Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 11:39



Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Ще има ли интернет в Бургас? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 20 Сеп 2010 09:33
Мнения: 5
Отговори с цитат
zmei написа:
zaic написа:
Няма да ги трогнеш с твоите словоизлияния...някви невъзмотими дебили са!!! Ко им пука за някакъв си един бъдещ клиент :shock:


Месец почивка промоция :D

Хех - когато видях, че админ е отговорил в темата и си помислих - " можело, значи..." А то за какво било. Като ги обидят явно виждат. Въпросите свързани с каквото и да е друго се игнорират. Можеше поне едно " ами нямаме идея дали и кога ще стане". За мен вече знам какво ще направя.
"Благодаря" много на екипа обслужващ форума, че " отговори на въпроса ми" . Искрено им пожелавам някой ден подобно отношение към тях самите.


12 Дек 2012 14:05
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
искаш отговор?
странно но още с влизането си във форума си получил отговор на въпроса си.
тук има кой да чете и отговаря на въпросите на потребителите но определено потребителите не четат какво им е отговорено.
ако още не си разбрал къде ти е отговорено ето ти линк viewtopic.php?f=32&t=14177
а за да бъдем по-конкретни, ето ти и цитат
За запитвания от типа " кога в дадено населено място ще има интернет", няма как да ви отговорим.
освен това, модераторите и администраторите във форума нямат задължения да отговарят на потребителите, а имат задължения да следят за правилата във форума.


12 Дек 2012 18:08
Профил

Регистриран на: 20 Сеп 2010 09:33
Мнения: 5
Отговори с цитат
Rishko написа:
искаш отговор?
странно но още с влизането си във форума си получил отговор на въпроса си.
тук има кой да чете и отговаря на въпросите на потребителите но определено потребителите не четат какво им е отговорено.
ако още не си разбрал къде ти е отговорено ето ти линк viewtopic.php?f=32&t=14177
а за да бъдем по-конкретни, ето ти и цитат
За запитвания от типа " кога в дадено населено място ще има интернет", няма как да ви отговорим.
освен това, модераторите и администраторите във форума нямат задължения да отговарят на потребителите, а имат задължения да следят за правилата във форума.


Нали? Нищо, че можеше от самото начало да ми го посочиш това, след като не съм го прочел. А и аз не питам " Кога ще има в Бургас" , а кога евентуално би имало в определен квартал от Бургас. Питам Вас, защото евентуално бихте могли да имате някаква информация, като хора по вътре в нещата. Не питам за да Ви " изям хляба". Питам, защото с " Питане до Рим се стига". Но явно това са неща непонятни за Вас. Вместо това - след 9 месеца игнориране най-накрая "отдели" от супер ценното си време 2 минути за да ми "покажеш" в стил " а бе ейййй, смотан юзър, кво ме занимаваш мене с твоите глупости"
п.с. За модератори обикновено се слагат потребители със поне средно знание на основни правила за писане в българския език, а пък начално познаване на правилата за писане на български изисква всяко ново изречение да започва с главна буква. Всички твои изречения с изключение на цитата са с малка буква. Не си прави труда да ми отговаряш даже. Може спокойно да ми забършеш поста и да си поправиш изреченията. Така няма да личат някои неща за теб.
Лек и успешен ден.


17 Дек 2012 12:14
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Rishko написа:
освен това, модераторите и администраторите във форума нямат задължения да отговарят на потребителите, а имат задължения да следят за правилата във форума.

Rishko, не си прав. Не си наясно със задълженията на Администрацията на Forum.Bulsat.com. Това дето си го написал "модераторите и администраторите във форума нямат задължения да отговарят на потребителите, а имат задължения да следят за правилата във форума" се отнася само за неофициалните любителски форуми посветени на БСК. Вашият форум е единственият ОФИЦИАЛЕН ФОРУМ на Булсатком, в него се влиза през официалния сайт на БСК. Така че вие имате задължението да отговаряте на потребителите, които са клиенти на БСК.


