Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 10:44



Отговори на тема  [ 1034 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 69  Следваща
Серия А само по ТВ Плюс окончателно сезони 2010 и 2011 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 10 Мар 2007 21:57
Мнения: 55
Местоположение: Бургас - Valencia - Athenes
Отговори с цитат
Не бъди толкова сигурен че са малко феновете на испанския футбол. Нека си оправят тв правата в Италия и тогава Булсатком ще ги пусне. Ако ли не, то поне ТВ7 да ги купят (както беше в началото)


02 Сеп 2011 13:13
Профил ICQ

Регистриран на: 15 Сеп 2009 08:26
Мнения: 12
Отговори с цитат
Никъде не съм споменал, че феновете на испанския футбол са малко. Казвам, че калчото в ефира на булсата е пренебрегвано значително за сметка на Премиера Дивизион и други спортни събития, а на всичкото отгоре не се знае дали тази година ще бъде излъчвано!


02 Сеп 2011 13:22
Профил

Регистриран на: 10 Яну 2010 15:29
Мнения: 4
Отговори с цитат
Абсолютно съм съгласен с всички фенове, които тънат в неяснота относно предаване на Калчото. Убеден съм, че гледаемостта на Булсат ще е в пъти повече, ако си предават Серия А и изрежат няколко тенис турнира и Мото някви си..
И без това не съм подновявал договора мога да се откажа когато си искам.
Господа от Булсат като искате да сте актуални и държите на спортните събития и се представяте за Номер 1 в ефира постарайте се да сте действително такива.
И още нещо, нормално е като има гореща дискусия по даден въпрос да вземете отношение, никой нямаше да се разсърди ако още началото на август бяхте съобщили, че Серия А няма да се изличива по Булсат!!


02 Сеп 2011 13:55
Профил

Регистриран на: 22 Авг 2011 12:32
Мнения: 20
Отговори с цитат
Ако нещата опират до пари - добре, но ако просто са решили да пренебрегнат феновете на Калчото - много некоректно от тяхна страна. Какво излиза - ние плащаме, за да може да се излъчва безпроблемно Примера Дивизион, и то не 4, айде 5, ами цели 9 мача (дефакто пълна програма за всеки отделен кръг). И кому е нужно това, не вярвам който и да е фен да предпочита да гледа мач на опашкарите от Испания, вместо миланското дерби или който и да е друг италиански двубой с участието на Милан, Интер, Ювентус, Рома или Лацио. Аз не бих гледала Каляри-Ливорно (примерно), не вярвам и феновете на испанския футбол да са толкова пристрастени, че да не са съгласни част от ефирното време на ТV+ и Film+ да се заеме от по-интересните мачове в Калчото.


02 Сеп 2011 14:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 27 Ное 2008 02:10
Мнения: 9
Отговори с цитат
EnchoNinov написа:
За справка, от кое първенство се интересуват повече феновете у нас (зрителите на Булсат), може само да проверите броя на коментарите в темата на Примера и тези тук :)

Броя на коментарите не е пряко свързан с интереса към първенството. Просто няма нищо важно за коментиране.


02 Сеп 2011 14:50
Профил
Аватар

Регистриран на: 27 Ное 2008 02:10
Мнения: 9
Отговори с цитат
did написа:
...не вярвам и феновете на испанския футбол да са толкова пристрастени, че да не са съгласни част от ефирното време на ТV+ и Film+ да се заеме от по-интересните мачове в Калчото.

Взимайте колкото ви трябва :mrgreen:
Така или иначе тази година се очертава доста безинтересна между ЕЛ Класико.


02 Сеп 2011 14:53
Профил

Регистриран на: 09 Мар 2007 15:58
Мнения: 21
Отговори с цитат
мястото на серия А е някъде в Хоби тв и Хоби тв ХД, има доста повторения на рибарски изпълнения и други глупости,
по два мача в събота и неделя нищо няма да стане с програмната схема на канала, все пак футбола е Хоби нали?


