Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 21:52



Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Писна ми от скапания ви нет! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 12 Яну 2008 15:39
Мнения: 25
Местоположение: София-Хасково
Отговори с цитат
Писна ми от скапания ви нет!Всяка пролет,като завали и гръмне следобяд,нета ви изчезва като цимента през 60те години!!!И това е всеки божи ден!От следобяд,до (ако имам късмет) до другият ден наобяд няма интернет!Разкарайте си жиците от стълбовете,вкарайте ги под земята,изпогорихте рутерите и компютрите на хората!!!За отпика не сте ли чували??? :twisted:


10 Май 2012 21:04
Профил ICQ

Регистриран на: 27 Дек 2008 14:12
Мнения: 1
Местоположение: sofia
Отговори с цитат
Ехото казало не знам....... :)


10 Май 2012 21:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Яну 2008 15:39
Мнения: 25
Местоположение: София-Хасково
Отговори с цитат
След снощният дъжд и гръмотевици ,естествено интернет няма!Както винаги след дъжд и гръмотевици!Да не говорим,че цял ден пак нямаше ,нищо че беше 30 градуса и слънчево....Дано до 2-3 дена да го оправят,а аз ще си помисля от другия месец дали да съм все още абонат на БСК щото ми писна от тука има,тука нема!Около мен,всички останали имат интернет,само че те са клиенти на други провайдери!Оптика тук в Хасково е непознат термин...


04 Окт 2012 08:03
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: 12 Яну 2008 15:39
Мнения: 25
Местоположение: София-Хасково
Отговори с цитат
Днес е 4ти ден в който нямам интернет!Както и половин Хасково!Честито на печелившите! :twisted:


06 Окт 2012 08:42
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: 12 Яну 2008 15:39
Мнения: 25
Местоположение: София-Хасково
Отговори с цитат
Както се очакваше,след снощните 3-4 гърмежа,интернет няма!Едва ли и ще дойде днес.....Миналия път 7 дена нямаше...Май ще ви изпея оная песничка "Ще ви сменя" :mrgreen:


14 Апр 2013 08:43
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: 12 Яну 2008 15:39
Мнения: 25
Местоположение: София-Хасково
Отговори с цитат
Много държа,някой отговорен за това човек,да ми отговори,докога при всеки дъжд,всяка вечер ще ми спира интернета!Писна ми вече!!!Жалко,че онзи ден за пореден път ви платих,а минах покрай Еском и много се замислих да ви разкарам вече!Но другият месец грешката ще е поправена!!! :twisted: :twisted: :twisted:


07 Юни 2013 19:43
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: 12 Яну 2008 15:39
Мнения: 25
Местоположение: София-Хасково
Отговори с цитат
минаха 10тина дена,отговор нямам!!!!за сметка на това,нета ми изчезва ВСЯКА БОЖА ВЕЧЕР ,и идва на следващият ден наобяд!е,стига толкова,днес ви режа кабелите,нищо че съм платил до края на месеца!!!!


13 Юни 2013 06:22
Профил ICQ

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Пич, не разбра ли, че това е един прост форум. Когато имаш ПРОБЛЕМИ - има 2 варианта.
1-я звъниш на 4800 и казваш какъв е проблема.
2-я отиваш в някой офис и казваш , какво има. Или пък и звъниш в съответния офис. Но по-добре на 4-ри очи.

Нета ми беше изгаснал преди 10-тина дни. Звъннах на 4800 и казаха, че имало повреда и целия град нямал нет. Оправиха го за 2 часа.
И вече 6 месеца нямам проблеми - освен споменатия но това нищо не е случва се. До момента ми е перфектен.

Така , че обади се. Нека го оправят. Нека минат 10 дни, ако пак стане авария пак им звънни, нека отново пооправят проблемите. И на 3-я път изобщо няма да им звъниш, ако проблема си стои, а директно се откачаш от тях.


13 Юни 2013 10:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Яну 2008 15:39
Мнения: 25
Местоположение: София-Хасково
Отговори с цитат
HD-1 написа:
Пич, не разбра ли, че това е един прост форум. Когато имаш ПРОБЛЕМИ - има 2 варианта.
1-я звъниш на 4800 и казваш какъв е проблема.
2-я отиваш в някой офис и казваш , какво има. Или пък и звъниш в съответния офис. Но по-добре на 4-ри очи.

Нета ми беше изгаснал преди 10-тина дни. Звъннах на 4800 и казаха, че имало повреда и целия град нямал нет. Оправиха го за 2 часа.
И вече 6 месеца нямам проблеми - освен споменатия но това нищо не е случва се. До момента ми е перфектен.

Така , че обади се. Нека го оправят. Нека минат 10 дни, ако пак стане авария пак им звънни, нека отново пооправят проблемите. И на 3-я път изобщо няма да им звъниш, ако проблема си стои, а директно се откачаш от тях.



ако знаеш колко пъти съм звънял....последния път чакам 7 дена,щото от кол центъра въобще не бяха предали където трябва!оттам само дежурното,че повредите се отстраняват за 72 часа!най-добре да им казвам чао на бск!


13 Юни 2013 11:38
Профил ICQ

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Ами ти си знаеш. Най-добре е иначе в офис да казваш за проблемите, защото наистина тия от 4800 някой път не се свързват с офиса.
АКо си решил да се махаш, защо трябва да го казваш. Просто се махаш и това е. Явно имаш някакви надежди да ти го оправят. А и Булсат не са лоши и цените и са добри. А и ще пускат нови добри услуги.
Но ако нищо не става от нета ти, мини на други. АКо моя нет гаснеше всеки ден вече да съм ги зарязал, но да чукна на дърво проблеми нямам.


13 Юни 2013 12:18
Профил

Регистриран на: 15 Май 2013 13:25
Мнения: 42
Отговори с цитат
HD-1 написа:
Ами ти си знаеш. Най-добре е иначе в офис да казваш за проблемите, защото наистина тия от 4800 някой път не се свързват с офиса.
АКо си решил да се махаш, защо трябва да го казваш. Просто се махаш и това е. Явно имаш някакви надежди да ти го оправят. А и Булсат не са лоши и цените и са добри. А и ще пускат нови добри услуги.
Но ако нищо не става от нета ти, мини на други. АКо моя нет гаснеше всеки ден вече да съм ги зарязал, но да чукна на дърво проблеми нямам.

Браво - най накрая някой да го каже ясно и точно. А това за вкарването под земята и че БС са изгорили на хората техниката е смехотворно!!!


13 Юни 2013 15:56
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®