Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Апр 2024 12:44



Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Интернет в Благоевград? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 12 Юни 2012 23:47
Мнения: 47
Отговори с цитат
Ти си добре :)
Въпреки, че съм близък до някои хора които се занимават с интернета на Булсат в Благоевград, аз лично бях доста по-дълго от теб без интернет при последните две бурии.

Какво ми разказваха - не е истина. Изгоряли халдилници, телевизори, даже и бойлери. Абе щом бившите ситинет са имали изгорели оборудвания на изцяло подземни и вътрешни инсталации.... направете си сметка.
И като знам, че приятелчетата бяха на работа от тъмно до тъмно и като си направя сметка, че интернета ми е 30 стотинки на ден, някакси не ми е удобно да им се сръдя и да искам неустоики за 5 дена без интернет. Та кафето което сутринта пих е лев и петдесет.


13 Юни 2012 23:33
Профил

Регистриран на: 26 Окт 2010 01:21
Мнения: 4
Местоположение: Благоевград
Отговори с цитат
Rishko, ти хубаво ме цитираш, но все пка нещата стоят по малко по-различен начин, това за което съм тук е интернет-а, и след това поддръжката, цената и скоростта, те са второстепенни фактори, които естествено ги оценявам. Иначе не съм имал никакви оплаквания да чукна на дърво с интернета последните два месеца, дано и за в бъдеще да бъде така. Голям минус е това, че като звъня от мобилния телефон на *4800 за да се свържа с поддръжката не е безплатно, но не може всичко да е розово :) Успех Булсат Интернет, дерзайте


26 Юли 2012 13:23
Профил

Регистриран на: 26 Окт 2010 01:21
Мнения: 4
Местоположение: Благоевград
Отговори с цитат
Здравейте отново, за да не отварям нова тема реших да пипша тук... Интернета в последно време работи безупречно (е имаше неколко спирания, но след позвъняване екипът техници се озова мигновено- евала!) въпросът ми е, дали има възможност да се направи един плейлист (какъвто имат Мегалан София), с който да са добавени като лайв стрийминг най-гледаните ТВ програми или поне тези които биха се ловили и ефирно, за да може примерно като съм извън стаите с телевизори (да речем на терасата) да мога да си пусна ТВ през лаптопа, да не се ровя по страниците на телевизиите, а направо от плейлиста да си избера какво да гледам. (Нет-СЪрф Благоевград плейват същия плейлист на мегалан софия) има около 15-на програми, много е удобно вместо да се ровя по сайтовете и да търся дали дадената ТВ има лайвстрийминг или не.

Поздрави: Кръстев


05 Окт 2012 10:22
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
съмнявам се някой да седне да прави плей листи при положение, че се работи върху други неща.
а за изказването че съм те цитирал - как да ти кажа??? ...... асоциации бе човек, асоциации. нали знаеш?
"- асоциация е когато например пипнеш нещо и се сетиш за друго. а между другото как е сестра ти?"
това е цитат от виц, да не си помислиш, че е към тебе насочено :)


11 Окт 2012 17:27
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®