Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 13:11



Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Доволен потребител. 
Автор Съобщение

Регистриран на: 05 Сеп 2011 15:11
Мнения: 1
Отговори с цитат
Ние сме един от малкото градове, в които Булсатком изградиха чисто нова оптична мрежа. Естествено няма как и услугата да не е страхотна. Вече 2 месеца съм техен абонат и нямам никакви забележки.

България:
Изображение
Изображение
Европа:
Изображение
Изображение
Изображение

Америка:
Изображение


15 Май 2012 15:29
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2007 22:25
Мнения: 52
Отговори с цитат
С нетърпение чакам и аз PОN-a :)

Voksi написа:
Ние сме един от малкото градове, в които Булсатком изградиха чисто нова оптична мрежа. Естествено няма как и услугата да не е страхотна. Вече 2 месеца съм техен абонат и нямам никакви забележки.

България:
Изображение
Изображение
Европа:
Изображение
Изображение
Изображение

Америка:
Изображение


02 Юни 2012 00:25
Профил ICQ

Регистриран на: 11 Юли 2012 16:20
Мнения: 3
Отговори с цитат
Ехе, какви скорости. Невероятни. Аз към Еском, като пусна теста до Вашингтон, изкарва 7 Mbps :lol:


21 Апр 2013 20:29
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Voksi написа:
Ние сме един от малкото градове, в които Булсатком изградиха чисто нова оптична мрежа.

Не мога да ви разбера аз вас, димитровградчаните! Единият доволен като слон, а другият (в съседния топик за Димитровград) пише че живее в центъра на града и все още няма прекаран интернет от Булсата.
gonewild написа:
Предлагат го тоя интернет от миналата година, а никъде няма. Живея в центъра, може ли такова нещо?


22 Апр 2013 09:14
Профил

Регистриран на: 28 Фев 2011 20:14
Мнения: 8
Отговори с цитат
какво не можеш да разбереш
като с интернет е само 1/4 от града,а се представя в сайта целия град,че е покрит


05 Май 2013 17:07
Профил

Регистриран на: 04 Май 2013 01:08
Мнения: 3
Отговори с цитат
Радвам се за теб! А ние по покрайнините на Д-град сме с извънземен интернет второ поколоние, разработен за следващия век!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Ами какво да кажа повече.
Е тъй ще е, честито на печелившите!
И браво!


10 Май 2013 11:56
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
а на оптика ли си?
това което виждам на пръв поглед е тестове правени със спиид тест, от скапана машина на която най-вероятно торент клиент извършва огромен трафик.
както даваш тези тестове, дай ни и описание на архитектурята на локалната си мрежа. също така и процесите които ти заемат мрежовия капацитет.
освен всички тези работи можеш да ми пратиш на лични, информация кой точно наш клиент си за да вземем отношение по въпроса.
многократно съм го казвал и пак ще го кажа.
спиидтеста неможе да ти покаже коректно каква всъщност ти е връзката.
когато колегите ме свързваха навремето, ми пуснаха да видя каква скорост показвал спиидтеста. аз има казах да го разкарат и хич де не ми го показват.
тези тестове не се съобразяват с всички фактори които оказват влияние върху максималната скорост която получава потребителя.
а в повечето случаи потребителя и идея си няма, че въобще има такива фактори.


10 Май 2013 13:08
Профил

Регистриран на: 04 Май 2013 01:08
Мнения: 3
Отговори с цитат
Първо: не не съм на оптика.
Второ: това достатъчно добра машина ли е за тебе?

OS Name Microsoft Windows 7 Ultimate
Version 6.1.7601 Service Pack 1 Build 7601
Other OS Description Not Available
OS Manufacturer Microsoft Corporation
System Name DAKO-X38
System Manufacturer Gigabyte Technology Co., Ltd.
System Model X38-DQ6
System Type x64-based PC
Processor Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 @ 2.83GHz, 2834 Mhz, 4 Core(s), 4 Logical Processor(s)
BIOS Version/Date Award Software International, Inc. F9I, 24.4.2009 г.
Installed Physical Memory (RAM) 4,00 GB
Total Physical Memory 4,00 GB
Total Virtual Memory 8,00 GB

Трето: изключени са всякакъв възможен трафик, преди да се направи теста!
Четвърто: спийдтеста доста добре показва каква ми е връзката.
Пето: Така наречения потребител от тебе, знае много точно за какво говори, защото той е участвал в изграждането на тая мрежа, а от написаното от теб, ще си позволя да ти дам един съвет, не подценявай, така наречения потребител, току виж се окаже, че знае мъничко повече!
Шесто: бившите колеги много добре знаят за какво става въпрос, и че от 4 месеца чакам да разрешат проблема, но до момента нищо, сигурно си имат друга работа, но това не променя факта, че интернета ми е пълна фъшкия, вече четири месеца! А те добре знаят какъв беше преди.
Седмо: нямам никакво намерение да злословя фирмата, а да имам сигурен и добър интернет, който в момента нямам, но на кой му пука, нали!
Осмо: работата ми в момента изисква получаване и изпращане на голямо по количество информация ( не торенти ) за което предполагам първо ще ти дойде на ума, за това съм се подсигурил и с друг доставчик и въпрос на време е с единия да се разделя или да си направя собствена мрежа, което също ми е минало през главата, но засега нямам време за това.
Девето: не виждам какво отношение може да вземеш, но пробвай няма лошо. Явно не са ти ясни как стават нещата тук, бавно и некачествено!

