Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 23 Апр 2024 12:10



Отговори на тема  [ 514 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  Следваща
MAX Sport 4 идва! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
От гледна точка на абоната, може би имаш право. Но първо Спорт+ е създаден доста преди Максовете - защо тогава той да спира ??? И второ - БСК е абсолютен правоимащ за ЛаЛига и като такъв е нормално да излъчват спорта на техен си канал ! Освен партньорството на А1 с БСК за ЛаЛига, като добавим и това че Була е най-добрият им събирач на такси за Максовете, ако и да са само три, се стига до въпросната формула. Според която А1 явно трябва да не пуска по четворката предавания с голям обществен интерес, като в случая от тези дни - с волейбола !


30 Юни 2019 19:13
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
Стига си ги защитавал тези от БСК... Изобщо осъзнаваш ли, какви небивалици пишеш???
Плащаш пакет, който е от 4 канала, но БСК ти дават само 3 и ти го оправдаваш с това че БСК си имали техен канал...

Само, че техния канал изобщо не препокрива това на Макс Спорт 4...
Да не говорим, че останалите които плащат Макс Спорт и Диема Спорт ги получават в HD.
При БСК щото не можели, е като, не можете ще живуркате докато можете и това е.... престани с това безкрайно оправдаване на
ОЧЕВАДНОТО издевателство над абонатите си...

БСК, като искат да си запазят канала, да го напълнят със съдържание, ако не могат да го закриват.
Щото в момента те събират веднъж такса от Макс Спорт и веднъж от Спорт+ това което Макс Спорт излъчват напълно покрива съдържанието на Спорт+, а обратния вариант го няма.

И ти обясняваш, че е нормално да не пуснат Макс Спорт 4 щото да си защитят канала... като това е нормално от БСК да свалят с 2лв таксата за Макс Спорт пакета.

WTF??? Това ли е свободния пазар???


30 Юни 2019 23:10
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Има ли здавомислещ човек, който да не иска всички бг канали да са в листата му и то с добро качество. Не защитавам никого, и стотици пъти съм казвал тук, че БСК трябва да влязат в учебниците по икономика, като пример за некадърно управление и пр. Едва ли някой ги е критикувал повече от мен. Затова имам толкова банове, че си нямате на идея, вкл. и перманентни. Но това не ми пречи да констатирам и да споделям наблюденията си. В офисите на БСК няма напрежение около този канал. Многото хора, които лично познавам отдавна го забравиха. И това е поради ФАКТА, че ШЛ и актуални събития като волейбола днес не се излъчват там. Има ли някой който още не го е разбрал, че ако А1 искат да ударят Була ще напускат всичко рейтингово на МАКС4 . ЗАЩО НЕ ГО ПРАВЯТ :?: Ами защото имат полза от БСК ... Това пък съответно е вода в закъсалата воденица на Була и те за в момента си кретат ... Това е моето мнение. Не се обръщайте персонално към мен, а СПОДЕЛЯЙТЕ ВАШИТЕ МНЕНИЯ. 10 човека като си кажем мненията, хората ще пресеят каквото ги интересува. А не 10 човека да се плюем един друг ...
Ето напр. да излезе някой и да каже, че А1 са толкова прости, и да се опита да им даде акъл на тях :D, нищо че ще е във форума на Була :D


01 Юли 2019 00:27
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
Дреме ми за А1... когато тръгнаха да правят сателитна ТВ онзи некадърник Златко го бяха сложили... леле боже... те с такива кадри никога няма да стигнат услугата на Виваком на сателит.

На БСК са им останали само онези, които "са си свикнали на БСК", само че тези намаляват постоянно.
Офисите на БСК намаляват, та те са обречени... спасението е нов собственик и наливането на свежи пари.
За чии им е сателита??? Или печелят толкова много от сърбите, че всичко е ОК...

Пакета е 4 канала в HD, а БСК искат същите пари, но за 3 канала от пакета и то в SD.

То и тези свикналите в даден момент и те ще се осъзнаят. От доста години в БГ не се продават CRT ТВ-та, а за останалите си трябва и качество.


01 Юли 2019 00:55
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Вандерел стига с тая мантра булсата е най-големия събирач на такси. Ми хубаво ако була фалира тези абонати ще се пръснат по а1, вива и т.н и те пак ще си плащат за Мах. Дали през була дали през вива , а1 ше си събере таксите.
Другата ти мантра - ми те була си имат собствен канал и за това не пускат макс 4. Нека го пуснат и нека хората сами да си преценят кое искат да плащат мах или спорт + нали е демокрация свободен пазар. А те ти казват или плащай спорт+ или няма да гледаш Ла Лига. И това при положение, че си платил вече 6лв за Ла Лига.


