Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 02:31



Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Габрово 
Автор Съобщение

Регистриран на: 29 Юли 2012 10:08
Мнения: 1
Отговори с цитат
до кога ще спира нет-а в Габрово всяка вечер ? стига вече...


30 Юли 2012 21:03
Профил

Регистриран на: 15 Мар 2012 11:20
Мнения: 4
Отговори с цитат
и на мен ми писна от тея Bulsatcom , най-шибаният интернет , през 5 мин ми спира , само да ми изтече договора и съм ги еб.......... :oops:


01 Авг 2012 21:41
Профил

Регистриран на: 15 Мар 2012 11:20
Мнения: 4
Отговори с цитат
"Булсатком Ви предлага високоскоростен оптичен интернет, гарантиращ надеждна, сигурна и постоянна връзка. Разнообразие от абонаментни планове, изключително конкурентни на пазара подходящи, както за домакинства/физически лица/, така и за малък и среден бизнес: АБОНАМЕНТНИ ПЛАНОВЕ" ЕБАХТИ МАЙТАПА :lol:


01 Авг 2012 22:06
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
fdhc получи едномесечна забрана за достъп, като предупреждение за изразите които използва.


02 Авг 2012 11:28
Профил

Регистриран на: 14 Апр 2012 21:29
Мнения: 1
Отговори с цитат
Не знам за другите но аз отдавна си спрях интернета на Bulsatcom ... В началото само зарибявах моите приятели и познати защото нета им беше трепач... но после много се разочаровах :( По принцип не виня фирмата защото мисля ,че знам кои кабели точно използват ,и помня предишния интернет доставчик какви проблеми имаше така ,че ...


08 Авг 2012 18:44
Профил

Регистриран на: 16 Авг 2012 16:28
Мнения: 2
Отговори с цитат
Искам само да попитам преди окончателно да се откажа от услугите Ви (комплексно) смятате ли че е коректно към потребителите Ви за няколко месеца да не можете да оправите проблемите със трасетата в град Габрово. Много пъти звъня на телефона за поддръжка и там се правят на луди, че не знаят че има постоянен проблем със интернета. "Булсатком Ви предлага високоскоростен оптичен интернет, гарантиращ надеждна, сигурна и постоянна връзка. Разнообразие от абонаментни пл....". Дали в Комисията за защита на потребителя ще обърнат внимание на това. Мисля утре да драсна едно писъмце !! Спирам да си тровя нервите с вас!


24 Авг 2012 20:34
Профил

Регистриран на: 10 Мар 2012 20:17
Мнения: 1
Отговори с цитат
За пореден път Ви казвам,че ще си загубите и клиентите за телевизията покрай проблемите с интернета. При прословутата акция с нарязани кабели,само ваши представители нямаше в офанзивата по подмяната им. Всички си оправиха нещата отдавна,а интернета на булсатком още е "временно пуснат,колкото да имате,надяваме се да го оправим,моля проявете търпение".Търпението след 7 дена авария се изчерпа,съжалявам.Служителите от *4800 и те вече се чудят как да замазват положението и неловката ситуация,защото не знаят точно положението,а само каквото сте им казали от тук.За пореден път казвам в този форум,че еуфорията ми когато станах ваш клиент,беше голяма. Сега надминахте по негативизъм относно интернета и прословутия доставчик на АДСЛ,за които си мислех,че няма как да е по-зле.Е явно има.


25 Авг 2012 19:34
Профил

Регистриран на: 15 Мар 2012 11:20
Мнения: 4
Отговори с цитат
Искам да попитам за невероятната скорост на Булстаком , тази ли е http://www.speedtest.net/result/2279712837.png , кажи RISHKO.


01 Ное 2012 22:40
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
по скоро е това
http://www.speedtest.net/result/2280714840.png
или пък това
http://www.speedtest.net/result/2280722933.png
пък ако искаш мога да ти пусна подобни тестове и от други места
спрете се вече с този спиид тест.
това не е мерило за скороста.
невероятната скорост на булсатком, е постижими 94 мегабита за 17 лева. Пък ако ползваш и телевизия, цената ти става 11 лева за интернета.
кажи ми кой в тази държава ти предлага подобно нещо?
и най-накрая не забравяй, че освен от доставчика, високата скорост зависи и от оборудването което ползваш.
за габрово единствено знам, че са предприети вече мерки, но няма как да кажа кога ще започне да се предлага оптика до дома там.
Но започне ли да се предлага съм сигурен, че всички ще се юрнат да пускат заявки и тогава ще се оплаквате защо още не са ви прехвърлили към оптиката.
Правим всичко по силите си, но все още нямаме вълшебни пръчки с които за секунди да оправим всичко.


02 Ное 2012 11:46
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
С тия пинг-ове от 20-60 ms, дори и 11 лева не струва, да ме прощавате за намесата в чужда тема. Скоростта СЪЩО не е мерило. Предложи ги тия 94 мбита с 20 мс пинг на някой онлайн-геймър, да видиш какво ще ти каже.


02 Ное 2012 11:54
Профил
Аватар

Регистриран на: 21 Сеп 2007 13:00
Мнения: 1
Местоположение: Габрово
Отговори с цитат
В района на гара Габрово има ли техническа възможност за присъединяване към интернет мрежата на Bulsatcom.


08 Сеп 2013 20:14
Профил YIM
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®