Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 15:25



Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Интернет в Благоевград? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 05 Сеп 2011 02:40
Мнения: 3
Местоположение: Благоевград
Отговори с цитат
Кога можем да очакваме интернет в нашият град или все още протичат преговори за трасетата?


05 Сеп 2011 23:14
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
все още предстои пускането на услугата за този град.
създали сме разделите предварително.


07 Сеп 2011 13:29
Профил

Регистриран на: 11 Окт 2011 16:22
Мнения: 1
Отговори с цитат
s


Последна промяна dashikov на 30 Май 2013 10:26, променена общо 1 път



25 Окт 2011 13:04
Профил

Регистриран на: 05 Сеп 2011 02:40
Мнения: 3
Местоположение: Благоевград
Отговори с цитат
По темата...

Не сме малко хората, които чакаме Булсатком да пуснат интернет в Благоевград, особено в центъра града в частност, Джамията-ГУМ. Няма да конкретизирам, но хората са недоволни от сегашните им доставчици на интернет и желаят да преминат колкото се може по-бързо към по-добър такъв. Напълно ви разбирам, че имат затруднения с договарянето за ползване на трасетата, но тъй като мина вече цяла година и доста градове вече ползват Булсатком, и като интернет доставчик, ако може да ни се даде някаква информация за нашия град.


26 Окт 2011 21:21
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
обикновенно когато се отлага стартирането на услугата в населено място което е обявено, има някакъв проблем на местно ниво.
ако сте наблюдавали картата в страницата ни, може би сте забелязали появата на градове които не са били обявени като планирани.
казвате, че не сте доволни от услугите на виваком. добре а защо тогава препирате?
искате работата да бъде претупана и пусната по-рано? та нали тогава ще има проблеми, които трябва да се отстраняват в движение и пак ще получите некачествена услуга?
тогава и от нас ли ще сте недоволни?
когато е ясно положението, ще ви дадем и пълна информация. до тогава всичко което се каже, може да бъде неумишлено подвеждащо. след това почват едни изказвания от рода на "ето тука в тази тема и пост модератора Х каза, че ще има това и това, а го няма. защо ни лъжете? "
това е причината и да не получавате информация предварително.
достатъчно е да знаете, че е планирано навлизането на услугата в това населено място, че услугата която предлагаме е базирана на оптични технологии и се опитваме да предлагаме колкото се може по-високо качество, на възможно по-ниска цена.
след стартиране на услугата, ще ви дадем и допълнително информация ако имате нужда от нея.


27 Окт 2011 10:59
Профил

Регистриран на: 18 Ное 2011 19:33
Мнения: 3
Отговори с цитат
Добър вечер! И аз очаквам с нетърпение интернет от булсат. Днес сме 19.11.2011 а наистина в сайта имаше информация че ще се покрие на 15.11.2011 Имали вече покритие?


19 Ное 2011 22:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 29 Юли 2009 22:27
Мнения: 2
Отговори с цитат
Разбрах, че към март месец ще има вече интернет и тук - вярно ли е това ?


11 Яну 2012 22:39
Профил

Регистриран на: 18 Ное 2011 19:33
Мнения: 3
Отговори с цитат
denkata1017 написа:
Разбрах, че към март месец ще има вече интернет и тук - вярно ли е това ?
Аз разбрах че през февруари, по-не така са казали на майка ми като е ходила да плаща.


12 Яну 2012 18:54
Профил

Регистриран на: 07 Ное 2007 10:31
Мнения: 3
Местоположение: QKORUDA
Отговори с цитат
Честито -ИНТЕРНЕТ във Благоевград !!!!


31 Яну 2012 10:06
Профил

Регистриран на: 18 Ное 2011 19:33
Мнения: 3
Отговори с цитат
Наистина ли има интернет в Благоевград, или Любо се майтапи?

