Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 13:55



Отговори на тема  [ 1034 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69  Следваща
Серия А само по ТВ Плюс окончателно сезони 2010 и 2011 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 23:50
Мнения: 33
Местоположение: Нека бирата бъде с вас!
Отговори с цитат
А защо пък се сърдите на БСК?


06 Сеп 2011 16:14
Профил

Регистриран на: 12 Яну 2011 14:50
Мнения: 40
Отговори с цитат
pgi, аз не се сърдя на БСК поради единствената причина, че Серия А не ме вълнува. Попитах Александър защо хора които следят Калчото и поради тази причина са на БСК трябва да се сърдят на Виваком и Сателайт, понеже БСК са решили да го спрат.


06 Сеп 2011 16:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 23:50
Мнения: 33
Местоположение: Нека бирата бъде с вас!
Отговори с цитат
Така де, само че просто не са преподписали договора, както и никоя друга телевизия не е.


06 Сеп 2011 16:38
Профил

Регистриран на: 06 Сеп 2011 17:45
Мнения: 3
Отговори с цитат
Дори не са си отворили стената в ФБ за да може човек да каже това което мисли за тях там страхливци.Тук може да пишете.
http://www.facebook.com/pages/TV-%D0%A2 ... 7532664040


06 Сеп 2011 18:03
Профил

Регистриран на: 06 Сеп 2011 17:45
Мнения: 3
Отговори с цитат
Alexander написа:
Всяка една медия, когато закупува дадено футболно първенство...водещо при нея е винаги възвращаемоста на инвестицията. Така, че оправдавам в случая Булсатком за решението им да не предават Калчото...все пак са закупили Примерата....защо не се подсърдвате на Вивакомите и Сателайтите ами ревете тука....Обърнете се към тях...на реклами много знаят, а нищо не предлагат на зрителите....та даже и цените са им по високи...............

Защото тука вече са го давали а и се бият в гърдите колко са велики.Доста по-лесно е да искаме те отново да го купят ами не Виваком или някоя друга ТВ.Факт е че Калчото е едно от най-гледаното първенство в България.Първенство с 5 та даже и повече равностойни отбора а не като Барса и Реал само в Примера.Факт е че Булсатком само ще загубят от спирането на Серия А.Това те ще го разберат съвсем скоро.


06 Сеп 2011 18:07
Профил

Регистриран на: 09 Мар 2007 22:05
Мнения: 39
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
И печелят (предават Примера) и губят (не предават Калчото), факт е че правят нещо....за разлика от другите :wink: От към спортни събития мисля, че не можем да се оплачем от Булсатком....виж за другите работи има какво да се каже :wink: като почнеш от информираност към клиентите и така нататък :wink:


06 Сеп 2011 20:14
Профил

Регистриран на: 12 Мар 2007 23:36
Мнения: 94
Отговори с цитат
Много сте интересни всички ревльовци тука. Това, че Булсат са купили калчото за 2 сезона да не би според вас да значи, че трябва да го предават завинаги, без значение дали финансовите параметри ги удволетворяват или не? Това е частна фирма, която преценя какво да купи или да не купи. Който не му отърва - айде, беш... Небето е голямо, оператори бол че дори и FTA алтернативи ще се намерят. Змей, като чета как върви тази тема май е за коша вече....


06 Сеп 2011 22:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
Да принципно е за коша ама на мене ми харесва вече имам 23 акаунта от нея на плантацията.


06 Сеп 2011 23:12
Профил

Регистриран на: 30 Сеп 2010 11:37
Мнения: 1
Отговори с цитат
За мен е странно да се дават футболните шампионати на Япония, Бразилия, Аржентина, Русия, а да не се дава Серия"А" на Италия.Вярно е , че финансовите параметри са в основата на закупуване правата, но пък така се печелят и клиенти. Знам много хора които станаха клиенти на Булсатком, само за да гледат Калчото.
Убеден съм, че правят грешка отказвайки даването на Серия"А".В България има много фенове на футболни страни като Англия, Испания,Италия и Германия.Нека се направи статистика кои шампионати са гледани най-много и да се закупят пакетите на първите 3 да речем. А не да дават както казах,руски, латиноамерикански шампионати. Които също съм убеден, че не се радват на по-голяма популярност в България от Серия"А".
Защо не го направят както е в Дигитал+,Канал+? Там има кодирани/платени/ футболни срещи. Който иска да гледа даден мач си плаща, и го гледа без проблем. Но Не се отказват шампионатите на Великата 4-ка/Италия, Англия,Испания и Германия. Има време да премислят позицията си шефовете на Булсатком и да ни зарадват както го прави Берлускони в последния момент с хубава новина.


08 Сеп 2011 13:48
Профил
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2009 11:41
Мнения: 111
Местоположение: България
Отговори с цитат
Аз съм пуснал темата преди 2 години и промних заглавието за да няма грешки !!! 2012 няма да гледаме явно :(


08 Сеп 2011 14:57
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 22:26
Мнения: 3
Отговори с цитат
zmei,

едно бързо въпросче. Тук си за да изпълняваш някакви задължения или да парадираш колко си велик?


08 Сеп 2011 20:49
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Мар 2007 21:57
Мнения: 55
Местоположение: Бургас - Valencia - Athenes
Отговори с цитат
А ти само за да обидиш модератора ли се записа във темата?


08 Сеп 2011 21:03
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 22:26
Мнения: 3
Отговори с цитат
Да обидя? Това, че задавам въпрос обида ли е? Или във великия форум на великия Булсатком не може да се задават въпроси? Особено неудобни? На друго място виждал ли си модератора да пише "Аре, още некой за бан?" и да се хвали колко бана бил сложил? Аз съм виждал само в някакви пикливи форумчета. Фирмата БСК такава ли е? Аз не я имам за такава. А ти?
Тук не бях влизал отдавна (което отговаря на въпроса ти дали само за това съм влязал. Не.), но всичко си е по старо му. Едни и същи човечета го играят адвокати на БСК, без да си дават сметка какъе е процента на абонатите, които са такива само заради спорта.
Ето поради тия причини си казах мнението.


08 Сеп 2011 21:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
Нищо не парадирам просто приканвам да се спазват правилата. Все пак тука са на мач че да писуват наред.


08 Сеп 2011 22:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 22:26
Мнения: 3
Отговори с цитат
"Да принципно е за коша ама на мене ми харесва вече имам 23 акаунта от нея на плантацията."

От изказвания като това по-скоро личи, че си доволен от неспазването на правилата. Това ми е страно. Иначе благодаря за отговора.


08 Сеп 2011 22:58
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1034 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®