения: 25
Местоположение: София
Отговори с цитат
Колеги, да ви питам наясно ли сте дали може да стане размяна на допълнителен SD приемник с Fusion? Съответно колко ще ми струва?
Или пък ако не е възможно, то дали мога да поръчам да ми монтират един Fusion, след което да спра да плащам за допълнителния приемник, а само за основния HD и пакет за Fusion?
Питам защото в кухнята се обзаведох с нов телевизор вместо стария 14 инчов кинескоп и искам да гледам повече програми, връзката между STB приемника и телевизора да е с HDMI кабел и най-вече HD програмите са ми приоритет.
Предварително благодаря за отговорите!


21 Апр 2017 10:43
Профил

Регистриран на: 07 Окт 2012 10:53
Мнения: 113
Отговори с цитат
Ако имаш lan кабел от рутера до мястото където ще бъде fusion, отиваш в офис на фирмата даваш сат приемника и ти дават iptv. Аз така направих с 2 но и двата бяха HD 210. Обади им се и ги питай.


21 Апр 2017 10:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
9 лв е смяната ! След това оставяш тунера в кухнята, така и така имаш кабел от антената до там. А боксчето в хола, при рутера, тъй като много Фюжънчета нямат ВиФи.


21 Апр 2017 11:03
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2009 22:10
Мнения: 25
Местоположение: София
Отговори с цитат
А с колко ще ми се оскъпи месечната такса при евентуално ползване на ZHD 210 премиум пакет и Fusion /не знам кой пакет точно/?

vanderel написа:
9 лв е смяната ! След това оставяш тунера в кухнята, така и така имаш кабел от антената до там. А боксчето в хола, при рутера, тъй като много Фюжънчета нямат ВиФи.


21 Апр 2017 11:11
Профил

Регистриран на: 07 Окт 2012 10:53
Мнения: 113
Отговори с цитат
На мен пари за смяната не са ми вземали, двата ги смених по различно време. Само ми регистрираха новите на абонамента и това беше. Може би защото бяха ZHD210 ;) .


21 Апр 2017 13:13
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
14,80/Премиум/ + 1,90/доп.пр-к/ + 5,00/Фюжън пакет/ :!: До сега си бил на 14,80 + 2,20 .
При бъдещия ти план имаш една далавера, но ти сам ще я разбереш :D


21 Апр 2017 14:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2009 22:10
Мнения: 25
Местоположение: София
Отговори с цитат
Ходих до офиса на БСК. Каките казаха, че не могат да ми дадат приемник, а трябва със заявка да бъда посетен от екип. обясних че имам някаква обща техническа култура и свързването няма да ме затрудни, но те настояха, че това е работа за професионалисти :lol: :lol: :lol:
А аз нямам особено желание непознати лица да влизат в дома ми и да оглеждат къде какво има. Дали мога по някакъв начин да се договоря с екипа когато ми звъннат, просто да им дам отвън старата машинка, те да ми дадат новата и кой от къде е...?
Колега, сигурно тая далавера която сам ще разбера каква е, няма да е от приятните :)


21 Апр 2017 15:00
Профил

Регистриран на: 01 Сеп 2009 17:21
Мнения: 43
Отговори с цитат
camera написа:
Ходих до офиса на БСК. Каките казаха, че не могат да ми дадат приемник, а трябва със заявка да бъда посетен от екип. обясних че имам някаква обща техническа култура и свързването няма да ме затрудни, но те настояха, че това е работа за професионалисти :lol: :lol: :lol:
А аз нямам особено желание непознати лица да влизат в дома ми и да оглеждат къде какво има. Дали мога по някакъв начин да се договоря с екипа когато ми звъннат, просто да им дам отвън старата машинка, те да ми дадат новата и кой от къде е...?
Колега, сигурно тая далавера която сам ще разбера каква е, няма да е от приятните :)


Далаверата е че ще имаш 3 те филмови канала плюс спорт плюс хд само за 5 лева на месец , като имай на предвид че само за спорт + хд на хд приемниците е 4 лева + около още 6 или 7 лева за филмовите плюсчета. Можеш да смяташ вече сам и ще имаш още около стотина канала допълнително


21 Апр 2017 15:27
Профил

Регистриран на: 10 Ное 2015 10:30
Мнения: 75
Отговори с цитат
И аз исках сам да си сменя SD приемника с Фюжън, но ми отказаха. И най-вече, защото не ми се седи половин дан в работно време за да чакам техника да дойде. Но не искаха.
А иначе най-много време отнема писането на документите. Аз сам откачих стария приемник и си свързах новия. Работа за 2 минути. А човека пишеше, пишеше. И нещо бяха объркали в заявките, та уточняваха неща по телефона... Поне 15 минути.


21 Апр 2017 16:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
От къде да знаят те, кой колко е грамотен. Няма да ви провеждат изпит я :D Техниците задължително трябва да дойдат. Има и други причини, да не ги обсъждаме сега.
Колкото до размяната на вратата, едва ли ще стане. Техниците трябва да ви вземат двойния конвертор и да ви сложат единичен. Освен ако не сте го свалили и него и да ги размените и тях на вратата. Но вече влизаме в настройка на антена и т.н. Пък и протокола по размяната се пише по-удобно на маса :? В края на краищата - както се разберете ...

РР: Това което ти каза Пламен е така, но и двамата не го коментирайте повече тук ! Моля !


21 Апр 2017 19:57
Профил

Регистриран на: 26 Авг 2011 23:49
Мнения: 9
Отговори с цитат
Да попитам в тази тема,вярно ли е че за да си сменя допълнителен приемник за Fusion трябва и основния да е Fusion или пак нещо ме гъбосват в местния офис ?


23 Окт 2017 17:02
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
В някои райони явно все още не позволяват смесено оборудване. Обикновено и логично това става там където Була имат собствен интернет и се прави с цел толериране на ИПТВ-то. На друго място ще ти дадат допълнителен бокс и на всичкото отгоре неговата цена е 1,90 лв/м. За сравнение - доп. тунера е 2,30 лв/м. Т.е. - системата го приема, но рег. мениджъра така им е разпоредил !


23 Окт 2017 18:15
Профил

Регистриран на: 26 Авг 2011 23:49
Мнения: 9
Отговори с цитат
Да де,ама става въпрос за Поморие,а тук няма интернет на Булсат !


23 Окт 2017 18:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
В Бургас обаче има :wink: Не може пък чак за всички населени места да има отделни заповеди ! Опитай и в други офиси. Някъде зависи и от самата служителка - до колко и как е информирана !


Последна промяна vanderel на 24 Окт 2017 18:28, променена общо 1 път



23 Окт 2017 19:40
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Ванди във Булсатком имат ли вътрешна служебна поща ? Във билинг системата нямат ли нещо като мейл на който да получават вътрешна информация кое колко струва и кое може и как може ? Каква е тая простотия да ходят клиентите от офис на офис и от керемида на керемида за елементарни неща да питат ? А бензина,билета и времето как ще го компенсират от Булсатком при положение,че се налагат такива преходи ? Не е ли смешно и тъпо да се дигна от Ловеч до Плевен заради един бокс дето струва 40 лева и да похарча още 30 по пътя ? Принтери имат пък да вземат да си извадят един ценоразпис и да го лепнат на стената майка му стара.


24 Окт 2017 17:37
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®