Да Любо, прав си, че ще има интернет в Благоевград, и на сайта видях, че са ни покрили, но сега звънях да поразпитам, ще си почакаме още по-не два месеца сигурно :)

А ти Любо интернет на БУЛСАТ ли ползваш, и ако е да сподели дали си доволен?


31 Яну 2012 15:31
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
Има бутон за редактиране на изказването. можете да го ползвате за да добавите текст или да редактирате вече направено изказване. Бутона "отговор" се ползва за да отговорите на чуждо мнение, а не на собствените си изказвания когато са последни.
Рецидивистите с двойни и тройни постове ще бъдат санкционирани.


31 Яну 2012 16:54
Профил

Регистриран на: 26 Окт 2010 01:21
Мнения: 4
Местоположение: Благоевград
Отговори с цитат
От вчера ползвам интернета на Булсат в Благоевград и съм много доволен, добра скорост и то на добра цена за абонати на цифровата ТВ, Браво Булсат!
П.С.: Обслужването също е на ниво при вас!


Последна промяна Krasteff на 05 Юни 2012 11:12, променена общо 1 път



03 Май 2012 10:30
Профил

Регистриран на: 17 Май 2012 16:49
Мнения: 1
Отговори с цитат
Интернета е добър като скорост,но много често прекъсва.Особено през м.май.И на *4800 имат един и същ отговор- проблем за целия Благоевград.Да вземат да се стегнат,че 10 лв. такса с няколко обаждания за проблеми и набъбва на 20 лв.


20 Май 2012 13:46
Профил

Регистриран на: 26 Окт 2010 01:21
Мнения: 4
Местоположение: Благоевград
Отговори с цитат
Бях очарован в началото, но от 1 месец от както го ползвам интернет-а на булсат, 10-11 вечери съм оставал без интернет. Куриоз беше миналата седмица когато като падна големия дъжд и останах 2 дни без НЕТ. Бях 5 години клиент на друга компания, в която без да преувеличавам толкова пъти не ми е спирал интернета, колкото за 1 месец тук. Айде още сте в началото, прощавам ви, но за в бъдеще това няма да го търпя и предполагам не само аз съм на това мнение. Иначе като скорост и цена ми допада, но това не е всичко! Хората които работят за вас (монтажистите) са също много любезни когато идват да оправят нещата, евала за което.... но пак казвам това не е всичко... Хубав ден, надявам се поста ми да не бъде изтрит, не е оплакване а просто препоръка да се вземат нещата в ръце....


05 Юни 2012 10:44
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
Krasteff написа:
Айде още сте в началото, прощавам ви, но за в бъдеще това няма да го търпя и предполагам не само аз съм на това мнение. Иначе като скорост и цена ми допада, но това не е всичко! Хората които работят за вас (монтажистите) са също много любезни когато идват да оправят нещата, евала за което.... но пак казвам това не е всичко... Хубав ден, надявам се поста ми да не бъде изтрит, не е оплакване а просто препоръка да се вземат нещата в ръце....


като го прочетох това изказване и се сетих за сцена от "Животът на Браян" на Монти Пайтън, в която бунтовниците обсъждат какво са направили римляните за Юдея:

- Ние всички мразим римляните! Не ни трябват римляни!...
- Ами да! Какво са ни дали римляните?
- Нищо! Нищо!
- Ъъъ... освен водопроводите - обажда се плах гласец. Настава смут...
- Нищо освен водопроводите!
- Ъъъ... и канализация - обажда се същият гласец
- Водопроводът и канализацията са единственото, което римляните ни дадоха!
- Ъъъ... и хубави пътища...
- Ммм даа, но нищо друго!
- Ъъъ... и закони!
- И вино!
- И медицина!
- Нищо освен канализация, хубави пътища, закони, бани и медицина! Не ни трябват римляните!
- И мир!
- Млъквай! Не ни трябват римляните! Римляни, махайте се от Юдея!


13 Юни 2012 17:12
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®