Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 11:20



Отговори на тема  [ 514 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 35  Следваща
MAX Sport 4 идва! 
Автор Съобщение

Регистриран на: 13 Авг 2011 12:06
Мнения: 24
Отговори с цитат
Не съм чел цялата тема, ама да питам: Макс Спорт 4 дойде ли?


09 Фев 2019 13:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
sky2 написа:
Не съм чел цялата тема, ама да питам: Макс Спорт 4 дойде ли?

Дошъл е, ама не при БСК.


09 Фев 2019 13:16
Профил WWW

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
за тези които твърдяха че МАКС 4 е излишен

Макс Спорт 1 20:30 Тенис: ATP 500 Ротердам, на живо
22:30 Тенис: ATP 500 Ротердам, на живо

Макс Спорт 2 22:00 Футбол: Шампионска лига, Рома - Порто, на живо

Макс Спорт 3 22:00 Футбол: Шампионска лига, Манчестър Юнайтед - Пари Сен Жермен, на живо

Макс Спорт 4 23:15 Футбол: Копа Либертадорес, Атлетико Минейро - Данубио, на живо


11 Фев 2019 22:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Засега излиза, че опасенията ни са били напразни :D Или по-точно А1 проявяват коректност спрямо най-добрия си партньор.
Браво и на двата оператора :!:


11 Фев 2019 23:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:27
Мнения: 150
Отговори с цитат
vanderel написа:
Засега излиза, че опасенията ни са били напразни :D Или по-точно А1 проявяват коректност спрямо най-добрия си партньор.
Браво и на двата оператора :!:


Какво имаш предвид? Заради мачовете от ШЛ, че не са сложили и по 4-ят канал ли? :)


12 Фев 2019 22:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Точно това имам в предвид. При това положение статуквото, което е в момента се запазва. Важното е на 4-ката да няма ШЛ и Италия. Без останалото можем.
Покрай ЛаЛига А1 са разбрали, че от Була могат да имат само полза, като най-големият им събирач на такси за пакета Макс.
Опасенията ни от коварство от страна на А1, отпадат за сега !
На това му се вика - и вълкът сит, и агнето цяло !

Новинарските сайтове могат да напишат, че бунта на абонатите във форума на БСК приключи :D

Абонатите на БСК, поздравяват ръководствата на БСК и това на А1 за сътрудничеството им !!!

Въпросът за качеството на каналите, обаче остава !


13 Фев 2019 00:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:27
Мнения: 150
Отговори с цитат
Ако има някакво разместване или да кажем пускане на мач по 4-ят им канал, то това ще е от другият сезон, когато ще има повече мачове в един ден.
Сега ако го направят ще си проличи за какво го правят, но другият сезон като има по 5-6 мача в един ден спокойно може да сложат някой мач там. :)


13 Фев 2019 00:24
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Тук е ред на втората поговорка - за приятелството и сиренето :D Това че А1 ще се развиват и няма до безкрай да се съобразяват с Була , е ясно :?
Ситуацията в момента може да се разглежда единствено като глътка въздух за БСК. Нищо повече.
Проблемите на Була остават :(


13 Фев 2019 01:02
Профил

Регистриран на: 17 Юни 2009 20:36
Мнения: 23
Отговори с цитат
vanderel написа:
Точно това имам в предвид. При това положение статуквото, което е в момента се запазва. Важното е на 4-ката да няма ШЛ и Италия. Без останалото можем.
Покрай ЛаЛига А1 са разбрали, че от Була могат да имат само полза, като най-големият им събирач на такси за пакета Макс.
Опасенията ни от коварство от страна на А1, отпадат за сега !
На това му се вика - и вълкът сит, и агнето цяло !

Новинарските сайтове могат да напишат, че бунта на абонатите във форума на БСК приключи :D

Абонатите на БСК, поздравяват ръководствата на БСК и това на А1 за сътрудничеството им !!!

Въпросът за качеството на каналите, обаче остава !

Колега,ти без какво можеш и със какво можеш,е лично твое мнение и няма връзка с останалите абонати,които искат нещо друго което върви по 4-ката.Те ни лишават от почти всички мачове от испанското и още куп друг спорт и ти ги поздравяваш за това.И никакъв бунт не е приключил докато не пуснат Макс4.Нищо лично,но хората масово са недоволни,а ти ги хвалиш,че и поздравяваш.


13 Фев 2019 01:14
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
angelsat написа:
vanderel написа:
Точно това имам в предвид. При това положение статуквото, което е в момента се запазва. Важното е на 4-ката да няма ШЛ и Италия. Без останалото можем.
Покрай ЛаЛига А1 са разбрали, че от Була могат да имат само полза, като най-големият им събирач на такси за пакета Макс.
Опасенията ни от коварство от страна на А1, отпадат за сега !
На това му се вика - и вълкът сит, и агнето цяло !

Новинарските сайтове могат да напишат, че бунта на абонатите във форума на БСК приключи :D

Абонатите на БСК, поздравяват ръководствата на БСК и това на А1 за сътрудничеството им !!!

Въпросът за качеството на каналите, обаче остава !

