Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 14:21



Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
ИНТЕРНЕТ??? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 03 Апр 2012 18:01
Мнения: 3
Отговори с цитат
Здравейте.
Относно интернета.имам проблем и вече незнам към кого да се обърна.Скоро си закупих и рутер от ваш офис.няма и месец и се повреди казват ми,че неможе да се подмени?
вашите колеги от кол-центара ме посъветваха да се свържа с вас.моля за съдействие от ваша страна.


28 Апр 2012 13:07
Профил

Регистриран на: 03 Апр 2012 18:01
Мнения: 3
Отговори с цитат
Някой модератор ще вземе ли отношение най после.или да търся други начини.


02 Май 2012 22:51
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
какво отношение желаеш да вземем?
освен да ми изпратиш информация за контакт с теб на лични, за да се свържа и да ми обясниш какъв точно е проблема.


07 Май 2012 10:45
Профил

Регистриран на: 03 Апр 2012 18:01
Мнения: 3
Отговори с цитат
Благодаря за което.


07 Май 2012 18:47
Профил

Регистриран на: 07 Окт 2010 12:14
Мнения: 2
Отговори с цитат
Искам да попитам какви точно са параметрите за услугата в Ивайловград,защото доколкото виждам офертите на страницата ви нямат нищо общо с реалността в този град? Искам да питам първо за клиент,който няма срочен договор за телевизия и желае да си пусне интернет какви са условията и тарифите. Оптичен кабел ли се пуска довкъщи или лан? Подписва ли се срочен договор наново или не?
Бих желал отговорът да е тук,за да го виждат всички,най-лесно ми е да се свържа по телефона или в офиса да питам,аз искам да се знае от всички как стоят нещата


07 Сеп 2012 22:57
Профил

Регистриран на: 07 Окт 2010 12:14
Мнения: 2
Отговори с цитат
както и очаквах,няма отговор :lol:
страшни сте,никъде не може да прочете условията ви човек,ПЪЛНИТЕ УСЛОВИЯ!!! Страницата ви е УЖАСНА,почти толкова посна,колкото и форума


20 Сеп 2012 22:16
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
paralesa не ми харесва заядливия ти тон.
това е форум и никой не е длъжен да ти отговаря веднага на въпросите, колкото и важни да смяташ, че са те за теб.
следващото нещо което пропускаш е, че това не е раздела в който да задаваш въпроси по отношение на оферти и промоции.
след това, не е нормално да очакваш в момента в който влезеш в страницата на компанията, тя съвсем интуитивно да се сети да ти изкара нужната точно за теб информация.
ето ти общи условия http://www.bulsat.com/bulsat.com.doc/Obshti_Uslovia.pdf
ето ти информация за интернет услугата http://bulsat.com/internet.php
ето ти цени за телевизия и варианти за пакетна отстъпка ако ползваш две услуги едновременно от компанията
http://bulsat.com/prices.php
ако отидеш на каса можеш да си заплатиш комбинация от различни пакети услуги по твой избор.
услугите "телевизия" и "интернет", са две отделни услуги. те могат да бъдат ползвани по отделно или заедно но това не е задължително.
това което предлага компанията като интернет услуга е симетричен, неограничена като количество, ограничена по максимална скорост, свързаност към интернет пространството.
скоростите са реално достижими и споделени.
доставката се извършва по оптика до дома.
тъй като в много от градовете са закупени преносни среди, които са се оказали неадекватни за услугата която предлагаме, тези преносни среди се преработват и подменят с оптична.
оптичната среда е GPON
ако в населеното място където си ти, все още има медна или безжична преносна среда, то тя ще бъде подменена с оптична.
всичко което ти написах тук е писано многократно във форума, може да бъде получено като информация и в нашите офиси и на националните ни телефони.
ако желаеш да получиш отговор на въпроси които са специфични и не са обхванати от ЧЗВ (често задавани въпроси) или колежките по касите нямат нужните технически знания за да ти отговорят, можеш да зададеш официално въпросите си на support@bulsat.com (ако са технически) или sales@bulsat.com (ако са свързани с плащания)


27 Сеп 2012 11:52
Профил

Регистриран на: 03 Дек 2012 15:15
Мнения: 3
Отговори с цитат
Ще си позволя да изкажа потребителско мнение...
Относно рутерите на Tp-link модел wr740n наистина след v2 се оказаха доста кекави. Аз имах такъв рутер, но от първите версии за модела(със стария панел) и спокойно мога да кажа, че за цената си беше страхотен рутер! За жалост си замина след неуспешно слагане на openwrt :)

Колкото до критиките към услугите... имам силни съмнения, че са отправени от конкуренцията в малкия ни град :) Хората не вкарват оптиката директно в дома ви, а медията в най-лошия случай е на 2-3 стълба разстояние. Лично аз имам пуснат около 30м кабел до медията и откак е така съм нямал ядове. В момента се поддържат спокойно около 1.5МБ.


Тука вече едно въпросче към екипа...
Предвиждат ли се по-големи скорости за нашия град или това е капацитета на връзката която се доставя за града ни?


05 Дек 2012 23:30
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
всичко е въпрос на време.
многократно съм го казвал, сега пак го казвам. нужно е време за да бъде оправено всичко както трябва.
медия конверторите са временно положение и ще бъдат подменени с ПОН устройства.
кога ще стане това във Ивайловград, още не може да се каже.
ако не беше превидено да се слага ПОН в този град, нямаше въобще да стъпваме в него.
търпение му е м***а.


12 Дек 2012 17:58
Профил

Регистриран на: 03 Дек 2012 15:15
Мнения: 3
Отговори с цитат
:shock: града ни не беше виждал свясна оптика, а сега ще види и пон :shock: Жалко, че кабелите не минават под земята за да сме и ние като един нормален град, пък и да се избегнат някои усложнения с оптиката.

Хайде с пожелания за весела коледа и приятно изкарване на новогодишните празници от мен :)


24 Дек 2012 11:56
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 10 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®