02 Сеп 2011 16:18
Профил

Регистриран на: 08 Яну 2011 17:04
Мнения: 56
Местоположение: Генерал Тошево (Добрич)
Отговори с цитат
За Хоби Тв сме говорили много да предават Калчото ама нестава :wink:


02 Сеп 2011 16:39
Профил

Регистриран на: 09 Мар 2007 15:58
Мнения: 21
Отговори с цитат
то става, ама някой не иска.....


02 Сеп 2011 17:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Мар 2007 21:57
Мнения: 55
Местоположение: Бургас - Valencia - Athenes
Отговори с цитат
johnny333 написа:
Vivacom мисля , че имат Al jazira и ако тея мошеници Булсат не пуснат Серия А направо да късам договора мама им мафиотска боклуци долни
Ами тогава какво правиш тука? Отивай при ония телефонисти. Ама ако се надяваш там да гледаш футбол - много се лъжеш. Внимавай с острия език :evil:


02 Сеп 2011 18:29
Профил ICQ

Регистриран на: 02 Сеп 2011 23:40
Мнения: 2
Отговори с цитат
Аз съм фен на Милан и на италианското Калчо и мога да потвърдя, че феновете на това първенство са може би повече дори от тези на Премиершип. Оправдание от сорта на "липсва зрителски интерес" е не просто смехотворно - жалко е. Ако няма да излъчват(е) Серия А, кажете защо. Вие губите много повече от феновете на Милан, Интер, Ювентус, Рома и Лацио. Ние ще си запълним празнината с интернет, а вие изгубените потребители няма да ги наваксате. Имах уважение към вас, към екипа, който отговаря за Серия А и който навярно няма нищо общо със случващото се, но съм на път напълно да го изгубя. Пародията Примера Дивисион бе разкрита от самите треньори на отборите, които Реал и Барса тупат с по 5-0 всяка седмица, ама явно на вас ще ви отнеме време, за да го разберете. Вместо да излъчвате първенство, в което конкуренцията ще е убийствена, вие предпочитате тренировките на Реал и Барса. Какво да се прави, каквато държавата, такава и телевизията. Умствено недоразвита. Успех с "общите" предавания - ще пожънете голям успех от великата идея да гледаме едновременно баскетбол и футбол на малки екранчета.


03 Сеп 2011 00:04
Профил

Регистриран на: 22 Ное 2009 20:48
Мнения: 84
Отговори с цитат
[/quote]Ами тогава какво правиш тука? Отивай при ония телефонисти. Ама ако се надяваш там да гледаш футбол - много се лъжеш. Внимавай с острия език :evil:[/quote]
Защо да внимава ? Те трябва да внимават с отношението си към абонатите! Писна ни ! Чакаме един шибан отговор и няма кой да го даде ! шибаняци ...


03 Сеп 2011 00:50
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 20:11
Мнения: 74
Отговори с цитат
И какво точно искаш да ти отговорят, като дори и в Италия нищо не се знае?
Всичко ще стане ясно ден преди началото. ;)

johnny333 написа:
Vivacom мисля , че имат Al jazira и ако тея мошеници Булсат не пуснат Серия А направо да късам договора мама им мафиотска боклуци долни

Ламер! По-голям виц не бях срещал напоследък, въобще наясно ли си каква алджазира предават от бибакома? :lol:


03 Сеп 2011 01:02
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
Вече той не търси отговор а се шиба на плантацията. Отговор имаше малко по нагоре в темата. За всички който са готови да споменават в темата близки роднини има промоция от 2 седмици до месец на плантацията. :D


03 Сеп 2011 01:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 20:11
Мнения: 74
Отговори с цитат
Мани, хората тотално изтрещяха, я вземи да добавиш една емотикона "чукче" и да ги почвам, че дълго не бях се вясвал в тоя форум, явно има много нови пациенти. :mrgreen:


03 Сеп 2011 01:11
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1034 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 69  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®