Колега,ти без какво можеш и със какво можеш,е лично твое мнение и няма връзка с останалите абонати,които искат нещо друго което върви по 4-ката.Те ни лишават от почти всички мачове от испанското и още куп друг спорт и ти ги поздравяваш за това.И никакъв бунт не е приключил докато не пуснат Макс4.Нищо лично,но хората масово са недоволни,а ти ги хвалиш,че и поздравяваш.



сега ще ти обясни как той им е най-големия критик :D


13 Фев 2019 01:51
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
Еми човека явно е от тези, които са се бетонирали за булсата (знаеш там - страх от договори, ала-бала) и от 10 кладенци вода носи във всеки пост. Поне помага на другите такива с настройки и т.н.
Хвала... на такъви... абонати :)


13 Фев 2019 11:28
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Аз контактувам с около 200 абоната на БСК. През лятото с над 250/при мен си плащат/. Затова мисля че мнението ми е обективно. Или да го кажа по друг начин - мнение на болшинството. Познавам много абонати фенове на италианския и испанския футбол. Естествено и на ШЛ. Но не познавам такива на Либертадорес напр. Не че няма, но %-та фенове на другите първенства и на другите спортове е доста по-малък. Всички искат да гледат Григор и Кубрат, но далеч не всички гледат атп-тата и боксовите гала вечери. В този смисъл казвам че, ако по 4-ката няма Италия и ШЛ, Була ще могат да просъществуват за в момента. Спорт+ предава по 4-5 мача от Испания. Колко са тези дето ще искат още. Ще има, но са малко. И такива да напуснат Була, няма да му навредят. В пакета Макс не влиза четворката, но и не струва 5 лв. Само при БСК пакета е без Макс4 и струва 4 лв. Феновете на Испания трябва да доплатят 1,80 за канал Спорт+. Какво по-нормално от това БСК да искат да защитят канала си - Спорт+.
Ясно е че много от тук влизащите биха искали ШЛ да върви по 4-ката и сега да злобеят против Була, но за сега този им мерак се отлага ! :(

И винаги завършвам с това, че глътката въздух, която А1 отпуска в момента на БСК, като фирми партньори за ЛаЛига, не решава въпроса с останалите проблеми на Була.

РР: Изречението по-горе за злобата от вече не абонати на БСК е против разбиранията ми и не трябваше да го казвам, но го казах. Със сигурност не визирам последните двама които ми направиха забележка - Ангелсат и Червени шампиони, защото тях ги разбирам.


Последна промяна vanderel на 13 Фев 2019 13:53, променена общо 2 пъти



13 Фев 2019 12:29
Профил

Регистриран на: 17 Юни 2009 20:36
Мнения: 23
Отговори с цитат
redchampions написа:
Еми човека явно е от тези, които са се бетонирали за булсата (знаеш там - страх от договори, ала-бала) и от 10 кладенци вода носи във всеки пост. Поне помага на другите такива с настройки и т.н.
Хвала... на такъви... абонати :)

За помагането,браво и от мен,но да кажеш,че 250 абоната са болшинство,на фона на 300хиляди,не ги знам точно,може и повече да са,е меко казано смешно.Въпроса беше принципен,но явно има някаква договорка между двата оператора,която ние няма как да знаем и в това колегата да е прав.Но аз не ги оправдавам за това,а за качеството да не говорим,всички виждат какво е.Всички искаме поне малко развитие към по добро,а не обратното както е в момента.


13 Фев 2019 13:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Ачо, при социологическите проучвания как е ? Взема се мнението на малко, но различни хора и се прави заключение за огромен брой хора.

Естествено, че по-младите и по-интелигентните, са по-взискателни по отношение на ТВ. А за тези като вас и като мен които влизат по такива форуми, да не говорим ! Нормално е влизащите във форума абонати на БСК, да искат всичко което върви в България. Не е нормално вече напуснали абонати да злобеят в този форум. Нормално е напусналите Була да псуват фирмата, но във форумите на вече новите си оператори.

Аз да не мислите че не искам да го има този канал 4 ? Гледам всички спортове без ски скокове и то осторожно :D До преди малко пък ми се жалваха две жени за БСТВ.
Бъдете сигурни и в нещо друго - шефовете на БСК много добре знаят и отлично разбират, че огромен брой хора искат и НВО, и Макс4, и БСТВ, и канали в HD ...
За сега обаче това е положението :( Избегна се огромен проблем, но само за в момента. А1 ще се развиват и няма да безкрай да правят реверанси на партньорите си. Була трябва да се вземат в ръце, защото посоката в която вървят сега е надолу :?


13 Фев 2019 13:48
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
angelsat написа:
За помагането,браво и от мен,но да кажеш,че 250 абоната са болшинство,на фона на 300хиляди,не ги знам точно,може и повече да са,е меко казано смешно.
Смешен си ти колега. Как може да не знаеш какво е това "РЕПРЕЗЕНТАТИВНА ИЗВАДКА" ??? Тия от социологическите агенции да не си мислиш, че се допитват до всички избиратели, когато прогнозират изборните резултати. Достатъчно е при събирането на таксите vanderel да разбере желанията и мненията на 50 бабички, на 50 младежа, на 50 от средната възраст, на 50 такива, на 50 онакива и ето ти "репрезентативна извадка" от 250 човека, (не са 15, не са и 20 човека).


13 Фев 2019 16:55
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 514 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 35  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®