Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18 Апр 2024 07:11



Отговори на тема  [ 823 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 55  Следваща
Диема спорт вече не си струва парите! 
Автор Съобщение

Регистриран на: 02 Юни 2010 22:58
Мнения: 29
Отговори с цитат
И за да върнем темата в коловоза дето и е мястото:
Колко от вас още смятат да дават пари за тоя изклатен канал след днешното решение на БФС за Литекс:)))
Сега чакам и Нова да развалят договора за А група, защото няма как да се излъчат залегналото количество мачове:)))

Да видим дебелия отворко сега дали ще си отвори лапацалото да иска пари за съвсем обезсмисленото първенство...

Интересно имали още луди и да ги дадат?!


16 Дек 2015 17:11
Профил

Регистриран на: 25 Юли 2012 09:43
Мнения: 34
Отговори с цитат
5610 написа:
biglubo написа:
AlkatrazBG написа:
Ми щом питаш да взема да ти отговоря със снимки . Та магията е ,че слиза от небето с чиния и минава по кабел който влиза във DVB-S/S2 платки дето са боцнати на един кмпютър със Дебиан и със едно софтуерче стават за гледане през IPTV .
Изображение
Изображение
А това са тунерите
Изображение


Това го знам много отдавна.Имах такава платка преди 7-8 години.Търсих в нета ключове и т.н.Само че това няма нищо общо с това което 5610 твърди че може да направи.
"Какъв е проблема да си сваляш плейлисти и от сателитният приемник на Булсат?"
Тук не се говори за допълнителен хардуер, а пише че директно от сателитният приемник на Булсат могат да се свалят плейлисти.Което няма как да стане според мен.Затова и питах.Едно е да се свали плейлист от някъде а съвсем друго е аз с хардуер и софтуер да преобразувам сателитния сигнал и да излъчвам от мой сървър.
Въпроса ми беше принципен.Имам приемник и нямам нужда да гледам през IPTV булсатком.

Това което ти предлага Алкатраз е пилотаж за който ти не си подготвен за него се изисква разсъдък, опит и знания не е проблем там да се подкачи и Булсат карта, но това е друг въпрос който няма да обсъждам с теб.
Има по-лесен начин (като за теб) при който това се получава лесно и не е необходимо да правиш нищо освен да подвключиш няколко кабела ....
Изгледай това видео: https://www.youtube.com/watch?v=G3XtPQKLTX8 и няколко които са след него, прочети http://www.slingbox.com/ и ще се убедиш, че е просто като фасул и дори ти можеш да го направиш

Това работи на всички резолюции вкл и 3D и е безотказно при всички оператори (кабелни и сателитни). Може да бъде подвключено и от хора които под дефол мислят с гръбначният си мозък и се напъват само когато ходят по голяма нужда. :idea:


Има хора по прости и от фасул на които 3 пъти да им повториш нещо не схващат.Няма нужда никой да ми предлага нищо.Аз твърдя че няма как без допълнителен хардуер да преобразуваш сателитният сигнал в IPTV както беше написал ти.Разбрахме че ти си най умният най красивият и най богатият.Само дето пишеш пълни глупости.


16 Дек 2015 17:19
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Има бе човек ама ти трябва линукс приемник . Операторите умишлено не дават такива на клиентите си защото ще им крадеш и препродаваш телевизията лесно. Трябва ти приемник който да не е операторски и толкова. Линукс базирани приемници има и за 150 лева и те си имат вградена тая функция за IPTV плюс още 100 други екстри. Във случая ти си даже "леща" защото не умееш да четеш между редовете. Кой ще е тоя прост оператор дето ще ти даде приемник дето със 2 натискания на копчето да му шерва цялата листа с каналите от всеки дебилен потребител ? Той нали от тия такси печели и не е благотворително дружество. Нали виждаш как се раздават регистрации сега за IPTV и как каналите като стане 20:00 почват да насичат !!!! Това е защото са се нависили още 20 000 тъпунгера дето нямат 5 лева за бог да прости и гледат на муфта. На 100 000 сайта и форума се продава пакета на Булсат за 5 лева на месец ма той вика ,че не може :) Може мой човек и някой хора от 20 лева за пакет на оператора правят по 3000 лева на месец от продажбата му на такива като тебе дето не могат или не искат да го могат. Като инвестираш едни 200 лева за приемник и дърт компютър от продавалника плюс 20 лева за пакет от оператор със всички канали и още толкова за интернет и със 20 клиента в Европа ше изкрваш по 600 кинта без да си мръднеш задника от леглото.
https://youtu.be/2VkFHy0K_y4


16 Дек 2015 17:46
Профил
Аватар

Регистриран на: 01 Окт 2015 16:19
Мнения: 199
Отговори с цитат
slingbox не е претенциозен към приемника работи с всякакви приемници


16 Дек 2015 19:37
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Когато предлагаш подобна джаджа не е лошо да споменеш ,че е ограничена за конкретни държави и конкретни опер. с-ми. И се гледа след регистрация на техния сайт и през техния web player на сайта.
Код за потвърждение:
We're sorry, but your operating system is not currently supported by SlingPlayer for web. Please use either Mac OS X or Windows OS .