01 Юли 2019 10:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
vhr, това вече е друго нещо. Прекрасно мнение - без нападки към друго мислещи, без определения и пр. Това го пиша, за да видят всички, че може да се изразяват мнения без преди това задължително да се напада преждеговорищия !!! От години се опитвам да въвеждам такава култура в този форум ! Поздрави на всички !!!


01 Юли 2019 10:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Тамън поздравя един и друг се обръща пак персонално към мен. Насила ме карате да им ставам адвокат, на тези дето ми иде да ги разпердушиня. Аз казвам че БСК са официален правоимащ на ЛаЛига и като такъв е нормално да си събират по някакъв начин парите за тези права. И докато не е фалирал, е добър партньор на А1. Какво не е ясно и не е така ? А1 от своя страна се държи коректно с партньора си БСК, като не ги притиска с атрактивни предавания по Макс4. Абонатите на Була ще минат и без Банята :wink: и там каквото още е ... Пък който не може без Баня, А1 го чака да го окъпе едно хубаво :D :D
Никой няма полза от това Була да фалира. А най-много от това няма да имат полза абонатите на А1 :wink: Съвсем скоро ще се вземат генерални решения в тази фирма ! Дано да са от полза за всички !


01 Юли 2019 10:21
Профил

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
vhr написа:
От доста години в БГ не се продават CRT ТВ-та, а за останалите си трябва и качество.


така си е :(

тук у форума някъде имаше максималните dB стойностти на сигнала. да почета и порева малко.


01 Юли 2019 15:42
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
А не е ли време да се промени и заглавието на темата с нещо противоположно на "идва"?


01 Юли 2019 16:08
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
redchampions написа:
А не е ли време да се промени и заглавието на темата с нещо противоположно на "идва"?
Да, като например: "Момчето си отива" ...


01 Юли 2019 16:50
Профил

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
vanderel написа:
Съвсем скоро ще се вземат генерални решения в тази фирма ! Дано да са от полза за всички !

ААА,не верваме.Нали казаха че ще ги купуват и всички очаквахме новината да бъде доокрасена с прословутия булсатски слоган:,,ОЧАКВАЙТЕ СКОРО",ама не би-излезе опровержение на новината.И така, хилядите,чакащи подобрение на услугите се върнаха в изходна позиция.


02 Юли 2019 15:32
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Ааа не.
Хилядите чакащи никога не са били на друга позиция

Gesendet von meinem Nokia с фенерче mit Tapatalk


02 Юли 2019 15:35
Профил WWW

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
КЗК разследва "А1 България" заради спортни канали
Регулаторът се самосезира по сигнали за нелоялна конкуренция

Цитат:
Спортни канали и сложни сметки

В сигналите, които са били препратени на КЗК от Комисията за регулиране на съобщенията (КРС) – регулаторният орган, който отговаря за телекомуникационните оператори в страната, се посочва, че потребителите, които ползват телевизионните услуги на "А1 България", без значение пряко или през другия голям оператор в сектора "Булсатком", са заплатили пакет от телевизионни канали "Max Sport" 1 и 2 с мотивите, че са го направили заради излъчването на футболните първенства в Испания (La Liga), Италия (Serie A) и Шампионската лига.

Впоследствие обаче са се появили още два ексклузивни канала на "А1 България", носещи същото име, номерация 3 и 4. Тогава първенствата са били преместени към тях, но за достъп се изисква допълнителен пакет. Оплакването от страна на клиентите е, че те са си купили пакет с първите два канала заради футболните първенства, които вече са на нови канали с допълнително заплащане.
https://www.capital.bg/biznes/kompanii/ ... ni_kanali/


05 Юли 2019 12:03
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Или оплакващите се не са в час, или КЗК :wink:


05 Юли 2019 13:17
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
vanderel написа:
Или оплакващите се не са в час, или КЗК :wink:
Разтълкувай ни го, какво имаш предвид?
Да си платиш да гледаш футболните първенства и след това да ти ги преместят на друго място, считаш за добропорядъчна практика ли?
Цитат:
Оплакването от страна на клиентите е, че те са си купили пакет с първите два канала заради футболните първенства, които вече са на нови канали с допълнително заплащане.

P.S.
Аз си реших проблема с четирите Макспорта, пуснах си ги от GO TV и съм си добре, "шапка на тояга" :D.


05 Юли 2019 15:17
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 514 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®