Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 22:15



Отговори на тема  [ 514 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  Следваща
MAX Sport 4 идва! 
Автор Съобщение

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
hd-fen написа:
vhr написа:
hd-fen


само ако имаше и най-бегла представа изобщо не би се изказвал
може би и аз като вас гледах тези канали в SD бих обяснял че цената е висока)


vhr, ти или си тотален малоумник и олигофрен, или се правиш на такъв по някакъв повод, изгоден за теб. Смисъла на диспута беше това, че пускането на МАКС СПОРТ 4 е напълно ненужно и води до изчерпването от съдържание на МАКС СПОРТ 1. Разбира се това са познати трикове за повишаване на цената както на спортния пакет, така и на пакетите телевизии за абонатите на А1. Никъде не съм споменал, че харесвам качеството на каналите,предлагано от Булсатком, защото това не е тема на спора. А че изобщо не ти работи главата в сравнението на стандарта на живота в белите държави и България - това е факт неоспорим. Но ти не си виновен - просто сивото ти вещество е много малко, а гънките в мозъка ти изобщо ги няма.



единственото което се е изчерпало е мозъчната ти дейност...


15 Фев 2019 00:39
Профил

Регистриран на: 07 Ное 2013 14:59
Мнения: 46
Отговори с цитат
vhr написа:
hd-fen написа:
vhr написа:
hd-fen


само ако имаше и най-бегла представа изобщо не би се изказвал
може би и аз като вас гледах тези канали в SD бих обяснял че цената е висока)


vhr, ти или си тотален малоумник и олигофрен, или се правиш на такъв по някакъв повод, изгоден за теб. Смисъла на диспута беше това, че пускането на МАКС СПОРТ 4 е напълно ненужно и води до изчерпването от съдържание на МАКС СПОРТ 1. Разбира се това са познати трикове за повишаване на цената както на спортния пакет, така и на пакетите телевизии за абонатите на А1. Никъде не съм споменал, че харесвам качеството на каналите,предлагано от Булсатком, защото това не е тема на спора. А че изобщо не ти работи главата в сравнението на стандарта на живота в белите държави и България - това е факт неоспорим. Но ти не си виновен - просто сивото ти вещество е много малко, а гънките в мозъка ти изобщо ги няма.



единственото което се е изчерпало е мозъчната ти дейност...

E....това вече доказва тежката ти форма на олигофрения и шизофрения!!!


15 Фев 2019 01:07
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
абе кретен прост ти изобщо направи ли си труда да видиш програмата на макс спорт 1???
или си недоклатен въшльо търсещ внимание?


15 Фев 2019 01:25
Профил

Регистриран на: 07 Ное 2013 14:59
Мнения: 46
Отговори с цитат
vhr написа:
абе кретен прост ти изобщо направи ли си труда да видиш програмата на макс спорт 1???
или си недоклатен въшльо търсещ внимание?

Гледах я и за сметка на безмозъчното ти същество разбрах целта на А1 - създаване на нови ненужни канали и обвързване на такива прости и кухи същества като теб с договори и високи цени. Разлюлей си малко главата и дано малкото мозък в нея се задейства (в което силно се съмнявам) и разбере играта на А1.


15 Фев 2019 08:01
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
леле колко си прост...

договор нямам
като са високи цените просто не плащаш
цената не е обвързана с броя канали а с това което излъчват
но как чугун като теб да го разбере...

те ако искат и 20 канала да пуснат ако липсва съдържание никой няма да плати

и тепърва има спортове които ще излъчват... диаментена лига, Moto GP...


15 Фев 2019 10:17
Профил
Online
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Ама като са 20 канала, ще имат повод да ти искат 10 лв. И като забият Хорхе Лоренсо и Серхио Бускетс на 20-ия канал и като не можеш да платиш само него, а и останалите 19, за хората остава чувството, че са изнудени ! Това искат да кажат опонентите на многото канали. Какво не е ясно и хубаво ли ви стана, като се наричате олигофрени и недоклатени ...
Вчера напр. без участието на А1 всички хора в България без изключение, БЕЗ ДА ДОПЛАЩАТ, гледаха 6 мача от Лига Европа. Значи може ... :D А А1 с един мач от ШЛ имаха възможност да създаде такива проблеми на - в случая БСК, че да им се стъжне. Добре че здравият разум и бизнес отношенията надделяха.


Последна промяна vanderel на 15 Фев 2019 11:05, променена общо 1 път



15 Фев 2019 10:39
Профил

Регистриран на: 07 Ное 2013 14:59
Мнения: 46
Отговори с цитат
vhr написа:
леле колко си прост...

договор нямам
като са високи цените просто не плащаш
цената не е обвързана с броя канали а с това което излъчват
но как чугун като теб да го разбере...

те ако искат и 20 канала да пуснат ако липсва съдържание никой няма да плати

и тепърва има спортове които ще излъчват... диаментена лига, Moto GP...

Продължавай да ръсиш бисери с тъпотията и малоумието си. Така няма да чакаме 1-ви април, а ще се смеем от сърце на твоите "мъдри" писания!!!


15 Фев 2019 10:57
Профил

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
vanderel написа:
Новинарските сайтове могат да напишат, че бунта на абонатите във форума на БСК приключи :D

Абонатите на БСК, поздравяват ръководствата на БСК и това на А1 за сътрудничеството им !!!