16 Дек 2015 20:13
Профил
Аватар

Регистриран на: 01 Окт 2015 16:19
Мнения: 199
Отговори с цитат
Повтарям, Слингбокс може да се подкачи на всеки един модел декодер за кабелна телевизия или сателитен ресивър които има поне чинчове. Създава плеилисти в него и постедством рутера може да се гледа локално и отдалечено от всякакво устроиство което има инсталиран техен апп. (мобилен телефон, айпут, амазон СТБ,WD TV, всеки един андроид бокс който има достъп до плей стора)
Най добре работи в комплект с WD TV Media Player ( http://www.wdc.com/en/products/products.aspx?id=1270 ) и всеки един модел умен телевизор, където се командва от дистанционното на WD TV Media Player или това на телевизора.
От години го ползвам за да гледам нормална телевизия когато съм в България. Колко отдалечени клиента могат да работят заедно и на различни канали зависи от вашият интернет.
Причините да не съществува България на техният сайт ти ги посочи в един от предните ти постове, просто посочи произволна държава и ще сработи ако имаш слингбокс закачен за рутера и техният апп инсталиран на приемното устройство ако нямаш умен телевизоп + съответните пароли за отдалечен достъп до рутера.
След първоначалната настройка техният сайт не ти е необходим повече.
100% ЛЕГАЛНО!!!
Двата сателитни оператора в USA от години го предлагат в техен вариант с видео рутер подкачен към 5-8 тунера DVR за да не дупчат къщите на хората и по този начин записите от него са достъпни до всеки един "слинг" подкачен телевизор който може и да работи в режим live tv на отделен канал захранван от същият DVR. ( един ресивър в къща захранва до 8 телевизора)


16 Дек 2015 21:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2009 11:43
Мнения: 26
Отговори с цитат
Гледам Съндърланд и Ливърпул,горе пише HD live...също Барса и Бетис по Sport+ HD също HD live, е как ще стане да плащам Диема с това качество?Няма как.Еми до скоро,когато стигнете ,поне,нивото на БСК канала обадете ми се. :oops: :mrgreen:


30 Дек 2015 23:11
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
rumperbg написа:
Гледам Съндърланд и Ливърпул,горе пише HD live...също Барса и Бетис по Sport+ HD също HD live, е как ще стане да плащам Диема с това качество?Няма как.Еми до скоро,когато стигнете ,поне,нивото на БСК канала обадете ми се. :oops: :mrgreen:

Той канала е СД, какво са ти виновни Диема, че убитаците от булсат са смешници.


31 Дек 2015 14:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 01 Окт 2015 16:19
Мнения: 199
Отговори с цитат
Важното за тях е, че чалга каналите са им ХД.


31 Дек 2015 15:45
Профил
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2009 11:43
Мнения: 26
Отговори с цитат
HD-1 написа:
rumperbg написа:
Гледам Съндърланд и Ливърпул,горе пише HD live...също Барса и Бетис по Sport+ HD също HD live, е как ще стане да плащам Диема с това качество?Няма как.Еми до скоро,когато стигнете ,поне,нивото на БСК канала обадете ми се. :oops: :mrgreen:

Той канала е СД, какво са ти виновни Диема, че убитаците от булсат са смешници.


Аз си плащам и какво гледам на 50 инчов екран...нищо :o ? HD ли?Не.И кой е виновен за това,аз ли? Еми да- :mrgreen:


31 Дек 2015 16:20
Профил

Регистриран на: 31 Юли 2013 11:33
Мнения: 154
Отговори с цитат
Ами при Булсат е така вместо ХД гледате СД. :lol:


31 Дек 2015 16:27
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Виновен е булсат. Това искам да кажа. Вината не е в Диема.


31 Дек 2015 19:23
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
Абе не е луд който яде баницата, а който му я дава, демек ние :-)


31 Дек 2015 19:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Значи не е луд този, който дава баницата, ами този, който я яде.


31 Дек 2015 21:21
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
:-D да, ако разменим значението на баницата...


31 Дек 2015 21:36
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 823 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 55  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®