Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Апр 2024 21:57



Отговори на тема  [ 65 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Интернет 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 13 Яну 2013 13:20
Мнения: 17
Отговори с цитат
Това е от лаптопа:
Изображение

А това е с компа:
Изображение


29 Сеп 2013 21:01
Профил

Регистриран на: 25 Апр 2012 18:14
Мнения: 160
Отговори с цитат
При мен стойностите бяха еднакви но за сега нямам проблем и на двата компютъра скоростта е около 50mb при тест както казах проблема е от тях а не от компютрите и др устройства

Ето отново интернета взе да става бавен
Изображение


30 Сеп 2013 08:29
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
cool написа:
С два преносим и настолен но проблема не е от компютрите а в мрежата за сега от както съм се оплаках онзи ден в форума нямам проблем с скоростта надявам се да нямам и за напред ,ако възникне отново нещо подобно ще пиша ,но съм сигурен че правят нещо за да ми намалят скоростта

Съмнявам се, че някой който може да направи промяна, въобще е видял оплакването ти тук във форума.
Не търси под вола теле.
Теб специално те следят кога си онлайн и са сложили един потенциометър на връзката ти, с който ти намалят и увеличават скороста.
Айде стига вече с конспирациите. Тук във форума няма хора които имат достъп да ти оправят проблемите дистанционно.
Вече ти казах, че и на националните телефони не могат да направят подобно нещо.
От тук нататък сам си прави изводите дали някой въобще ти пипа връзката.
Що не хванеш да си изтеглиш една линукс дистрибуция (кнопикс, кубунту или нещо от сорта което има възможност да зареди без да се инсталира) и да си зареди операционна система от нея. Поне там ще сме сигурни че няма вдигнати никакви процеси или вируси които да ти правят номера. И прави тестовете винаги през кабел, просто си избий от главата варианта за тестове през WiFi.


30 Сеп 2013 10:25
Профил

Регистриран на: 25 Апр 2012 18:14
Мнения: 160
Отговори с цитат
Ами едва ли имам вируси тъй като компютъра е преинсталиран скоро и него не го използвам пробвах го само за скорстта през лан кабела но скоростите са си същите използвам преносимия компютър по-често но проблема с връзката си остава дали от натоварването ако други потребители на интернета ви наоколо незная но смятам че когато плащаш за 100мб трябва да достигат доло горе толкова а не 20мб как разбирам ами използвам често иптв и когато твтата накъсват се подразбира затова и правя тестове ето теста който направих тази сутрин скоростта е доста по-ниска ето и сега направих още веднъж тест

Изображение

Сега
Изображение

Изображение

сега съм доволен но разберете се пак какво става писна ми интернет скоростта да намаля изведнъж и след време отново да си се нармализира


30 Сеп 2013 10:50
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Яну 2013 13:20
Мнения: 17
Отговори с цитат
Rishko написа:
cool написа:
С два преносим и настолен но проблема не е от компютрите а в мрежата за сега от както съм се оплаках онзи ден в форума нямам проблем с скоростта надявам се да нямам и за напред ,ако възникне отново нещо подобно ще пиша ,но съм сигурен че правят нещо за да ми намалят скоростта

Съмнявам се, че някой който може да направи промяна, въобще е видял оплакването ти тук във форума.
Не търси под вола теле.
Теб специално те следят кога си онлайн и са сложили един потенциометър на връзката ти, с който ти намалят и увеличават скороста.
Айде стига вече с конспирациите. Тук във форума няма хора които имат достъп да ти оправят проблемите дистанционно.
Вече ти казах, че и на националните телефони не могат да направят подобно нещо.
От тук нататък сам си прави изводите дали някой въобще ти пипа връзката.
Що не хванеш да си изтеглиш една линукс дистрибуция (кнопикс, кубунту или нещо от сорта което има възможност да зареди без да се инсталира) и да си зареди операционна система от нея. Поне там ще сме сигурни че няма вдигнати никакви процеси или вируси които да ти правят номера. И прави тестовете винаги през кабел, просто си избий от главата варианта за тестове през WiFi.


Не си много прав с това че няма как да не могат да ти ограничат нета. И аз съм с оптика и при мен има загуби. И виж колко много ми е слаб пинга!
Да не казвам от два дена ми излизат едни реклами да играя игра баси и глупостта .


30 Сеп 2013 22:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Яну 2013 13:20
Мнения: 17
Отговори с цитат
Това е максимума при теглене при мен.


Прикачени файлове:
Без име.jpg
Без име.jpg [ 13.94 KiB | Прегледано 17241 пъти ]
03 Окт 2013 21:59
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
иван написа:
... и при мен има загуби. ... от два дена ми излизат едни реклами да играя игра...

Да знаеш, че двете неща имат връзка и има вероятност да си лепнал някое вирусче или поне някоя нагла добавка към браузъра, която да ти смуче от нета ;)


03 Окт 2013 22:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Яну 2013 13:20
Мнения: 17
Отговори с цитат
Възможно е понеже нямам антивирусна :lol: :mrgreen:
А и аз на този нет съм доволен като за 8 лева толкова. :roll:


03 Окт 2013 22:12
Профил

Регистриран на: 25 Апр 2012 18:14
Мнения: 160
Отговори с цитат
Е хайде вече спрете 100мб ли са това как да гледам иптв с тази скорост
Изображение


11 Окт 2013 21:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Яну 2013 13:20
Мнения: 17
Отговори с цитат
Изображение


Даже и торент съм си пуснал :) :mrgreen:
От кой квартал си ти ?


11 Окт 2013 21:32
Профил

Регистриран на: 25 Апр 2012 18:14
Мнения: 160
Отговори с цитат
Бенковски
За сега всичко отново се оправи


11 Окт 2013 23:45
Профил

Регистриран на: 25 Апр 2012 18:14
Мнения: 160
Отговори с цитат
Изображение

Изображение


13 Окт 2013 17:38
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Яну 2013 13:20
Мнения: 17
Отговори с цитат
До колкото знам в Бенковски няма все още оптика.
А аз с оптика и пак съм с същите показалци. :mrgreen:
Изображение


13 Окт 2013 21:12
Профил

Регистриран на: 25 Апр 2012 18:14
Мнения: 160
Отговори с цитат
Явно проблема е в тях понеже това се случва доста често особенно вечерта
нз дали има оптика но скоростта ми е достигала 57download и около 40upload

Да си оправят вече проблемите че става доста дразнещо


14 Окт 2013 08:39
Профил

Регистриран на: 25 Апр 2012 18:14
Мнения: 160
Отговори с цитат
Оправете ми скоростта
Изображение


15 Окт 2013 20:47
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 65 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®