Ами това е, до скоро.


11 Май 2013 14:06
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
на кой му пука, не си ми пратил информация кой наш клиент си, за това няма и как да взема каквото и да било отношение.
между другото под "скапана машина" нямах предвид хардуерните характеристики на компютъра ти.
а автора на темата казва, че е доволен защото е на оптика.
ти ако ползваш услугата през нестабилна безжична връзка, нормално е да имаш за сега проблеми. сигурен съм, че и това ще се оправи когато му дойде времето.
до момента с теб никой не се е заяждал, за това е хубаво ти също да запазиш прилично поведение в тази секция. все още не си прекрачил границата на допустимото поведение, но се чувствай предупреден, защото много бързо се засилваш на там.
тъй като си позволяваш да даваш съвети и аз ще ти дам един. с блага дума, много повече се постига.
не си дорасъл още да осъзнаеш, че за едно изказване от типа на автора на темата, са се счупили от работа доста хора в тази компания, а ти им се изплюваш в лицата.
на кого му пука, като можеш по-добре, ей ти стълба удари се по-добре.


11 Май 2013 15:22
Профил

Регистриран на: 28 Фев 2011 20:14
Мнения: 8
Отговори с цитат
виждам,че сте вътрешни хора и вместо да спорите
защо не кажете кога ще продължи покриването на града с интернет
защото ми писна да ми звънят каките "дали искам нет",а дефакто да нямат никаква представа къде има и къде няма
като попиташ кога ще продължи покритието да седят и да вдигат рамене
ще се радвам един да отговори на този въпрос веднъж за винаги
и да уточня живея в центъра-почти до общината зад "чайка"2


11 Май 2013 16:20
Профил

Регистриран на: 04 Май 2013 01:08
Мнения: 3
Отговори с цитат
Оо, не търпим критики, малеееее, ами ако се беше обадил на бившите колеги, щеше да знаеш, кои съм, а между хората които са се счупили от работа съм и аз, а точно това направи фирмата с мен изплю ми се в лицето, но това не е темата на разговор, знам какъв интернет имах когато, аз го подържах, така, че не ми говори, кое е нормално и кое не! (не си дорасъл още да осъзнаеш) това няма да го коментирам, просто :lol: :lol: :lol: ! А с грубия език започваш ти.
(все още не си прекрачил границата на допустимото поведение, но се чувствай предупреден, защото много бързо се засилваш на там.), а с това можеш да плашиш баба си. За пореден път се сблъсквам с човек, който чува само това което му е угодно, ей за това нещата не вървят. И не отклонявай темата от същността, че инетрнета в момента ми е пална фъшкия! А това (System Name DAKO-X38) е достатъчно, за да разбереш кой потребител съм, само с едно обаждане до съответния регион, нали не мислиш, че ще си напиша тук данните за себе си, но явно така взимаш отношение по въпроса, със закани и...! Защо ли ми звучи познато, това!

pleomix - Тези блокове дори не са в проекта за изкопаване, така че подземно там няма да имаш скоро интернет, ако някой реши да пусне въздушно, може и да имаш, но това крие риск, ако от общината започнат да режат въздушните кабели.

Rishko - можеше да се позаинтересуваш малко и да отговориш на този човек, вместо да хвърляш закани към мен. Все пак живеем в демократична държава (или пък не) и всеки има право да изказва мнението си, но явно не сте дорасли за това!

ПС: Дай му власт на човека и му гледай сиира.


11 Май 2013 20:32
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Виждам още един човек, който не би трябвало да говори с простосмъртни.


11 Май 2013 22:11
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
за "тролско" поведение е забранен достъпа до форума, за една седмица, на потребителя na koi mu puka.
всъщност на кой му пука?
надявам се, че по време на наказанието ще разбере в какво се състои грешката му.
макар искрено да се съмнявам в това.
но на кой му пука?


допълване:

последвалите изказвания са изтрити поради липса на връзка с темата.
ще призова участниците в разговора да се придържат към темата или да си направят нова, в която да си обсъждат каквото са решили да обсъждат.


11 Май 2013 22:24
Профил

Регистриран на: 11 Юли 2009 23:11
Мнения: 3
Отговори с цитат
И аз да споделя клиента с бавния интернет май не живее в покрайнините на града а в някое село до града.Пуснато безжично както сам аз но за разлика от него аз имам гарантирани 14мв.
Имам и жилище в града в Простор и там имам нет 94мв. Сестра ми живее над Виенския салон и тя има 94мв. Но най му пука и кой да пита в офиса.


16 Май 2013 21:19
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
hari, добре си се ориентирал.
всъщност въпросния клиент до колкото аз разбирам е бивш служител, живеещ в добрич.
много бързо мога да разбера защо е бивш, но от това нямам полза. нито ще го публикувам във форума, нито на мен ми върши работа като информация.


17 Май 2013 12:34
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®