17 Дек 2012 16:30
Профил

Регистриран на: 12 Яну 2011 14:50
Мнения: 40
Отговори с цитат
Така им е по-удобно, понеже след като кажат нещо като отговор, отговорността пада върху тях, ако нещата не се окажат такива. Съвсем друг е въпроса, че тази работа в този форум се върши от хора, чиито основни приоритети са други, но това си е проблем на Булсат. Във всеки официален форум на далекосъобщителен оператор има хора чиито грижа е само и единствено това. Търпят изключително много критика, но за двете години прекарани тук недвусмислено ми бе подсказано с извинение, че не ги ебе особено. Въобще такова животно като обратна връзка с абонатите не съществува. Това го отдавам на факта, че фирма, която се занимава с монтиране на чинии, чиито поддръжка е практически нулева от страна на оператора, има огромния проблем пред себе си да разбере, че нещата с интернета въобще не стоят така.


17 Дек 2012 18:52
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
:D
честита коледа и весела нова година
за да не стават излишни конфликти, само това мога да ви отговоря.


28 Дек 2012 11:48
Профил

Регистриран на: 06 Яну 2013 13:17
Мнения: 3
Отговори с цитат
Подадох заявка в офис Бургас, Славейков! Отговора беше: След най-много 20 дни колегите ще могат да извъшат услугата!
След близо 25 дни отидох до офиса и попитах какво се случва ако нямате кабел ще ви дам :lol: отговориха ми, че нямат устройства за град Бургас - ( ние тук сме изолирани от Света ) Поръчали сме устройства от не знам си къде и ще пристигнат до седмица! на 40-тя ден пак нищо.. след близо 50 дни чакане отидох до мизерният офис като попитах супер очтиво операторката на столчето до климатика, която си лакираше ноктите и пиеше кафенце! Какво стана със заявката ми близо 50 дни не е изпълнена? Отговора: ааа не не няма да можем да ви изпълним заявката ( ние интернет ли продаваме ?? ) аа не ние не продаваме интернет, и кабелна ли продаваме?!?!.. не не не възможно ние не сме доставчици на интернет но мислим да спираме и кабелната :shock: смешна работа ... живея в Славейков на 2м от офиса и за 50дни не успяха да ми вземат парите..!

Моят съвет е застанете малко по сериозно за да можете да ни взимате паричките и да ни предлагате хубави услуги! Спрете да лъжете хората защото си изграждате стаблина стена пред вас а не зад вас! Тези оферти в сайта важат за ГРАД СОФИЯ а не и за останалите градове! Тук офертите не съответстват и не са въобще близо до тези в сайта. Нарушавате авторските права по т5 не изпълнявате заявките което води до.. спиране на БТВ и куп други телевизии ( много жалко )!
Опишете в сайта офертите за съответните градове, а не като цъкнеш на ИНТЕРНЕТ да пише за всички градове 1 към 1


07 Яну 2013 10:59
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
ForcePlayBG написа:
Нарушавате авторските права по т5 не изпълнявате заявките което води до.. спиране на БТВ и куп други телевизии ( много жалко )!

Чакай сега колега, не смесвай всичко на една камара - дай да се разберем: манджата отделно, гроздето отделно. Това, че те мотаят с интернета вярно виновни са, но какво общо с интернета има спирането на bTV? И кои са другите спрени "куп телевизии" че нещо не се сещам, май нещо послъгваш?


07 Яну 2013 12:41
Профил

Регистриран на: 06 Яну 2013 14:32
Мнения: 2
Отговори с цитат
интересно ми е кога ще има нет в центъра и по точно в к-с Възраждане


07 Яну 2013 13:05
Профил

Регистриран на: 06 Яну 2013 13:17
Мнения: 3
Отговори с цитат
Петър написа:
ForcePlayBG написа:
Нарушавате авторските права по т5 не изпълнявате заявките което води до.. спиране на БТВ и куп други телевизии ( много жалко )!

Чакай сега колега, не смесвай всичко на една камара - дай да се разберем: манджата отделно, гроздето отделно. Това, че те мотаят с интернета вярно виновни са, но какво общо с интернета има спирането на bTV? И кои са другите спрени "куп телевизии" че нещо не се сещам, май нещо послъгваш?

