Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 14:55



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Проблем с Рутер 
Автор Съобщение

Регистриран на: 15 Юни 2012 16:33
Мнения: 1
Отговори с цитат
Здравейте всички значи проблема ми е такъв че след подмяната на новите клетки във село Змеево имам един изнервящ проблем немога да си вляза във Wi-Fi рутера да си клонирам мак адреса сега като пускам лаптопа ми изкарва страничката как да го направа и че ако имам проблем да звънна на дадените например ако някои може да ми даде някаква идея как да вляза във рутера да го настроя да сподели начините който пробвам са / 192.168.1.1 /192.168.0.1/192.168.1.100/192.168.100.252 този последния казват че е за самия рутер ама и той нестава ....


21 Юни 2012 11:43
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
човек какво точно се опитваш да настроиш???
ако се опитваш да достъпиш клетките на доставчика, определено си тръгнал в грешна посока.
ако търсиш твоя си рутер, който е след устройство на доставчика, то тогава е достатъчно да си провериш кой е гейта на компютъра ти и това ще ти каже кой е адреса на рутера.
ако имаш проблем със собственият си рутер, защото са му разбъзикани настройките, просто го върни във фабрично състояние (за целта можеш да се консултираш с документацията на устройството) и след това си го настрой на ново.
ако клонираш мака на компютъра си, ще те посъветвам да не го правиш. просто се обади на техническата поддръжка и им издиктувай мак адресана на ван порта на рутера да го въведат в системата като допълнителен адрес.
ако всичко това ти се струва много неясно, то тогава се обади на *4800 или 080013800 и техническия отдел ще ти зададът правилните въпроси, за да се оправи проблема. ако не си разбрал, ние нямаме ограничения дали след твой рутер ще има един или 4 компютъра. капацитета на връзката си остава един и същ от наша страна. дали ще го делиш между няколко машини си е твое решение.


22 Юни 2012 14:56
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®