Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 19:07



Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
94 Mbps? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
ManovaLL, не си запознат със принципите на работа на компанията.
смятам, че не е адекватно при липса на познание за политиките на компанията, да ги приравняваш с тези които са ти познати на теб, от други компании.
достатъчно ясно сме показали до момента, че не прилагаме моделите на политика които другите ползват.
дали сме най-добри не знам, всичко е относително. поне желаем да сме най-добрите.
в линка който си дал, не виждам нещо което да е подвеждащо.

ясно е упоменато:
"ПОКРИТИЕ
Услугата ИНТЕРНЕТ от Булсатком се въвежда поетапно в цялата страна. В градовете ..................... услугата е вече налична."

също така:
"Булсатком Ви предлага високоскоростен оптичен интернет, гарантиращ надеждна, сигурна и постоянна връзка. " - нещо от това да не е вярно?
"Разнообразие от абонаментни планове, изключително конкурентни на пазара подходящи, както за домакинства/физически лица/, така и за малък и среден бизнес" - може би тук нещо не е вярно?

" Високоскоростен оптичен интернет достъп без ограничение на трафика." - тук да не е вярно?
"Получавате безплатен реален IP адрес, който Ви дава възможност за: конферентни разговори, видео наблюдение, охранителни камери и др. " - тук нещо да не е вярно?
"Пакетни отстъпки - при ползване на две услуги - Оптичен интернет и Цифрова ТВ." - или това?
"Възможност за временно спиране на достъпа до услугата." - сигурно това?
"Услугата Оптичен интернет от Булсатком е вече в домовете на 120 хиляди домакинства." - виж тази статистика не мога да я потвърдя но като знам в колко градове имаме изцяло прокарана оптика, сигурно цифрите са верни.

като смяташ, че няма пълно покритие в шумен, ти с каква информация разполагаш и от къде?
според мен щом е посочено, че има значи е така.
дали компанията желае да ти предостави услугата, няма как да кажа.
дали е длъжна да ти я предостави - определено не.

предлагам да прекратим вече този разговор защото няма да доведе до никъде.


29 Апр 2013 22:23
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
За да няма такива теми, не е ли по-добре да се направи карта с районите на покритие... Няма нужда да давам пример - всички големи оператори имат такива. Просто предложение...


29 Апр 2013 23:57
Профил

Регистриран на: 23 Яну 2013 17:30
Мнения: 5
Отговори с цитат
Rishko написа:
като смяташ, че няма пълно покритие в шумен, ти с каква информация разполагаш и от къде?
според мен щом е посочено, че има значи е така.
дали компанията желае да ти предостави услугата, няма как да кажа.
дали е длъжна да ти я предостави - определено не.

предлагам да прекратим вече този разговор защото няма да доведе до никъде.



По първия ти въпрос : Работя с хора от целия град от всички (абсолютно) квартали. Информацията която съм получил с питане на доста от тях ( под доста имай предвид дву да не кажа трицифрено число като брой ). Като по голямата част от тях ми дават идентичен отговор с този който ми дадоха и колежките ви във централния ви офис ;). "Нямаме трасе до въпросния квартал" и "Не знаем кога ще има".

По втория ти въпрос : Определено нямам никакви пререкания с вашата компания :) . Да не говорим че ви ползвам и телевизията безпроблемнно ... Да не споменавам че вашата компания всъщност ползва усъжите на моята фирма ;)

По третия въпрос : Да тук категойцхно си прав , спор няма ;)
P.С.
И един бонус от мен , да приключим спора ..... Понеже е голяма явно тайна за вас да не упоменете къде имате в съответните квартали прекарано оптично трасе ... сам ще си набавя и тази информация
Макар още от сега да мога да ти изброя кварталите където имате и да си призная не са много . Отделно на картата в легендата ( говорим за сайта ви ) има опция "частично" покритие .....


30 Апр 2013 13:19
Профил

Регистриран на: 27 Яну 2008 19:53
Мнения: 2
Отговори с цитат
Специално зa Manovall от Шумен ул. Деде агач http://www.speedtest.net/my-result/2878126550


03 Авг 2013 11:16
Профил

Регистриран на: 27 Яну 2008 19:53
Мнения: 2
Отговори с цитат
http://www.speedtest.net/result/2878126550.png


03 Авг 2013 11:17
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®