Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 01:04



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Ограничени услуги в Харманли!? .. 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 19 Яну 2017 02:03
Мнения: 2
Местоположение: Харманли
Отговори с цитат
Не знам дали тук е мястото да го постна,но за съжаление си купих тв и лаптоп и тъй като вече старата десктоп машина не ме устройва реших да си пусна 100mbps x2 със телевизия (PREMIUM PACK) това нещо --> Изображение , и от офиса ми казват,че могат да ми предоставят само до 50mbps интернет с телевизия пак уж (premium pack) на цена с 2 лв по малко от обявената.. Та въпроса ми е ще мога ли да се възползвам от що годе добър интернет и телевизия? И какъв е проблема,че се предлага услугата,а в същия момент искаш да си я пуснеш,но не можеш..?!
Благодаря за отделеното внимание!


19 Яну 2017 03:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Интернета не е като сателитната телевизия - еднаква за цяла Европа, та да можем от различни населени места да даваме мнение. Интернета е различен за всеки град, дори за всеки квартал, ако и да е под шапката на една и съща фирма. Така че за Харманли най-верният отговор, може да го получите именно от офис на Була в Харманли .


19 Яну 2017 12:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 16 Мар 2010 15:54
Мнения: 67
Отговори с цитат
Цитат:
Така че за Харманли най-верният отговор, може да го получите именно от офис на Була


Kaжи ми, че това беше сарказъм?!?!ю :D :D :D


19 Яну 2017 17:55
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
За съжаление, подобна реплика отнасяща се за информираността на служителките по офисите на Була, може наистина да се приеме за сарказъм. Само да добавя за кой ли път - за това не са виновни момичетата :!: :D


19 Яну 2017 21:21
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Яну 2017 02:03
Мнения: 2
Местоположение: Харманли
Отговори с цитат
ALEXANDERR написа:
и от офиса ми казват,че могат да ми предоставят само до 50mbps интернет с телевизия пак уж (premium pack) на цена с 2 лв по малко от обявената.. Та въпроса ми е ще мога ли да се възползвам от що годе добър интернет и телевизия? И какъв е проблема,че се предлага услугата,а в същия момент искаш да си я пуснеш,но не можеш..?!
Благодаря за отделеното внимание!


Отговора им от офиса мисля,че бях ясен не могат да ми кажат причината... :lol: :lol:


28 Яну 2017 10:13
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Да, но някой по-компетентен предварително ги е информирал с какви възможности разполага мрежата в това населено място и определено сте попаднали на по-информирани и внимателни служители, отколкото в други офиси, където може и да сключите договор за скорост, която не може да ви бъде осигурена.


28 Яну 2017 13:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 16 Мар 2010 15:54
Мнения: 67
Отговори с цитат
Цитат:
в други офиси, където може и да сключите договор за скорост, която не може да ви бъде осигурена


Напълно вярно. Аз съм, или по-точно, бях един от тези които повярваха на служител в офис на Ментел. Никога не правете така. Проверете в съседите, или друг потребител в района и тогава подписвайте.


28 Яну 2017 18:27
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®