Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 18:01



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
50 Mbps? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 04 Яну 2013 23:53
Мнения: 9
Отговори с цитат
Здравейте. Пиша ви за подвеждаща реклама от ваш офис в гр. Шумен. Преди седмица си платих нет+тв за 6 месеца. Питах скоростта на интернета същата ли остава? Те ми отговориха, че от няколко дена всички абонати които са били на 34-скорост са минали на 50-та скорост като цената си остава същата.
Зарадвах се и си чакам и чакам тази скорост, ама не я виждам :(


18 Окт 2013 18:55
Профил

Регистриран на: 17 Окт 2013 21:32
Мнения: 2
Отговори с цитат
Ти се радвай, че имате нет. В Казанлък се убиха да ни лъжат още от преди 2 години и половина. До няколко месеца, до края на годината, до лятото, до края на лятото. Абе с 2 думи страшни играчи(монопол),вече се отказах.Сега искам и на друг оператор да мина ама като нема?


21 Окт 2013 19:17
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
zliqiliq написа:
В Казанлък се убиха да ни лъжат още от преди 2 години и половина. До няколко месеца, до края на годината, до лятото, до края на лятото. Абе с 2 думи страшни играчи(монопол),вече се отказах.Сега искам и на друг оператор да мина ама като нема?


Монопол? Компанията не предлага услугата в Казанлък и заради това е монополист?

zliqiliq, не очаквах да предупредя някой за това.
Предупреждавам те да спреш да го вориш глупости, защото ще те лиша от достъп до форума, за да не се излагаш с изказванията си.


28 Окт 2013 12:37
Профил

Регистриран на: 17 Окт 2013 21:32
Мнения: 2
Отговори с цитат
Ех как се стреснах.Плаках час и половина някъде.Моля не ме банвай, ще ми бъде мъчно, смешник.А можеш ли да кажеш от колко време се обещава интернет в Казанлък,смешник?Трий поста и профила ми, като не можеш да отговориш.5 години съм ви клиент, как веднъж не свършихте нещо свястно.Още с подписването на договора ме метнахте.Чаках ви почти 2 месеца.С второто устройство същия филм и то само щото ми писна и ходих 5 пъти да се карам с кифлите от офиса ви.Смешници.


28 Окт 2013 22:02
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®