1. Не съм ти колега, няма и да бъда!
2. Не ми се прави на интересен, много добре разбра за какво говоря.
3. В един казан 100л пълен с мед сложиш 1 лажичка лайна и го разбъркаш ВСИЧКО СТАВА ЛАЙНА! Та и тук така, както не обслужиха мен, мой 2-ма приятели вярвам и още много. Стигат до казана с лайната!
4. Отидох на крака да им занеса пари, а те не ги взеха това не е смешното а жалко! Колкото до програмите ест, че ще спират като не си плащат задълженията и то не само към БТВ а и към още 4 Медии, писни друг доставчик и виж за какво става въпрос, или прочети малко няма да ти наливам информация която можеш да си набавиш сам.

Успех на Булсатком и дано занапред през 2013г да бъдат "коректни" както никога до сега.


08 Яну 2013 00:11
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
ForcePlayBG написа:
1. Не съм ти колега, няма и да бъда!
2. Не ми се прави на интересен, много добре разбра за какво говоря.

Не ми се прави на ощипана госпожица !!! Още повече пък на интересен!!! Тук всички форумчани сме един колектив и сме колеги по форум. Уважителната форма на обръщение един към друг тук е КОЛЕГА по форум. Аз не съм те нарекъл с някоя обидна дума, макар че си груб и невъздържан в общуването си и напълно заслужаваш.


08 Яну 2013 00:26
Профил

Регистриран на: 06 Яну 2013 13:17
Мнения: 3
Отговори с цитат
Редактирано от Rishko: Извинявай но линка който си пуснал, няма нищо общо с тази секция на форума. Ако някой се интересува от въпросната тема със сигурност го е видял там където си е.


11 Яну 2013 00:57
Профил

Регистриран на: 29 Ное 2012 22:41
Мнения: 8
Отговори с цитат
ForcePlayBG написа:
.....
1. Не съм ти колега, няма и да бъда!
2. Не ми се прави на интересен, много добре разбра за какво говоря.
3. В един казан 100л пълен с мед сложиш 1 лажичка лайна и го разбъркаш ВСИЧКО СТАВА ЛАЙНА! Та и тук така, както не обслужиха мен, мой 2-ма приятели вярвам и още много. Стигат до казана с лайната!
4. Отидох на крака да им занеса пари, а те не ги взеха това не е смешното а жалко! Колкото до програмите ест, че ще спират като не си плащат задълженията и то не само към БТВ а и към още 4 Медии, писни друг доставчик и виж за какво става въпрос, или прочети малко няма да ти наливам информация която можеш да си набавиш сам.

Успех на Булсатком и дано занапред през 2013г да бъдат "коректни" както никога до сега.


Виж сега, ако няма кабел до твоя адрес какво очакваш? Живи-умрели да ти пуснат кабел щот в сайта пише че предлагат Интернет?
Аз преди 3 години стоях 9(девет)месеца без интернет като се преместих в новопостроено жилище, щото не се намери доставчик да опъне кабел до адреса.
Прослушах може би 15 доставчика, но никой не се нави да ми пусне кабел. Преценили са хората че нямат техническа възможност и толкоз. Ама не съм им плакал по форумите.
Да, неприятно беше през тези 9 месеца, да, досадно беше да се мъча с вивакомска флашка, да, можех само мейлите да си проврявам с нея ама като съм бил такъв късметлия с новия адрес стисках зъби.


11 Яну 2013 03:15
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2012 22:48
Мнения: 11
Отговори с цитат
Виж сега,ама хубаво виж,че като го видиш отиди пак го виж...има интернет,има и кабел...ИМА И ЗАЯВКА!!! А щом има заявка означава какво? Означава,че трябва да има и някакви умници да правят бля бля...


12 Яну 2013 01:51
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
zaic, имам забележка към теб.
от една страна е хубаво когато отговаряш или отправяш изказване към някого, да напишеш "прякора" му, за да стане ясно за какво става дума.
от друга страна тонът ти нещо започва да става заядлив, което може да ти спечели еднопосочен билет към банановата плантация на Змея.
Призовавам те да се съобразяваш с правилата на форума и допълнителните правила на секцията, като използваш умерен тон в изказванията си.


12 Яну 2013 03:11
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®