Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 12:50



Отговори на тема  [ 456 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 31  Следваща
Max Sport (1,2,3) 
Автор Съобщение

Регистриран на: 25 Юни 2010 16:44
Мнения: 6
Отговори с цитат
Какво става със спътника на булсата?

Sent from my MI 8 using Tapatalk


18 Сеп 2018 21:21
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
vanderel написа:
HD-1 написа:
Булсата като го правеха 10г и казваха на хората умирайте...
Съгласен съм, за това и 10 год. ги псувам за тази несправедливост, въпреки че лично не съм бил засегнат.
Дай да се кефим сега, че ние гледаме, а ония - не :( В Италия има ли в момента хора, които не могат да гледат как Интер пада от Тотнъм - да искат да си платят за това, но доставчикът им да не може да им вземе парите ?
Тук проблема е друг,на народа не му се плаща и за това отива в бара да гледа .....който си плаща има Sky!Дано Тотнъм им бутне още 2!

Изпратено от моят Mi Mix 2S с помощта на Tapatalk


18 Сеп 2018 21:23
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
В случая е така прав си. Но не съм убеден, А1 са виновни с нещо. Видя се, че са отворени за партьорства и се договориха с булсата. Не казвам, че са светци, но пък на инат можеха и да не пуснат каналите на никой, но все пак постъпиха правилно. Явно случая с Вива е по-особен.


18 Сеп 2018 21:26
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Iliyan N написа:
vanderel написа:
HD-1 написа:
Булсата като го правеха 10г и казваха на хората умирайте...
Съгласен съм, за това и 10 год. ги псувам за тази несправедливост, въпреки че лично не съм бил засегнат.
Дай да се кефим сега, че ние гледаме, а ония - не :( В Италия има ли в момента хора, които не могат да гледат как Интер пада от Тотнъм - да искат да си платят за това, но доставчикът им да не може да им вземе парите ?
Тук проблема е друг,на народа не му се плаща и за това отива в бара да гледа .....който си плаща има Sky!Дано Тотнъм им бутне още 2!

Изпратено от моят Mi Mix 2S с помощта на Tapatalk

Да те питам колко е цената на този Sky в Италия и вички първенства ли включва?


18 Сеп 2018 21:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
HD-1 написа:
Iliyan N написа:
vanderel написа:
[quote="HD-1"]Булсата като го правеха 10г и казваха на хората умирайте...
Съгласен съм, за това и 10 год. ги псувам за тази несправедливост, въпреки че лично не съм бил засегнат.
Дай да се кефим сега, че ние гледаме, а ония - не :( В Италия има ли в момента хора, които не могат да гледат как Интер пада от Тотнъм - да искат да си платят за това, но доставчикът им да не може да им вземе парите ?
Тук проблема е друг,на народа не му се плаща и за това отива в бара да гледа .....който си плаща има Sky!Дано Тотнъм им бутне още 2!

Изпратено от моят Mi Mix 2S с помощта на Tapatalk

Да те питам колко е цената на този Sky в Италия и вички първенства ли включва?[/quote]Пълният пакет е около 70€ за сателит,за другите разновидности има оферти по 35€ за ШЛ и серия А

Изпратено от моят Mi Mix 2S с помощта на Tapatalk


18 Сеп 2018 21:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:27
Мнения: 150
Отговори с цитат
vanderel написа:
Абонатите на Виваком и тези на кабелна ТВ, тази вечер нямат право да гледат ШЛ. Все едно от А1 и от държавата им казват на тези хора - умирайте, не ни интересувате :evil: Не забравяйте че до преди месец и ние бяхме в тази група, докато австрийските измекярите не се усетиха, че само с техните си абонати, няма как да се набиват м/у шамарите за ТВ права. Няма обаче кой да им каже на тези капути, че като участваш в търг за права, тези права се осигуряват за всички хора, който са готови да си платят :evil:


Това си е проблем на Виваком, защото от А1 са готови на преговори с тях за каналите. Виваком обаче за сега поне не иска да влиза в контакт с тях за подобно нещо, защото са им конкурент, ама така те ще загубят само абонати и единственият вариант е да започнат и те да пускат канали, ама така ще стане манджа с грозде и хората ще се чудят къде и какво да гледат. Вижте какво правят само в Сърбия с каналите Arena Sport са собственост на Телеком Сърбия т.е. нещо като А1/Мтел и са си пуснали всичките 6 канала навсякъде където има желание от другите абонати. Единият конкурент е пуснал пък другият спортен канал Sport Klub (https://sbb.rs/televizija/tv-kanali 10 канала), трети е пуснал Sport Klub и Arena Sport. https://www.vektor.net/tv/beograd-dodatni-paketi/ или https://www.vektor.net/narucivanje-paketa/

Ето снимката от другият оператор като е пуснал всички спортни канали без значение, че единият е на конкурента.

Изображение

HD-1 написа:
В случая е така прав си. Но не съм убеден, А1 са виновни с нещо. Видя се, че са отворени за партьорства и се договориха с булсата. Не казвам, че са светци, но пък на инат можеха и да не пуснат каналите на никой, но все пак постъпиха правилно. Явно случая с Вива е по-особен.


Копирам от друг форум, защото се е водила същата дискусия по рано.

Георги Капланов: Тука има някаква измама и мах спорт пишат че са взели правата и виваком пишат че са взели правата на кой да вярваме.

MAX Sport: Три компании са взели правата за La Liga - А1 (MAX Sport), Булсатком и VIVACOM. Не можем да говорим за останалите, но можем да потвърдим, че ние имаме права да излъчваме всички срещи от La Liga.

Георги Капланов: А кога ще можем да си закупим пакет мах спорт в мрежата на виваком

MAX Sport: Георги Капланов ,в момента нашите спортни канали не са достъпни за ТВ клиентите на Виваком. Ние сме отворени за партньорства, но това зависи и от интереса на другите оператори да предложат MAX Sport на своите клиенти, затова е най-добре да се обърнете към вашия оператор.


Последна промяна startx на 20 Сеп 2018 01:12, променена общо 2 пъти



18 Сеп 2018 23:25
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
MAX Sport се предлага и от други оператори не само от БСК
значи А1 са отворени за преговори

виваком не ги знам какви права са взели за ЛаЛига
но на сайта им стоеше реклама гледайте ЛаЛига по ТВ+ и Ф+


19 Сеп 2018 01:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Виваком плащайки за F+, фактически плащат част от сумата на БСК за тези права. А БСК вече смело се хвалят/и те/, че са взели правата за 3 години :D


19 Сеп 2018 09:59
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
сега поне ще може да си изберем коментатор :D

няма Касабов да ни мъчи с неговите полувисоки топки 8)


19 Сеп 2018 19:30
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 13:39
Мнения: 229
Местоположение: Rudozem
Отговори с цитат
vhr написа:
сега поне ще може да си изберем коментатор :D

няма Касабов да ни мъчи с неговите полувисоки топки 8)


Мигача си коментира ШЛ


19 Сеп 2018 20:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Често си коментира Реал Мадрид


19 Сеп 2018 20:12
Профил WWW

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Milen_84 написа:
vhr написа:
сега поне ще може да си изберем коментатор :D

няма Касабов да ни мъчи с неговите полувисоки топки 8)


Мигача си коментира ШЛ

Той Касабов коментира и при булсат. Миналия кръг коментира Валенсия-Бетис.
Мен иначе ме кефи, свикнах с него пък и съм фен на Реал :D


19 Сеп 2018 20:17
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Обявиха пакета на сайта. Браво! :)


21 Сеп 2018 16:00
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:27
Мнения: 150
Отговори с цитат
Да, с почти седмица закъснение. :mrgreen:
Дори във Facebook написаха за пакета и за Ла Лига в сряда, докато А1 и Виваком съобщиха новините си миналият петък. :lol:


21 Сеп 2018 22:51
Профил

Регистриран на: 30 Яну 2015 10:52
Мнения: 8
Отговори с цитат
Здравейте имам въпрос след, като си заплатих макс спорт за една година на основния ми HD приемник как мога да го гледам и на коди, защото за сега като канали не се показват .Преди време имах абонамент на диема екстра и си излизаха и на коди..Благодаря ви предварително..


22 Сеп 2018 09:00
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 456 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 31  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®