Най-добре си пиши само от твое име.


15 Фев 2019 11:59
Профил
Online
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
В един новинарски сайт бяха обявили, че във форума има бунт и ме бяха цитирали точно мен. Ставаше въпрос, че абонатите на Була можеха да останат без ШЛ. Това обаче не се случи :!: Затова ги поздравявам.

И сега трябва да продължа да си губя времето да обяснявам, че хората искат всички канали, че искат качество, че искат техника ... ,неща които всички знаем. ... и да взема да ги псувам. Ще ги псувам, само че в други теми !!!


15 Фев 2019 13:22
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Много локуми разтягате само и само в защита на селската кабеларка на България. :lol:


15 Фев 2019 13:56
Профил

Регистриран на: 17 Юни 2009 20:36
Мнения: 23
Отговори с цитат
HD-1 написа:
Много локуми разтягате само и само в защита на селската кабеларка на България. :lol:

Ако пък решиш да кажеш нещо лошо,те изкарват смешник,незнаещ и какво ли не.Абонат съм от както са станали оператор,плащам почти 40лв. на месец и имам право и да ги критикувам от време на време.И то само към тях,не и към членовете на форума,защото грубия език не е начина да си изразиш мнението.То вярно,някои са по емоционални,ама като поодъртеят като мен,ще улегнат :lol:


15 Фев 2019 14:38
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
HD-1 написа:
Много локуми разтягате само и само в защита на селската кабеларка на България. :lol:

За коя кабеларка става въпрос?
Blizoo? Т.е А1! За друга национална кабеларка не се сещам.
Всичко останало са локуми и лаладжии...
angelsat написа:
Ако пък решиш да кажеш нещо лошо,те изкарват смешник,незнаещ и какво ли не.Абонат съм от както са станали оператор,плащам почти 40лв. на месец и имам право и да ги критикувам от време на време.И то само към тях,не и към членовете на форума,защото грубия език не е начина да си изразиш мнението.То вярно,някои са по емоционални,ама като поодъртеят като мен,ще улегнат :lol:

Ако критиката ти е градивна то тя би трябвало да се отрази позитивно на фирмата или колегата. Ако не е идва моментът в който трява да се преобразува в такава.
Защо ли си мисля, че всичко, което се пише тук под формата на критика, хвалби, предложения, решения... от нас - колегите от форума, всичко си остава само тук. Е не винаги, често се трият мнения, че и цели теми, та и тук не остава!
И се получава следната поговорка:

- Кучетата си лаят, керванът си върви!

Чешане на клавиатурата...

Реалната помощ е директна от потребител до потребител!



изпратено от моят Nokia с фенерче с помощта на Tapatalk


15 Фев 2019 15:18
Профил WWW

Регистриран на: 17 Юни 2009 20:36
Мнения: 23
Отговори с цитат
Прав си колега,напълно съм съгласен с теб,форума е за помощ,а от ръководството дали чете някой,се съмнявам.То ако четяха,имаше доста предложения от колегата vanderel,а и от други колеги,които биха подобрили качеството на услугата,но това е положението.


15 Фев 2019 16:21
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
vanderel написа:
Ама като са 20 канала, ще имат повод да ти искат 10 лв. И като забият Хорхе Лоренсо и Серхио Бускетс на 20-ия канал и като не можеш да платиш само него, а и останалите 19, за хората остава чувството, че са изнудени ! Това искат да кажат опонентите на многото канали. Какво не е ясно и хубаво ли ви стана, като се наричате олигофрени и недоклатени ...
Вчера напр. без участието на А1 всички хора в България без изключение, БЕЗ ДА ДОПЛАЩАТ, гледаха 6 мача от Лига Европа. Значи може ... :D А А1 с един мач от ШЛ имаха възможност да създаде такива проблеми на - в случая БСК, че да им се стъжне. Добре че здравият разум и бизнес отношенията надделяха.



в пакета се предлагат всички канали а не част от тях
това че твоя оператор не е способен да излъчи всички канали проблема си е негов
отново опитваш ма манипулираш с цел защита на БСК

и каква ти е логиката?
не пускайте нови канали понеже БСК не са способни да качат повече канали на сателит
всеки нов канал е атака срещу БСК...
извинявай но това не е сериозно...


15 Фев 2019 20:47
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
hd-fen написа:
vhr написа:
леле колко си прост...

договор нямам
като са високи цените просто не плащаш
цената не е обвързана с броя канали а с това което излъчват
но как чугун като теб да го разбере...

те ако искат и 20 канала да пуснат ако липсва съдържание никой няма да плати

и тепърва има спортове които ще излъчват... диаментена лига, Moto GP...

Продължавай да ръсиш бисери с тъпотията и малоумието си. Така няма да чакаме 1-ви април, а ще се смеем от сърце на твоите "мъдри" писания!!!



абе льоль почваш да обиждаш и да обясняваш колко съм тъп
без да дадеш и един довод в защита на позицията си
ти си един комплексиран неудачник
прави се на мъж тук и се радвай че не си пред мен...

щото един галфон от испания още го чакам да дойде...


15 Фев 2019 20:49
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 514 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®