Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 03:44



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Проблем с интернета в Разлог 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06 Май 2013 20:18
Мнения: 3
Отговори с цитат
Здравейте. Много често почна да пада драстично скоростта на интернета, когато се развали времето. Визирам най - вече периодите, когато вали дъжд.
По принцип получавам 60/60 мбит, а вижте като започне да вали какво става с интернета ми:
Този проблем не е всеки път, но се случва сравнително често, когато време се влоши.
Имам и рутер, в момента съм без него, така че едва ли проблема е заради него. Не веднъж сме се оплаквали от този проблем, когато се развали времето и до колкото си спомням, ни бе казано, че понякога заради времето, рутера получава някакви смущавания и заради това спада драстично скоростта. Но ето, сега съм без него, а скоростта продължава да е сравнително ниска през целия ден...
http://www.speedtest.net/result/2766482302.png


11 Юни 2013 16:26
Профил

Регистриран на: 13 Сеп 2008 21:46
Мнения: 1
Отговори с цитат
От мене няма нито здравейте нито добър ден,защото ми е*а*те м***а с тоя нет!!!! ПОСТОЯННООО!!!!! НЕТА ВИ Е КАТО НА СТАРА БАБА......АКЪЛА . НЯМА ГО НИКАКЪВ А КАТО ДОЙДЕ го хваща алцхаймера!!!!! Постоянно прекъсва, а в ''най щастливия момент'' когато дойде не знае защо е дошъл и за какво е и ти къса нервите!!! 97-МА ГОДИНА по ''радиоточката'' имаше по добър нет от колкото във вашата ''ВИСОКОТЕХНОЛОГИЧНА'' компания предлагаща цифрови услуги от ''най последно поколение'' в 21-ви век!!

БЕЗОБРАЗИЕ,НАГЛОСТ, И СРАМОТА !!!!!! СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ ЧЕ ВИ ПЛАТА У ЖЪЛТИ СТОТИНКИ , с монети от по 1 стотинка, !!!

и да знаете ,че като ви псувам (а това е нон стоп) поздравявам всички жени до 9-то коляно от тая ''компания''.

Модератори,администратори и други такива ''-ратори'' моля отнесете КРЕЩЯЩОТО МИ КЛИЕНТСКО НЕДОВОЛСТВО, до съответното отговорно тяло в компанията ви , така ,че нещата да се оправят,защото аз не ви плащам със фалшиви пари за да ми доставяте ВИЕ фалшив интернет!!! Благодаря Ви за проявеното търпение да го изчетете , а ако направите и нещо по въпроса ще ви бъда оооооще по благодарен както и ако не ми изтриете ОСНОВАТЕЛНОТО КЛИЕНТСКО ОПЛАКВАНЕ!!


30 Юли 2014 14:08
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®